skionline.pl stacje Austria Tyrol wyślij link znajomemu dodaj opinię

lodowiec
Stubai


Wiosenne atrakcje na pięciu tyrolskich lodowcach
2018.02.23
Sezon zimowy powoli wkracza w ostatnią fazę, ale to wcale nie oznacza końca wyjazdów narciarskich. Wręcz przeciwnie - już niedługo na austriackich lodowcach rozpocznie się czas wiosennego szusowania po nasłonecznionych stokach. Oczywiście nie zabraknie dobrej muzyki oraz imprez sportowo-kulturalnych.
"GAIA - Stubai Mother Earth" ponownie na stokach Doliny Stubai
"GAIA - Stubai Mother Earth" ponownie na stokach Doliny Stubai
2018.01.08
Jedyną w tym sezonie okazję do obejrzenia porywającego spektaklu "GAIA - Stubai Mother Earth", nagrodzonego statuetką Tirol Touristica Award, będziemy mieć 1 lutego 2018 roku. Przedstawienie stworzone przez Enrique Gasa Valga, łączące narciarstwo, taniec, muzykę i pokazy multimedialne, ponownie zostanie wystawione na śnieżnych stokach dzielnicy Milders w Neustift w Dolinie Stubai.
Lodowiec Stubai: najważniejsze wydarzenia w sezonie zimowym 2017/ 2018
Lodowiec Stubai: najważniejsze wydarzenia w sezonie zimowym 2017/ 2018
2017.12.04
Największy lodowcowy ośrodek narciarski w Austrii gwarantuje obecność śniegu na stokach od października do czerwca oraz szybki wjazd nowoczesną kolejką 3S Eisgratbahn. Jego dodatkową zaletą są liczne wydarzenia w sezonie: sesje w snowparku, testy sprzętu, obozy treningowe i imprezy kulinarne, a w tym roku również pierwsze zawody FIS Freeski World Cup Stubai w snowparku Stubai Zoo.
Ile kosztują skipassy na austriackich lodowcach?
Ile kosztują skipassy na austriackich lodowcach?
2017.09.08
Tuż przed rozpoczęciem sezonu na austriackich lodowcach przyglądamy się bliżej cenom skipassów, interpretujemy zniżki w poszczególnych grupach wiekowych, a także obliczamy, ile zapłaci czteroosobowa rodzina w każdym z ośrodków. Jeśli planujecie wyjazd na narty, oprócz analizy dostępnych tras warto przejrzeć cenniki, by dokonać najlepszego wyboru.
Innsbruck nocą
Innsbruck nocą
2017.05.05
Innsbruck to niezwykłe miasto, gdzie dzień budzi się po zmroku. Wieczorową porą mieszkańcy spotykają się w kawiarniach, wychodzą do teatru i prowadzą długie dyskusje przy lampce dobrego wina. Przedstawiamy miejsca, które warto odwiedzić nocą w stolicy Tyrolu.
Dolina Stubai - lato pełne atrakcji
Dolina Stubai - lato pełne atrakcji
2017.04.20
Bieg z Innsbrucka na lodowiec, wyścigi rowerowe, zwiedzanie jaskini lodowej i koncerty lokalnych zespołów - to tylko kilka propozycji spędzenia urlopu w dolinie Stubai. Zobaczcie, co jeszcze czeka tu na Was poza trasami narciarskimi.
Wiosenne narty na tyrolskich lodowcach
Wiosenne narty na tyrolskich lodowcach
2017.03.01
Chociaż w wielu polskich stacjach panują jeszcze całkiem dobre warunki jak na przełom lutego i marca, sezon powoli będzie dobiegał końca. Jeśli marzy Wam się wiosenna jazda na nartach, warto zapoznać się z możliwościami, jakie oferują wybrane ośrodki w Austrii. Niektóre tyrolskie lodowce przewidują zamknięcie tras dopiero w czerwcu, a Hintertux tradycyjnie działa przez cały rok.
GAIA - Stubai Mother Earth fot. TVB Stubai Tirol/Martin Vandory
Nowatorskie widowisko "GAIA - Stubai Mother Earth" przerosło wszelkie oczekiwania
2017.02.26
Za nami premierowe wykonanie multimedialnej inscenizacji "GAIA - Stubai Mother Earth" w dolinie Stubai. Przepiękny zakątek zimowego Tyrolu stworzył wspaniałe tło dla artystów, a efektowne połączenie tańca, muzyki i jazdy na nartach na długo pozostanie w pamięci publiczności.
Mierz wysoko, czyli wiosenna jazda na nartach w Dolinie Stubai
Mierz wysoko, czyli wiosenna jazda na nartach w Dolinie Stubai
2017.01.27
Znawcy tematu uważają wiosenną jazdę na nartach za najprzyjemniejszą formę aktywności sportowej w Alpach. W Dolinie Stubai wysoko położone tereny narciarskie gwarantują obecność śniegu na stokach oraz mnóstwo okazji do wystawienia się na słońce również późną wiosną.
Agnieszka Gleirscher z rodziną
Polecane miejsca w Dolinie Stubai
2016.11.10
Pochodząca z Polski Agnieszka Gleirscher od sześciu lat mieszka w Dolinie Stubai. Jest żoną rodowitego Sztubajczyka i matką ośmioletniej córki. Razem spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu, wśród natury. Zgodziła się opowiedzieć, które miejsca w Dolinie Stubai najbardziej przypadły jej do gustu i jak zimą spędza czas z rodziną.
Dolina Stubai: zima w nowoczesnym stylu
Dolina Stubai: zima w nowoczesnym stylu
2016.09.28
Kolejka gondolowa 3S Eisgratbahn na lodowiec Stubai oraz multimedialne przedstawienie "GAIA - Stubai Mother Earth" ukazują ducha innowacyjności, który panuje w Dolinie Stubai.Pomysłowość mieszkańców Doliny Stubai, szczególnie w ostatnich latach, widoczna jest w ciągle nowych atrakcjach i możliwościach spędzenia zimowego urlopu. Pojawią się one także w sezonie zimowym 2016/17. W październiku uruchomiona zostanie ultranowoczesna, trójlinowa kolejka gondolowa 3S Eisgratbahn na lodowiec Stubai, a w lutym 2017 roku odbędzie się premiera bezprecedensowego widowiska "GAIA - Stubai Mother Earth".

Tyrolskie lodowce 16/17 - Stubai
2016.09.19
Rodzinny ośrodek narciarski na lodowcu Stubai wchodzi w sezon zimowy z początkiem października. Dużą atrakcją będzie nowoczesna kolej linowa 3S Eisgratbahn, która znacznie usprawni transport narciarzy. Podczas budowy powstała również trasa zjazdowa do doliny o długości 3,8km.
poprzednie1 - 12 z 79następne
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2018