skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Donovaly 8-godzinny skipass z naliczaniem impulsowym

2014.02.12
Donovaly 8-godzinny skipass
Kliknij, aby powiększyć.
Donovaly 8-godzinny skipass
8-godzinny skipass z naliczaniem impulsowym jest odpowiedni dla osób ceniących swobodne dysponowanie czasem, którzy często przyjeżdżają do ośrodka, ale nie jeżdżą cały dzień i nie odpowiadają im ograniczenia wynikające z kupna biletów czasowych. W ofercie karnetu 8-godzinnego z naliczaniem impulsowym, po pierwszym przejściu przez bramkę odliczana jest jedna godzina.
W trakcie jej trwania posiadacz karnetu może zjechać dowolną ilość razy. Jeżeli po zakończeniu pierwszej godziny, nie przejdzie ponownie przez bramkę, pozostanie mu 7 godzin do wykorzystania w dowolnie wybranym czasie w godzinach otwarcia ośrodka - na jazdę dzienną lub wieczorną. Każda kolejna godzina jest odliczana z chwilą przejścia przez bramkę po upływie 60 minut od poprzedniego impulsu.

Przykład:
Przyjeżdżam do ośrodka; o godzinie 8:25 kupuję w kasie karnet 8-godzinny z naliczaniem impulsowym. Po raz pierwszy przechodzę przez bramkę o 8:31. W tym momencie z karnetu odliczana jest jedna godzina - do 9.31. Kolejne przejścia realizuję na przykład o 8:44, 9:05, 9:18, 9:29. Następnie decyduję, że czas na przerwę i idę do baru Husky. Na bilecie mam jeszcze do dyspozycji całe 7 godzin.
Ponownie zaczynam jeździć od 11:40 (odlicza mi się druga godzina do 12:40), jednak zdążam zjechać zaledwie jeden raz, po czym spotykam znajomego, który zaprasza mnie na obiad. Po obiedzie nie wracam już na stok. Pozostaje mi karnet, na którym mam do wykorzystania 6 godzin na jazdę - w jakimkolwiek innym dniu, ewentualnie jeszcze tego samego dnia na jazdę wieczorną.

Uwaga - skipassy 8-godzinne z naliczaniem impulsowym zakupione po 23.12.2013 roku są ważne do zakończenia sezonu zimowego 2013/2014.
Karnet 8-godzinny z naliczaniem impulsowym jest wydawany na okaziciela, a więc nie jest przypisany tylko jednej osobie. Za niewykorzystane godziny zwrot gotówki nie przysługuje.

Więcej informacji na stronie: www.parksnow.sk

Tagi: #słowacja #donovaly

Powrót

Top Residence Kurz Top Residence Kurz

Val Senales, Maso Corto
Południowy Tyrol, Włochy

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2019