skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Dolomiti Superski - jaki skipass wybrać?

2019.03.12
Dolomiti Superski - jaki skipass wybrać?
Kliknij, aby powiększyć.
Dolomiti Superski - jaki skipass wybrać?
Dolomity Superski jest postrzegane przede wszystkim jako jeden wielki - największy w Europie - karnet narciarski obejmujący ponad 1200 km tras zjazdowych w 12 oddzielnych regionach. Niewielu narciarzy zdaje sobie sprawę, że tak naprawdę jest to cała organizacja oferująca całą gamę karnetów, oczywiście bazujących na narciarskim i przyrodniczym zapleczu jakie stanowią wspaniałe Dolomity. Przedstawiamy więc różne rodzaje karnetów, które mogą spowodować, że spędzimy czas na nartach lepiej, efektywniej i… taniej!

Pojedynczy karnet narciarski


Valle Silver - pozwala narciarzom jeździć na nartach przez 5 lub 6 kolejnych dni w czterech obszarach Val di Fassa / Carezza, Val di Fiemme / Obereggen, San Martino di Castrozza / Passo Rolle i Alpe Lusia / San Pellegrino. Skipass oferuje narciarzom ponad 390 km stoków i 150 wyciągów w ośrodkach narciarskich w regionie Trentino oraz w Południowym Tyrolu i Veneto. Nawet cena biletu jest bardzo atrakcyjna: 6-dniowy karnet dla dorosłych kosztuje 219 € poza sezonem, 247 € dla średniego sezonu i 274 € dla sezonu głównego.

8 dni do wybór w sezonie - ten bilet gwarantuje jeszcze większą elastyczność tym, którzy nie chcą zbyt wcześnie angażować się w zbyt wiele dni na stoku "na raz". Karnet pozwala użytkownikom planować zgodnie z prognozą śniegu i pogody oraz wybrać najlepsze dni na stokach Dolomiti Superski. Karnet dla dorosłych kosztuje 380,00 €, a dla juniorów (urodzonych po 30/11/2002) 255,00 €.

Points Value Cards - Dolomiti Superski oferuje wygodne karnety punktowe za 80,00 € (1000 punktów) i € 150,00 (2100 punktów). Punkty wykorzystywane podczas korzystania z wyciągów w dowolnych regionach Dolomiti Superski, zgodnie z wyświetlaną tabelą punktową. Pozostałe punkty można przenieść na następny sezon. Jest to świetna opcja dla narciarz , którzy lubią wędrować po górach na nartach i korzystają czasami tylko z 1-2 wyciągów dziennie.

Skipass "5-days choice in 6" - daje większą elastyczność


Częścią atrakcyjnej listy kombinacji skipassów oferowanych przez Dolomiti Superski jest przepustka "5 dni do wyboru z 6 dni", co gwarantuje większą elastyczność, jeśli nie będzie dnia tak dobrej pogody lub jakiegoś innego czynnika, który mógłby zniechęcić klienta do jazdy na nartach . Dostępny jest również wariant z możliwością wyboru 10 dni z 14 - w cenie karnetu 11-dniowego.

Bezpłatny karnet narciarski dla dzieci do lat 8 i zniżki dla juniorów do 16 lat
Oferta ważna przez cały sezon umożliwia bezpłatny zakup karnetu narciarskiego dla dzieci do 8 lat. Bilet wielodniowe (2-28 dni) są bezpłatne dla dzieci do 8 lat (urodzonych po 30 listopada 2010 r.), jeśli zakupiono je razem z odpowiednim karnetem dla dorosłego. Natomiast jeśli zakupiony jest osobno - można skorzystać z ceny obniżonej o 50%. Zniżka 30% dotyczy dzieci w wieku do 16 lat (urodzonych po 30 listopada 2002 r.) przy zakupie karnetów narciarskich na 1dzień i wielodniowych.

Specjalne zniżki dla rodzin w sezonie 2018-19


Więcej zniżek dla rodzin na zakup karnetów narciarskich (1-28 dni) jest dostępna, jeśli zakupiono jednocześnie więcej niż 2 karnety narciarskie dla juniorów i rodziców. Wymagane jest przy tym potwierdzenie powiązań rodzinnych (dowody osobiste, paszporty). Jeszcze korzystniejszy jest karnet narciarski dla trzeciego i czwartego dziecka poniżej 16 roku życia, który jest całkowicie darmowy, jeśli rodzina kupi 4 karnety narciarskie (2 dla rodziców i 2 dla dzieci / młodzieży poniżej 16 lat).

