skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Beskid Sport Arena w Szczyrku rozpoczyna sezon zimowy 17/18

2017.11.03
Beskid Sport Arena w Szczyrku rozpoczyna sezon zimowy 17/18
Kliknij, aby powiększyć.
Beskid Sport Arena w Szczyrku rozpoczyna sezon zimowy 17/18
Dzięki ostatnim zimnym dniom i opadom śniegu w polskich górach, a także wsparciu nowoczesnych technologii, możemy z przyjemnością poinformować naszych czytelników o fakcie uruchomienia pierwszego wyciągu w polskich górach. Już w najbliższy weekend (4-5 listopada 2017) nowy sezon narciarski zainauguruje Beskid Sport Arena. Śniegu na pewno nie zabraknie, tak jak i dobrej zabawy.

Zobacz także:

Gospodarze Beskid Spory Arena przyzwyczaili nas już do tego, że lubią - i potrafią - być liderami na krajowym podwórku ośrodków narciarskich. Nowoczesne rozwiązania techniczne, umiejętne stosowanie technologii i pomysł na ciekawe prowadzenie stacji narciarskiej - to z pewnością znaki firmowe tego niewielkiego, ale prężnie działającego ośrodka narciarskiego w Szczyrku. Nie powinien więc dziwić fakt, że to właśnie tutaj ruszy pierwszy wyciąg w polskich górach.

Otwarcie trasy przy wyciągu WN2 na górnej polanie planowane jest na sobotę, na godzinę 8.30. Trasa - numer 4, o długości 200 metrów - jest już przygotowana, wszystko powinno więc odbyć się zgodnie z planem. W tym dniu nastąpi też oficjalne otwarcie restauracji "U Ignacego". Pod wodzą szefa kuchni Marcina Czubaka, restauracja położona tuz przy stoku, oferować będzie polską, tradycyjną kuchnię na najwyższym poziomie. Jak piszą gestorzy BSA, "światowe doświadczenie i ciągle rozwijająca się pasja finalisty programu Top Chef oraz byłego szefa kuchni prezydenta Republiki Gabonu sprawia, że Restauracja u Ignacego łączy polską kuchnię i południowe smaki w zgrany duet. Zespół, który tworzy naszą restaurację to ludzie, dla których gotowanie to styl życia, a nie tylko praca. Nie szukamy drogi na skróty, dla nas gotowanie to pasja, w którą wkładamy całe swoje serce."

Beskid Sport Arena w Szczyrku rozpoczyna sezon zimowy 17/18
Beskid Sport Arena w Szczyrku rozpoczyna sezon zimowy 17/18

Karnety na jazdę w weekend dostępne są platformie E-Skipass (www.beskidsportarena.pl/sklep) a także w kasach ośrodka w dniu rozpoczęcia imprezy.

Szczegółowy program imprezy wygląda następująco:

Sobota 4 listopada:

8.30 Start szusowania.
9.00 Oficjalne otwarcie Restauracji u Ignacego.
10.00-16.00 Przedszkole narciarskie dla dzieci.
12.00 Oficjalne otwarcie sezonu z kapelą góralską.
13.00-20.00 DJ-na stoku.
17.30 - 20.00 Sesja Jibbing.

Niedziela 5 listopada:

8.30 Start szusowania.
10.00 Mini Slalom z przeszkodami.
10.00-16.00 Przedszkole narciarskie dla dzieci.
13.00-20.00 DJ-na stoku.

Przez cały dzień, jeździe na nartach towarzyszyć będą konkursy z nagrodami.

Warto jeszcze w tym miejscu zaznaczyć, że oprócz otwarcia nowej restauracji, na narciarzy odwiedzających w tym sezonie Beskid Sport Arena, czekać będzie jeszcze jedna nowość - tym razem już ściśle narciarska. Wysoki standard obsługi i najwyższej klasy infrastrukturę - kompletny system naśnieżania, ledowe oświetlenie wszystkich tras oraz szybka, wyprzęgana 6-osobowa kanapę - w tym roku uzupełni zakończona budowa czarnej trasy narciarskiej, o parametrach FIS.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie stacji beskidsportarena.pl

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #polska #szczyrk #bsa #beskid sport arena #jedziemy na narty

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com