skionline.pl stacje Austria Tyrol wyślij link znajomemu dodaj opinię

Wilder Kaiser - Brixental
SkiWelt

Tyrol -wiosenne narty w słońcu
Tyrol - wiosenne narty w słońcu
2019.03.13
Kto zrezygnował w tym roku z wyjazdu na ferie zimowe, może jeszcze zmienić zdanie! Od marca do końca kwietnia w austriackim Tyrolu panują mianowicie doskonałe warunki do jazdy na nartach. Przyjemne, wiosenne temperatury, dużo słońca i mnóstwo śniegu, którego w tym sezonie w austriackich Alpach zdecydowanie nie brakuje to największe atuty wiosennych nart. Warto przy tym wspomnieć o dużo niższych cenach noclegów oraz posezonowych cenach skipassów które topnieją z każdym dniem.

Najlepsze rodzinne regiony narciarskie w Tyrolu
2018.02.01
Jeśli zastanawiacie się, gdzie pojechać z dziećmi na narty, podpowiadamy, które tyrolskie regiony posiadają w swej zimowej ofercie łagodne, szerokie trasy, duży wybór zakwaterowania tuż przy stoku, dobrze wyposażone wypożyczalnie sprzętu oraz mnóstwo atrakcji dla najmłodszych
To już 40 lat SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental!
To już 40 lat SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental!
2017.12.15
SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental to obecnie narciarska potęga - 284 km tras, 90 wyciągów oraz nowoczesne systemy, wykorzystywane podczas przygotowywania stoków. Przez czterdzieści lat współpracy poszczególnych ośrodków w rozwój regionu zainwestowano ponad pół miliarda euro. Początki były jednak dosyć skromne.
TOP 6 najlepszych rodzinnych ośrodków narciarskich w Tyrolu
TOP 6 najlepszych rodzinnych ośrodków narciarskich w Tyrolu
2017.03.16
Blisko 80 ośrodków narciarskich, 3000 kilometrów tras oraz najnowocześniejsze wyciągi. To wszystko oferuje Tyrol - idealne miejsce na wymarzone wakacje dla całej rodziny. Poniżej przedstawiamy sześć regionów narciarskich, które zostały wyróżnione przez Tirol Werbung - serwis promujący turystykę w Tyrolu.
SkiWelt większy komfort i lepsze trasy
Większy komfort i lepsze trasy - SkiWelt inwestuje 27 milionów euro
2016.07.27
W zbliżającym się sezonie zimowym austriacki region narciarski SkiWelt Wilder Kaiser Brixental wzbogaci się o 10-osobową gondolę, prawie 100 armatek śnieżnych, dodatkowe miejsca parkingowe oraz przechowalnię sprzętu narciarskiego. Ciekawą propozycją będą również "Dni Kobiet" i "Dni Mężczyzn", podczas których panie lub panowie zakupią skipassy w promocyjnej cenie.
Najszybsza 8-os. kolej krzesełkowa na świecie
Najszybsza 8-os. kolej krzesełkowa na świecie w SkiWelt Brixen im Thale
2015.09.22
Największy połączony region narciarski w Austrii - SkiWelt Wilder Kaiser Brixenthal - nie zwalnia tempa i na nadchodzący sezon szykuje prawdziwą atrakcję. Jedną z najnowszych inwestycji jest 8-os. wyciąg krzesełkowy Jochbahn, poruszający się z zawrotną prędkością 6m/s. Będzie on nie tylko szybszy, ale i dwukrotnie dłuższy od dotychczasowego, co znacznie uatrakcyjni ofertę narciarską ośrodka.
Nowoczesna gondola Hartkaiserbahn w SkiWelt Ellmau
Nowa gondola Hartkaiserbahn2015.09.20
W regionie narciarskim SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental powstanie nowa kolej linowa, która zastąpi legendarną kolej terenowo-linową z lat 70. ubiegłego wieku. Duża gondola pomieści w kabinie 10 osób, podwoi przepustowość oraz zapewni narciarzom komfortową podróż.
Nowa kolej linowa w austriackim SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental
Nowa kolej linowa w austriackim SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental2015.08.27
Od przyszłego sezonu zimowego region narciarski SkiWelt wzbogaci się o nowoczesną sześcioosobową kolej linową, która zastąpi dotychczasową - Schernthann-Doppelsessellift z lat 70. ubiegłego wieku. Podgrzewane siedzenia, niebieskie osłony, automatycznie zamykany pałąk zabezpieczający oraz automatyczna platforma, ułatwiająca dzieciom wsiadanie na krzesełko, zdecydowanie podwyższą komfort podróży.
Rozpoczął się WorldSkitest 2015
Rozpoczął się WorldSkitest 2015
2015.03.25
Jeden z największych testów narciarskich na świecie - WorldSkitest - rozpoczął się w austriackim regionie SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental. Co roku jego wyniki docierają do 45 milionów narciarzy na całym świecie, a nagrody przyznawane przez międzynarodowe grono testerów są powodem do dumy wszystkich wyróżnionych producentów nart. Portal skionline.pl jest partnerem testu od jego pierwszej edycji; w tym roku nowości testujemy już po raz 14.
SkiWelt fot. Jacek Ciszak / skionline.pl
SkiWelt - w poszukiwaniu innego świata (narciarskiego)
2015.01.25
Od pewnego czasu dręczyło nas pytanie, czy czasami ścieżka myślowa Polaków, prowadząca do wyboru dobrego miejsca na narty nie jest zbyt schematyczna. No bo tak - myślimy narty i od razu stają przed oczami Alpy, myślimy Alpy - tu już mniej natarczywie, ale jednak w pierwszym momencie ukazuje się Austria, a jak Austria - to oczywiście Tyrol i jego wspaniałe lodowce lub tak popularna u nas dolina Zillertal. Ale czy w końcu nie nadszedł czas, by zmienić te przyzwyczajania? Niech już nawet będzie Tyrol, ale w końcu jest tu przecież tyle terenów narciarskich godnych poznania, że grzechem byłoby nie poszukać czegoś zupełnie (dla nas) nowego.
SkiWelt - czyli tam i z powrotem
SkiWelt - czyli tam i z powrotem2014.02.26
Kontynuujemy naszą relacje "na gorąco" z naszego wypadu w jeden z najciekawszych regionów narciarskich w Austrii - SkiWelt, położony we wschodniej części Tyrolu, niedaleko słynnego Kitzbühel. W pierwszej część naszej relacji z tego malowniczego miejsca przemierzyliśmy region z północy na południe (i z powrotem). Kolejny dzień postanowiliśmy poświęcić na wycieczkę w najbardziej skrajnie na wschód i zachód wysunięte tereny regionu SkiWelt.
Tyrol - nowości nadchodzącego sezonu
2009.10.05
Co rok, wraz z nadejściem zimy, tyrolskie ośrodki informują o nowościach i atrakcjach, które z myślą o swych gościach przygotowali właściciele stacji narciarskich i hoteli. Podobnie jest i w tym roku. Tym razem dużo mówi się o nowych, luksusowych hotelach, których oferta skierowana jest do najbardziej wymagających turystów.
poprzednie1 - 12 z 20następne
Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020