Karnet narciarski prosto do pokoju


Aby zaoszczędzić czasu podróżnym, którzy po całym dniu jazdy musieliby jeszcze udać się do kasy w ośrodku narciarskim, Dolomiti Superski oferuje usługę "Hotel Ski Pass Service" bez dodatkowych opłat. Przy zakupie karnetu stronie internetowej www.dolomitisuperski.com, płacąc kartą kredytową, zostanie wygenerowany i wysłany e-mailem do klienta specjalny kod. Zostanie on również wysłany do miejsca zakwaterowania - gospodarz hotelu odbierze skipass w punkcie sprzedaży i Goście znajdą go w pokoju w momencie przyjazdu.

Dolomiti Superski - jaki skipass wybrać?
Dolomiti Superski - jaki skipass wybrać?

Karnet "Direct to Lift"


Jest to specjalna karta chipowa, która pozwala zaoszczędzić 5-10% standardowej stawki dziennej. Pozwala na dostęp do wyciągów bez zatrzymywania się przy kasie, oszczędzając do 10% standardowych stawek. Wszystko to jest możliwe dzięki osobistej karcie chipowej "My Dolomiti Skicard" i logowaniu się do usługi "bezpośrednio do wyciągu". Kartę można dostać przy zakupie i aktywacji funkcji w każdej kasie w Dolomiti Superski. Dzięki usłudze "Direct to Lift" masz bezpośredni dostęp do wyciągów narciarskich, a koszt karnetu narciarskiego automatycznie obciąża kartą kredytową, pod warunkiem podania danych i autoryzacji w momencie zakładania karty. Za pierwsze pięć dni otrzymuje się rabat w wysokości 5% dziennej stawki, a od szóstego dnia oszczędza się już 10% stawki. Koszt pierwszego dnia obejmuje dodatkowe 5,00 €, za aktywację usługi "Direct to Lift".

10% zniżki na karnety narciarskie dla "dojrzałych" narciarzy


Dla tych, którzy mają nieco więcej lat, ale wciąż są młodzi duchem, Dolomity mają także coś wyjątkowego do zaoferowania. Dolomiti Superski udziela wszystkim osobom powyżej 65 roku życia (urodzonym przed 30 listopada 1953 r.) 10% zniżki na karnety narciarskie (z wyjątkiem karnetu sezonowego).

Oferta specjalna Dolomiti Super Sun 2019


7 dni urlopu na nartach z jednym dniem za darmo - zakwaterowanie i karnet narciarski, od 16 marca do końca sezonu 2019 - to specjalna oferta przygotowana na koniec bieżącego sezonu.. Osoby, które zarezerwują zakwaterowanie na 7 dni, muszą zapłacić tylko za 6 dni, a za 6-dniowy karnet narciarski zostanie naliczona opłata w wysokości 5 dni. Oferta "Dolomiti Super Sun" obowiązuje we wszystkich stowarzyszonych obiektach, których wykaz można znaleźć na stronie.

Karnety Dolomiti Superski - podsumowanie


Typy skipassów:
• Skipass od 1 do 31 dni Dolomiti Superski z dodatkowym rabatem
• Codzienny skipass "Direct to Lift" z rabatami do 5-10%
• Skipass "10 dni na 14" Dolomiti Superski
• Skipass "5 dni na 6" Dolomiti Superski
• Skipass "8 dni w sezonie" Dolomiti Superski
• Zbywalny wielodniowy skipass dla rodzin z dzieckiem do 3 lat (z wyjątkiem sezonowego karnetu)

Cennik skipassów Dolomiti Superski

Więcej informacji na stronie: www.dolomitisuperski.com

Tagi: #ośrodki narciarskie #włochy #narty #dolomity #dolomiti superski #alpyskipassy

Powrót

Top Residence Kurz Top Residence Kurz

Val Senales, Maso Corto
Południowy Tyrol, Włochy

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2019