skionline.pl stacje Austria Tyrol wyślij link znajomemu dodaj opinię

Stubai lodowiec

Stubai - zimowa, baśniowa przygoda dla młodych i nieco starszych gości - bezpiecznie i zdrowo
Stubai - zimowa, baśniowa przygoda dla młodych i nieco starszych gości - bezpiecznie i zdrowo
2020.10.01
Urlop w dolinie Stubai to gwarancja prawdziwego śniegu. Cztery ośrodki narciarskie, oferują mnóstwo zimowych atrakcji i bardzo urozmaicony program aktywnego wypoczynku dla całej rodziny. W sercu Tyrolu każdy może przeżyć swoją baśniową, zimową przygodę.
Liczne atrakcje w dolinie Stubai w sezonie 19/20
Liczne atrakcje w dolinie Stubai w sezonie 19/20
2019.11.22
Stubai 2019: sport i rozrywka to w dolinie Stubai priorytety. Zimowe atrakcje na lodowcu w pobliżu Innsbrucka spełnią najróżniejsze oczekiwania. Sezon w ośrodku Stubaier Gletscher rozpoczął się tradycyjnie narciarskim Oktoberfestem "Weiße Wies'n". Przez cały sezon 19/20 odbędzie się wiele spektakularnych imprez sportowych, w tym konkurs Pucharu Świata w slopestyle FIS Freeski Slopestyle World Cup. Ośrodek narciarski Schlick 2000 będzie świętować swoje urodziny organizując dynamiczne, pełne kolorów wydarzenia, takie jak pokazy narciarskie "Noc kolorów", a przede wszystkim pierwsze zimowe mistrzostwa w grillowaniu "SKI & BBQ STUBAI 2020". Ośrodek Elfer wystawi na próbę swoją ofertę dla miłośników jazdy na sankach, a pięć nocnych, zimowych wędrówek — w tym jedna prowadząca po górze, na której jeździ kolejka Serlesbahnen — zachęci gości do korzystania z rozrywek sportowych i kulinarnych wśród pokrytych śniegiem gór
Zimowy wypoczynek dla całej rodziny w dolinie Stubai
Zimowy wypoczynek dla całej rodziny w dolinie Stubai
2019.10.10
Stubai 2019: fantastyczne, pokryte śniegiem zbocza gór, niezliczone zimowe aktywności i pierwszorzędny program rozrywkowy dla starszych i młodszych — wyjazd do doliny Stubai powoduje szybsze bicie serca nie tylko u dzieci. Od jazdy na nartach i snowboardzie przez freeriding, narciarstwo biegowe, zimowe wędrówki i wycieczki na rakietach śnieżnych po jazdę na sankach po świetnie przygotowanych trasach. Cztery ośrodki narciarskie mają bogatą ofertę dla każdego miłośnika sportów zimowych. Jednocześnie dolina Stubai należy do alpejskich regionów narciarskich najbardziej przyjaznych rodzinom. Dowodem tego są liczne nagrody. W towarzystwie maskotek BIG Family zimowe wakacje stają się niezapomnianym przeżyciem również dla naszych najmłodszych gości.
5 tyrolskich lodowców - Stubai
5 tyrolskich lodowców - Stubai
2019.09.26
Lodowiec Stubai z 64 kilometrami tras jest nie tylko największym ośrodkiem narciarskim lodowcowym Austrii. Znajduje się także niedaleko stolicy Tyrolu, Innsbrucku, tj. zaledwie o 45 minut jazdy samochodem. Te idealne uwarunkowania zainspirowały gospodarzy do wprowadzenia nowego karnetu narciarskiego "SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck".
Otwarcie sezonu na lodowcu Stubai
Relacja z otwarcia sezonu na Lodowcu Stubai - akt. 14.09 godz. 15:51
2019.09.12
W najbliższy piątek 13 września, otwarte zostaną koleje linowe, wyciągi oraz trasy narciarskie na Lodowcu Stubai w Austrii. Wszystko dzięki sprzyjającej aurze, za sprawą której na lodowcu przybyło kilkadziesiąt centymetrów śniegu. Jakie warunki zastanę na lodowcu, jak będzie pogoda, ile kosztują "jesienne" skipassy - wszystko dowiesz się z mojej relacji, z pierwszego w tym sezonie, wyjazdu na narty.
