skionline.pl stacje Czechy Karkonosze wyślij link znajomemu dodaj opinię

Svoboda nad Úpou
SkiResort Cerna hora - Pec

Ośrodek narciarski Svoboda nad Úpou jest częścią największego czeskiego regionunarciarskiego, który oferuje najwięcej tras zjazdowych na 1 skipass (41 km) w czechach.

Svoboda nad Úpou (Duncan) jest ośrodkiem rodzinnym, w którym do dyspozycji są 3 wyciągi orczykowe i trasy zjazdowe o długości do 350 m. W ofercie jest też bezpłatna trasa slalomu giganta z pomiarem czasu, z możliwością zarezerwowania w celach prywatnych. Z atrakcyjnej, wieczornej jazdy na nartach przy sztucznym oświetleniu skorzystać można na trasach Duncan 1 i 2.

Ośrodek Svoboda na Úpou jest częścią SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC, regionu narciarskiego, gdzie obowiązuje wspólny skipass dla ośrodków: Černá hora (Janské Lázně), Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Velká Úpa i Svoboda nad Úpou.

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC oferuje gościom różnorodne tereny narciarskie z trasami zjazdowymi o łącznej długości 41 km (z czego 75% sztucznie naśnieżanych). Wyposażony jest w 1 kolej gondolową, 7 kolei krzesełkowych, 30 wyciągów orczykowych i 3 ruchome chodniki. W czterech z pięciu ośrodków narciarze wypróbować mogą trasę slalomu giganta z pomiarem czasu. Do nauki jazdy dla dzieci idealny jest ośrodek Černý Důl z nowocześnie urządzonym KIDparkiem. SkiResort ČERNÁ HORA dba również o regularne przygotowywanie 90 km tras do narciarstwa biegowego.

Na nartach możecie jeździć codziennie w innym regionie. Możecie wybierać z dziesiątek kilometrów tras zjazdowych o różnym stopniu trudności i długości. Karkonosze wschodnie są jedynym miejscem w Czechach, gdzie jeździcie na nartach w pięciu stacjach na jednym karnecie.

Transport narciarzy między poszczególnymi ośrodkami SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC zapewniony jest w sezonie dzięki skibusom kursującym na 3 głównych liniach, dodatkowo do dyspozycji jest też sieć tzw. autobusów CITY w ośrodkach Janské Lázně, Pec pod Sněžkou i Černý Důl. Transport narciarzy do miejsc, gdzie można pojeździć na nartach wieczorem, zapewniają trzy linie skibusów.
czytaj więcej
Info o ośrodku
dywany orczyki krzesła gondole koleje linowe koleje linowo-torowe naśnieżanie
3 tak
Ilość tras zjazdowych:3 szt.
Długość tras zjazdowych:1.05 km
- trasy łatwe1.05 km
Długość tras biegowych:2 km
Wysokość: 530 - 300 m n.p.m.
Sezon narciarski od grudnia do marca
Wyciągi czynne od 09:00 do 16:00
Mapa ośrodka
Dla narciarzy
stok dla dzieci:
oświetlony stok:
skibus:
bramki automatyczne:
wyciąg dla dzieci:
Po nartach - apres ski
kuligi:
spacery zimowe:
karczmy i restauracje:
bary i chaty narciarskie:
Kontakt
Ośrodek:MEGA PLUS s.r.o.
Adres:Černohorská 265, 542 25 Janské Lázně
Telefon:+420 840 888 229
WWW:www.skiresort.cz
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.