skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Do Szczyrku na narty bez korków

2019.03.28
Szczyrk Skrzyczne
Miłośnicy białego szaleństwa w Szczyrku mają przed sobą kulminację sezonu zimowego. Słoneczne dni, wraz z dużą ilością śniegu, kuszą wiosenną jazdą na nartach na zalanych słońcem stokach narciarskich bez czekania w kolejkach.

Warto przeczytać:

Zobacz także:

Wyjątkowy klimat doliny pod górą Skrzyczne, wraz z nowoczesnym systemem przygotowywania stoków narciarskich zapewnią wiosenne szusowanie w ośrodku Szczyrk Mountain Resort jeszcze przez co najmniej kilka tygodni. "Obecnie mamy na stokach do 80 cm śniegu. Zobaczymy, co się stanie po nadejściu ocieplenia, ale na zakończenie sezonu chcielibyśmy dać jeszcze jedną specjalną szansę miłośnikom wiosennego szusowania. Jeśli śnieg roztopi się w niższych partiach, narciarze będą mieli okazję wjechać gondolą na Halę Skrzyczeńską i jeździć nową kolejką linową na Zbójnickiej Kopie lub wyciągiem na Małe Skrzyczne. W tych miejscach mamy najwięcej śniegu, a w przypadku zainteresowania narciarzy, możemy tam przez kilka dni przedłużyć jeszcze działanie ośrodka"- powiedział Grzegorz Przybyła ze Szczyrk Mountain Resort.

Szczyrk Skrzyczne
Szczyrk Skrzyczne

W Szczyrku, w obecnym sezonie rekordzista przejechał już 1725 km


Narciarze, którzy w tym sezonie jeździli w Szczyrku na karnetach jednodniowych, spędzili na nartach średnio ponad 2,4 dnia, a właściciele karnetów sezonowych, znanych jako Sprytna Sezonówka spędzili na stokach w Szczyrku średnio ponad 10 dni. Dowodem na to, że posiadanie Sezonówki naprawdę się opłaca, jest rekordzista, posiadacz Sprytnej Sezonówki, który w obecnym sezonie zimowym spędził na stokach w Szczyrku 61 dni i w tym czasie przejechał na nartach niewiarygodnych 1725 km! Zaletą Sprytnej Sezonówki 2019/20, którą można zakupić do 30 kwietnia wyłącznie online na gopass.pl, jest nie tylko możliwość wykorzystania jej na wiosenne szusowanie jeszcze w obecnym sezonie, oraz przez cały przyszły sezon narciarski, ale także 50% rabatu na jednorazowy serwis nart lub snowboardu, możliwość zbierania punktów lojalnościowych na kolejne rabaty, a także możliwość skorzystania z ciekawych zniżek w NAJLEPSZYCH ośrodkach Tatry Mountain Resorts na Słowacji (Jasna-Chopok, Tatrzańska Łomnica, Jezioro Szczyrbskie) oraz w czeskim Szpindlerowym Młynie. Sprytna Sezonówka jest dostępna w przedsprzedaży za 699 PLN, lub po dokonaniu przedpłaty w wysokości 199 PLN na wiosnę, a jesienią dopłaty 600 PLN. Wieczorna jazda na nartach przez cały sezon jest możliwa za dodatkową opłatą w wysokości 250 PLN za osobę.

Szczyrk Skrzyczne
Szczyrk Skrzyczne

Do Szczyrku bez korków


Kulminacja sezonu zimowego w Szczyrku potwierdza definitywny powrót ośrodka do łask narciarzy. Znaczne inwestycje w budowę nowoczesnych kolejek linowych, modernizacja systemu naśnieżania, zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa narciarzy poprzez unowocześnienie i wydłużenie stoków przyniosło korzyści w postaci zauroczenia ośrodkiem narciarskim położonym w strategicznym miejscu w pobliżu granicy ze Słowacją i Czechami. Dużą zaletą ośrodka jest jego dostępność, ponieważ znajduje się w pobliżu drogi szybkiego ruchu S1. Już teraz trwają prace nad dalszą poprawą - rozpoczęto dobudowę drogi od ronda przy zjeździe z drogi szybkiego ruchu, która omija gęsto zaludniony obszar przed samym wjazdem do Szczyrku. W praktyce oznacza to mniej korków i większy komfort dla wszystkich przyjeżdżających narciarzy, którzy dotrą do ośrodka bardziej płynnie, szybciej i wygodniej niż dotychczas.

Szczyrk Skrzyczne
Szczyrk Skrzyczne

Tagi: #ośrodki narciarskie #polska #szczyrk #gopass #szczyrkowski #sprytna sezonowka

Powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2019