Lodowiec Stubai rozpoczyna sezon zimowy
Lodowiec Stubai rozpoczyna sezon zimowy
2019.09.10
Lato się jeszcze nie skończyło, a Lodowiec Stubai największy ośrodek narciarski położony na lodowcach w Austrii, rozpoczyna sezon narciarski 19/20. W najbliższy piątek 13 września, otwarte zostaną koleje linowe i wyciągi oraz trasy dla narciarzy i snowboardzistów. Wszystko dzięki sprzyjającej aurze, za sprawą której na lodowcu przybyło kilkadziesiąt centymetrów śniegu.
Karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck
Karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck
2019.08.30
To pierwszy i jedyny taki karnet na świecie: wstęp na trasy narciarskie praktycznie bez ograniczeń i zwiedzanie atrakcji turystycznych w ramach jednego biletu! Karnet SKI plus CITY Pass łączy w sobie wiele możliwości. Pozwala korzystać z uroków 13 ośrodków narciarskich w dolinie Stubai i regionie Innsbrucka, odwiedzić 22 ciekawe miejsca oraz relaksować się na trzech krytych basenach w stolicy Tyrolu i jej okolicach. Słowo "łączy" odnosi się też do komunikacji, ponieważ posiadacz karnetu może korzystać ze skibusów oraz autobusów wycieczkowych Sightseer, które umożliwiają zwiedzanie w trybie "hop-on, hop-off" (z możliwością wielokrotnego wsiadania i wysiadania).
STUBAI - prawdziwy raj śnieżny w zimie 2018/19 fot. Stubaier Gletscher
STUBAI - prawdziwy raj śnieżny w zimie 2018/19
2019.01.02
35 km długości, pięć wiosek turystycznych oraz pięć urozmaiconych ośrodków narciarskich - oto dolina Stubai w Tyrolu. Pewność co do warunków śniegowych sprawia, że chętnie przybywają tu liczni goście od października do czerwca, rok w rok.
Innsbruck nocą fot. Innsbruck Tourism
Innsbruck nocą
2018.12.12
Innsbruck to niezwykłe miasto, gdzie dzień budzi się po zmroku. Wieczorową porą mieszkańcy spotykają się w kawiarniach, wychodzą do teatru i prowadzą długie dyskusje przy lampce dobrego wina. Przedstawiamy miejsca, które warto odwiedzić nocą w stolicy Tyrolu.
Sport i zabawa w Dolinie Stubai
Sport i zabawa w Dolinie Stubai
2018.09.27
Austriacka Dolina Stubai może pochwalić się czterema ośrodkami narciarskim, które wspólnie oferują wiele możliwości aktywnego spędzenia urlopu. Pozytywne wrażenia wzmacniają wydarzenia: FIS Freeski World Cup Stubai, efektowne widowiska narciarskie, festiwal saneczkarski, nocne wędrówki oraz muzyczne imprezy plenerowe.

Wiosenne atrakcje na pięciu tyrolskich lodowcach
2018.02.23
Sezon zimowy powoli wkracza w ostatnią fazę, ale to wcale nie oznacza końca wyjazdów narciarskich. Wręcz przeciwnie - już niedługo na austriackich lodowcach rozpocznie się czas wiosennego szusowania po nasłonecznionych stokach. Oczywiście nie zabraknie dobrej muzyki oraz imprez sportowo-kulturalnych.
"GAIA - Stubai Mother Earth" ponownie na stokach Doliny Stubai
"GAIA - Stubai Mother Earth" ponownie na stokach Doliny Stubai
2018.01.08
Jedyną w tym sezonie okazję do obejrzenia porywającego spektaklu "GAIA - Stubai Mother Earth", nagrodzonego statuetką Tirol Touristica Award, będziemy mieć 1 lutego 2018 roku. Przedstawienie stworzone przez Enrique Gasa Valga, łączące narciarstwo, taniec, muzykę i pokazy multimedialne, ponownie zostanie wystawione na śnieżnych stokach dzielnicy Milders w Neustift w Dolinie Stubai.
poprzednie1 - 12 z 91następne
Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021