skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Co zrobić, kiedy dzieci już są zmęczone jazdą na nartach?

2019.01.30
Co zrobić, kiedy dzieci już są zmęczone jazdą na nartach?
Kliknij, aby powiększyć.
Co zrobić, kiedy dzieci już są zmęczone jazdą na nartach?
Z karkonoskich wzgórz można w tych zimowych dniach zjeżdżać nie tylko na nartach. Oprócz jazdy na nartach w SkiResorcie ČERNÁ HORA - PEC mogą się Państwo wspaniale bawić razem z dziećmi, korzystając z różnych atrakcji.

Zobacz także:

Przed południem razem z dziećmi na narty; a jak zaplanować popołudnie? A może by tak wybrać się na Černohorską Trasę Saneczkową, po której można zjeżdżać ze szczytu Černé hory aż do Janských Lázní. A może są Państwo miłośnikami zakrętów o dużym nachyleniu? Warto również wybrać się na tor snowtubingowy na Formánkách w Janských Lázních. Snowtubingowe dmuchane opony można tu również wymienić na sanki drewniane i plastikowe, a tutejszy park zamienić na tor saneczkowy.

Co zrobić, kiedy dzieci już są zmęczone jazdą na nartach?
Co zrobić, kiedy dzieci już są zmęczone jazdą na nartach?

Ośrodek Formánky w Janských Lázních jakby był stworzony do zimowych zabaw na śniegu. Zaraz obok dziecięcego LIVE parku z ruchomym chodnikiem znajduje się wypożyczalnia nart, biuro szkoły narciarskiej SkiResort Live, punkt opieki nad dziećmi (babysitting) oraz przyjemna restauracja, z której można obserwować swoje pociechy. Dzięki oświetleniu dzieci mogą "szaleć" na snowtubingu i sankach codziennie nawet do godz. 19.

Popołudniowych atrakcji nie brak także w Pecu pod Sněžkou. W LIVE parku Javor, zaraz przy głównych trasach zjazdowych, codziennie po południu, małych narciarzy zastępują miłośnicy bobslei. Ruchomy chodnik, który codziennie do godz. 16 wwozi narciarzy, na kolejną godzinę dosłownie "opanują" dzieci z sankami drewnianymi i plastikowymi lub jabłuszkami. A co, kiedy jadąc w góry, w samochodzie już nie starczyło miejsca na sanki ani ślizgacze? Nic nie szkodzi. Wypożyczalnie SkiResort Live są dobrze przygotowane i do takich sytuacji.SkiResort ČERNÁ HORA - PEC - dokąd wybrać się po skończeniu jazdy na nartach na stoku?

Černohorská Trasa Saneczkowa - trasa o długości 3,5 km biegnie z Černé hory do Janských Lázní. Wstęp na trasę jest bezpłatny. Największa wypożyczalnia sanek SkiResort Live mieści się w budynku dolnej stacji kolejki gondolowej. Mniejsza wypożyczalnia znajduje się również przy górnej stacji kolejki gondolowej na Černé hoře. Trasa saneczkowa jest czynna codziennie w godzinach od 9 do 16. Wypożyczenie sanek kosztuje 250 CZK/ dzień. W ofercie wypożyczalni mamy zarówno sanki drewniane jak i metalowe.

Wieczorne zjazdy na sankach z przewodnikiem SkiResort Live - zjazd po Černohorskiej Trasie Saneczkowej z czołówkami i przewodnikiem. Cena tej atrakcji to 400 CZK. Konieczna jest rezerwacja miejsca w biurze SkiResort Live, telefonicznie pod numerem 733 737 840 lub e-mail live@skiresort.cz

Snowtubing - na Formánkách w Janských Lázních znajdą Państwo trasę z zakrętami o dużym nachyleniu i długości180 metrów. Trasa otwarta jest codziennie od godz. 10 do 19. Znajduje się tutaj ruchomy chodnik. Karnet na pięć jazd kosztuje 200 CZK, a na dziesięć 300 CZK.

Co zrobić, kiedy dzieci już są zmęczone jazdą na nartach?
Co zrobić, kiedy dzieci już są zmęczone jazdą na nartach?

Wieczorne jazdy na sankach w Janských Lázních - tuż obok trasy snowtubingowej w ośrodku Formánky v Janských Lázních znajduje się miejsce przeznaczone do jazdy na sankach. Ta atrakcja również otwarta jest codziennie do godz. 19. Mali miłośnicy jazdy na sankach mogą korzystać z ruchomego chodnika. Godzina jazdy na sankach kosztuje 100 CZK. W wypożyczali mogą Państwo wybierać jabłuszka, sanki plastikowe i skiboby. Wypożyczenie kosztuje 50 CZK.

Popołudniowa jazda na sankach w Pecu pod Sněžkou - odbywa się w LIVE parku Javor codziennie od godz. 16 - 17.Wjeżdżając na górę dzieci mogą korzystać z prawie 100 m chodnika ruchomego. Godzina jazdy na sankach kosztuje 100 CZK. W wypożyczalni można wybrać jabłuszka, sanki plastikowe czy skiboby. Cena wypożyczenia wynosi 50 CZK.

Więcej informacji na stronie: www.skiresort.cz

Tagi: #ośrodki narciarskie #czechy #narty #cerna hora #pec #dzieci #skipassy #rodzina

Powrót

Top Residence Kurz Top Residence Kurz

Val Senales, Maso Corto
Południowy Tyrol, Włochy

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2019