skionline.plstacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Chcesz jeździć w Zieleńcu taniej?

2020.10.07
Chcesz jeździć w Zieleńcu taniej?
Kliknij, aby powiększyć.
Chcesz jeździć w Zieleńcu taniej?
W górach powoli rozpoczynają się przygotowania do sezonu narciarskiego. Ruszają przeglądy techniczne, końca dobiegają realizacje nowych inwestycji, ośrodki kreślą plany i strategie, niektóre rozpoczęły już sprzedaż karnetów. Tak właśnie jest w Zieleńcu, który już u progu jesieni kusi niższymi cenami SkiPassów.

Zobacz także:

Chyba bardziej niż kiedykolwiek spragnieni zimy narciarze i snowboardziści czekają na rozpoczęcie nowego sezonu. Wszystko przez nagle przerwany ten miniony, po którym pozostał przecież ogromny niedosyt. Tym bardziej, że po ogłoszeniu narodowego lockdownu mieliśmy w górach jeszcze kilkanaście dni pięknej zimy.

Czas jednak pędzi w szalonym tempie, co akurat w kontekście oczekiwania na zimę jest dobrą informacją. Dla ośrodków to chwila przygotowań, przeglądów, a dla narciarzy i snowbordzistów moment na zadbanie o formę, serwis sprzętu i zakup karnetów do Zieleniec Ski Arena na sezon 2020/2021.

Jak co roku ośrodek rusza ze sprzedażą SkiPassów na przełomie lata i jesieni. Choć trwa ona praktycznie do momentu oficjalnego otwarcia sezonu, warto skorzystać ze specjalnej oferty już dziś. Zakup niektórych rodzajów karnetów pozwoli na zaoszczędzenie nawet 1/4 ceny w stosunku do tej obowiązującej już w trakcie narciarskiego sezonu.

Do 31 października o 25% taniej będzie można nabyć karnet 6-dniowy na dowolne dni w trakcie całego sezonu 2020/2021. O 1/5 taniej dostępne do końca miesiąca są karnety 3-cio i 2-dniowy na dowolne dni w ciągu sezonu, natomiast 15% mniej kosztują SkiPassy:

- 6-dniowy non-stop (idealny karnet na ferie)
- 3-dniowy non-stop (w tym przypadku to najlepsza opcja na pełny weekend od piątku do niedzieli).

Warto przy tym dodać istotną informację, że wszystkie karnety ważne są w danym dniu przez 12 godzin, czyli w czasie pracy całego ośrodka - od 9:00 do 21:00. Oczywiście zakupiony karnet obowiązuje na wszystkie bez wyjątku 30 kolei i wyciągów w całej stacji narciarskiej, można go również spersonalizować o indywidualną grafikę.

Karnety można kupić już dziś w internetowym sklepie ośrodka: www.zieleniec.pl/kup-karnet-nawet-25-taniej

Tagi: #ośrodki narciarskie #zieleniec #tanie skipassy #

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021