skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Ceny skipassów w Grupie Pingwina

2022.11.07
Ceny skipassów w Grupie Pingwina
Kliknij, aby powiększyć.
Ceny skipassów w Grupie Pingwina
Podczas, gdy wszyscy cieszymy się jeszcze urokami złotej jesieni, w Grupie Pingwina pełną parą ruszyły już przygotowania do sezonu zimowego!
Na narciarzy czekają nowoczesne wyciągi zaopatrzone w komfortowe kanapy. Cały sprzęt został poddany przeglądowi i starannej konserwacji a do obsługi stoku przygotowane są najnowszej generacji ratraki. Już wkrótce rozpocznie się proces naśnieżania stoków.
Przygotowaliśmy dla narciarzy ofertę karnetów na sezon zimowy 2022/2023. W tym roku chcemy zadbać szczególnie o rodziny z dziećmi. Nasze ośrodki działają na rynku sportów zimowych od wielu lat i obserwujemy, że pasja do jazdy na nartach chętnie przekazywana jest młodszemu pokoleniu. Chcemy wspierać rodziców i dzieci w rozpoczęciu przygody z nartami i snowboardem, dlatego jako jedyni w Polsce, obniżyliśmy ceny karnetów dla najmłodszych o 50 %*. Przewidzieliśmy też ulgi dla juniorów, możliwość zakupu karnetu rodzinnego a dodatkowe rabaty są stosowane także z tytułu Karty Dużej Rodziny. Mamy zatem nadzieję, że ta oferta zachęci rodziny z dziećmi do aktywnego wypoczynku zimowego w naszych ośrodkach.


MAMY SZCZEGÓLNY SENTYMENT DO SPORTÓW ZIMOWYCH OD DZIECKA.


Cennik na sezon 2022/23 zawiera jak zwykle elastyczną ofertę dla narciarzy i snowboardzistów, dając im możliwość dostosowania limitu czasowego do własnych potrzeb. Do wyboru są karnety godzinowe, całodniowe oraz wielodniowe.

Dla pasjonatów, którzy chcą w pełni nacieszyć się zimowym szaleństwem, polecamy Karnet Pingwin PASS.

Ceny skipassów w Grupie Pingwina
Ceny skipassów w Grupie Pingwina

Pingwin PASS – jeździsz, ile chcesz!


Dostępny jest karnet Grupy Pingwina - Pingwin PASS, z którym narciarz otrzymuje nielimitowany dostęp do nowoczesnych tras narciarskich w Polsce przez cały rok (to naprawdę 365 dni).
Pamiętajmy, że ten karnet może działać w dwóch kolejnych sezonach.
Nowością w tym sezonie jest karnet dedykowany na jedną dowolną stację, który działa od poniedziałku do piątku (bez Świąt, Sylwestra, Nowego Roku i Święta Trzech Króli) w nowej atrakcyjnej cenie z jazdą wieczorną gratis.

Karnet Pingwin PASS daje szansę optymalnego dostosowania się do potrzeb narciarza, który może wybrać karnet sezonowy na ulubioną stację narciarską Grupy Pingwina lub zdecydować się na dostęp do wszystkich pięciu stacji:

● Słotwiny Arena SKi & Bike Park w Krynicy-Zdroju,
● Skolnity Ski & Bike Park w Wiśle,
● Czarny Groń w Rzykach,
● Kasina Ski & Bike Park w Kasinie Wielkiej,
● Kurza Góra Ski & Bike Park na Mazurach.


Ceny skipassów w Grupie Pingwina
Ceny skipassów w Grupie Pingwina

DODATKOWE KORZYŚCI


Warto wspomnieć, że do każdego karnetu Pingwin PASS dla osoby pełnoletniej dodawany jest za 1 zł karnet dla dziecka (do 8 r.ż.), co stanowi atrakcyjną ofertę dla rodzin z dziećmi.
Karnet daje również dodatkowe korzyści, takie jak: bezpłatne jazdy w Sylwestra i Święta, bezpłatne codzienne jazdy wieczorne oraz bezpłatny wstęp do Zimowych Stref Dziecięcych, Wieże widokowe czy wiele innych płatnych atrakcji w Grupie Pingwina (Pingwin PASS SKI & BIKE 5 stacji).

Wielką zaletą karnetu jest to, że narciarze korzystają z niego w dowolnym, optymalnym dla siebie czasie. Komfortowe warunki do zimowej jazdy zapewnia nowoczesna infrastruktura, świetnie przygotowane trasy, najnowocześniejszy sprzęt w wypożyczalni, centrum testowe oraz fachowi doradcy i trenerzy. Dla snowboardzistów, nie lada atrakcją, będą dwa najbardziej progresywne snow parki w Polsce (Tiger Snow Park Czarny Groń oraz Słotwiny Arena Snow Park).

We wszystkich lokalizacjach, czekają na narciarzy i snowboardzistów darmowe parkingi, w Krynicy i Wiśle bezpłatne busy dowożące chętnych na stok.
W Krynicy-Zdroju dostępna jest nowoczesna przechowalnia dla ponad 500 par nart, co ułatwia poruszanie się po centrum miasta.

GRUPA PINGWINA – LIDER NA RYNKU SPORTÓW NARCIARSKO-ROWEROWYCH


Grupa Pingwina skupia pięć całorocznych ośrodków narciarsko – rowerowych w Beskidach (Słotwiny Arena Ski & Bike w Krynicy-Zdroju, Skolnity Ski & Bike w Wiśle, Czarny Groń w Rzykach, Kasina Ski & Bike w Kasinie Wielkiej) oraz na Mazurach Kurza Góra Ski & Bike w Kurzętniku tworzących serdeczną atmosferę zarówno dla pasjonatów białego szaleństwa jak i dla całych rodzin, dając im możliwość różnorodnego, aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu: na nartach, na snowboardzie, na rowerze albo po prostu na spacerze wśród koron drzew i najpiękniejszych widoków w Polsce. Ośrodki Grupy Pingwina słyną z tego, że bardzo dbają o jakość obsługi i infrastruktury: narciarze twierdzą, że trzyma wręcz alpejski poziom. Jako jedyny operator w Polsce Grupa Pingwina oferuje całoroczny karnet Pingwin PASS Ski & Bike na narty i rower oraz miłe niespodzianki.

Więcej informacji na temat karnetów znajduje się na: slotwinyarena.pl/cennik
*Rabat w wysokości 50% przysługuje dzieciom do 8 r.ż.
skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #narty #pingwin pass #skolnity #słotwiny arena #czarny groń #kurza góra #kasina

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com