skionline.pl stacje Czechy Karkonosze wyślij link znajomemu dodaj opinię

Svoboda nad Úpou
SkiResort Cerna hora - Pec

Ośrodek narciarski Svoboda nad Úpou jest częścią największego czeskiego regionunarciarskiego, który oferuje najwięcej tras zjazdowych na 1 skipass (41 km) w czechach.

Svoboda nad Úpou (Duncan) jest ośrodkiem rodzinnym, w którym do dyspozycji są 3 wyciągi orczykowe i trasy zjazdowe o długości do 350 m. W ofercie jest też bezpłatna trasa slalomu giganta z pomiarem czasu, z możliwością zarezerwowania w celach prywatnych. Z atrakcyjnej, wieczornej jazdy na nartach przy sztucznym oświetleniu skorzystać można na trasach Duncan 1 i 2.

Ośrodek Svoboda na Úpou jest częścią SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC, regionu narciarskiego, gdzie obowiązuje wspólny skipass dla ośrodków: Černá hora (Janské Lázně), Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Velká Úpa i Svoboda nad Úpou.

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC oferuje gościom różnorodne tereny narciarskie z trasami zjazdowymi o łącznej długości 41 km (z czego 75% sztucznie naśnieżanych). Wyposażony jest w 1 kolej gondolową, 7 kolei krzesełkowych, 30 wyciągów orczykowych i 3 ruchome chodniki. W czterech z pięciu ośrodków narciarze wypróbować mogą trasę slalomu giganta z pomiarem czasu. Do nauki jazdy dla dzieci idealny jest ośrodek Černý Důl z nowocześnie urządzonym KIDparkiem. SkiResort ČERNÁ HORA dba również o regularne przygotowywanie 90 km tras do narciarstwa biegowego.

Na nartach możecie jeździć codziennie w innym regionie. Możecie wybierać z dziesiątek kilometrów tras zjazdowych o różnym stopniu trudności i długości. Karkonosze wschodnie są jedynym miejscem w Czechach, gdzie jeździcie na nartach w pięciu stacjach na jednym karnecie.

Transport narciarzy między poszczególnymi ośrodkami SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC zapewniony jest w sezonie dzięki skibusom kursującym na 3 głównych liniach, dodatkowo do dyspozycji jest też sieć tzw. autobusów CITY w ośrodkach Janské Lázně, Pec pod Sněžkou i Černý Důl. Transport narciarzy do miejsc, gdzie można pojeździć na nartach wieczorem, zapewniają trzy linie skibusów.
czytaj więcej
Informacje o ośrodku
wyciągi dywanowe wyciągi orczykowe wyciągi krzesełkowe koleje gondolowe koleje linowe koleje linowo-torowe naśnieżanie
3 tak
Ilość tras zjazdowych:3 szt.
Długość tras zjazdowych:1.05 km
- trasy łatwe1.05 km
Długość tras biegowych:2 km
Wysokość: 530 - 300 m n.p.m.
Sezon narciarski od grudnia do marca
Wyciągi czynne od 09:00 do 16:00
Mapa tras narciarskich
Mapa tras narciarskich ośrodka SkiResort Cerna hora - Pec Svoboda nad Úpou
Dla narciarzy
stok dla dzieci:dostępneoświetlony stok:dostępne
skibus:dostępnebramki automatyczne:dostępne
wyciąg dla dzieci:dostępne
Po nartach - apres ski
kuligi:dostępnespacery zimowe:dostępne
karczmy i restauracje:dostępnebary i chaty narciarskie:dostępne
Hotele w ośrodku narciarskim Svoboda nad Úpou
Booking.com
Kontakt
Ośrodek:MEGA PLUS s.r.o.
Adres:Černohorská 265, 542 25 Janské Lázně
Telefon:+420 840 888 229
WWW:www.skiresort.cz
SkiResort Cerna hora - Pec Svoboda nad Úpou
Booking.com