skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

BIKE EXPO - Rowerowa Góra Kalwaria

2021.06.08
BIKE EXPO - Rowerowa Góra Kalwaria
Kliknij, aby powiększyć.
BIKE EXPO - Rowerowa Góra Kalwaria
Organizacja targów rowerowych w tak nietypowym dla branży roku jest praktycznie niemożliwa, ale BIKEEXPO.pl kolejny raz nie pozwala o sobie zapomnieć.
Assos, Canyon, Giro, Poc, Rudy, Specialized i inni, nieliczni wystawcy to marki, które dbają o swój wizerunek i kontakt osobisty nawet wtedy, kiedy na rynku brakuje towaru, a nie klientów. Stworzą więc niepowtarzalny klimat kolarskiego pikniku już w ten weekend, w dniach 12-13 czerwca, podczas "BIKE EXPO - Rowerowa Góra Kalwaria". Gdzie? Przed kultową "Górą Kawiarnią".
Będzie to wydarzenie plenerowe, bezpłatne dla odwiedzających, na które zapraszamy wszystkich fanów dwóch kółek. Dystrybutorzy rowerów, kasków, butów, oświetlenia oraz odzieży i innych akcesoriów dla rowerzystów zaprezentują swoje najnowsze modele, które oczywiście będzie można oglądać i kupować na miejscu. Będzie też można uzyskać cenną wiedzę i zasięgnąć porady specjalistów. A nawet uzyskać darmową ocenę stanu technicznego własnego roweru.

Tematem przewodnim "BIKE EXPO - Rowerowy Wilanów" będzie bezpieczeństwo rowerzystów, używanie kasków, oświetlenia, promocji znajomości przepisów ruchu drogowego.

Wydarzenie odbędzie się w godzinach od 10.00 do 18.00 w sobotę oraz od 10.00 do 17.00 w niedzielę, w Górze Kalwarii, u zbiegu ulic Sajny i Strażackiej.

Partnerami "BIKE EXPO - Rowerowy Wilanów" są: Urząd Miasta Góra Kalwaria, Stylowa PRO, Góra Kawiarnia oraz organizator kampanii społecznej "Rower Bezpieczny".

skionline.pl
Tagi: #rowery #bike expo #test rowerowy #góra kalwaria

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com