skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Bike Everest Tirol: Przyjemność z 8000 metrów w Sercu Alp

2023.05.24
Kliknij, aby powiększyć.
Bezgraniczna radość z jazdy: Tyrol to umożliwia! Gdzie indziej można "doświadczyć" najwyższej góry na ziemi w jej metrach wysokości? Tę wyjątkową przygodę można przeżyć indywidualnie w okresie od maja do października. Wycieczka rowerowa rozpoczyna się w Garmisch-Partenkirchen i prowadzi przez 285 km przez 5 regionów Tyrolu do Nauders na przełęczy Reschen. Tam osiągniesz szczyt Mt. Everest pod względem całkowitej wysokości w metrach. To będzie niezapomniane przeżycie.
Będziesz jeździć głównie po dobrych leśnych szlakach, wśród fantastycznych krajobrazów, z krystalicznie czystymi wodospadami, górskimi jeziorami i jeziorami do kąpieli, otoczonymi imponującą górską scenerią. Na trasie znajdziesz także historyczne fortece, zamki i pałace.

Warte podziwiania widoki na Zugspitze, Königsspitze, a nawet Ortler wieńczą to wspaniałe doświadczenie. Domowe przysmaki, głównie z lokalnych alpejskich pastwisk i okolicznych górskich chat, sprawiają, że BIKE EVEREST TIROL, to prawdziwa "8-tysięczna" przyjemność w sercu Alp.

Więcej informacji na stronach: www.tyrol.com/a-bike-everest-tirol i www.bike-everest.tirol

skionline.pl
Tagi: #everest #tyrol #rower #aktywne lato

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com