skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Drugie połączenie lotnicze do Innsbrucka z Warszawy

2024.07.10
Drugie połączenie lotnicze do Innsbrucka z Warszawy
Kliknij, aby powiększyć.
Drugie połączenie lotnicze do Innsbrucka z Warszawy
Od 7 grudnia Austrian Airlines uruchomią nowe połączenie z Innsbrucka do Warszawy. Loty będą odbywać się raz w tygodniu, w soboty. Nowe połączenie będzie sezonowe i potrwa do 1 marca, a obsługiwane będzie przez samoloty Embraer 195, które mogą pomieścić 120 pasażerów. Stolica Tyrolu w zaledwie 90 minut lotu!
To już drugie połączenie lotnicze z Tyrolem – pierwsze zostało ogłoszone przez Polskie linie lotnicze LOT (dostępne od 29 listopada bieżącego roku, do marca 2025r.). Dzięki nowym połączeniom Austrian Airlines i PLL LOT, narciarze mają będą mogli teraz polecieć bezpośrednio z Warszawy do Innsbrucka, ciesząc się świetnymi warunkami narciarskimi i licznymi atrakcjami turystycznymi.


Innsbruck to miasto studenckie, które wyróżnia się niepowtarzalną atmosferą, przepiękną starówką i kolejką linową, która bezpośrednio zabiera nas z centrum miasta na wyciągi narciarskie. W okolicy Innsbrucka znajdują się niezliczone ośrodki narciarskie, zarówno w dolinach, jak i na pięciu tyrolskich lodowcach. Dzięki dobrze przemyślanym połączeniom kolejowym i autobusowym podróżowanie jest wygodne, szczególnie dla miłośników sportów zimowych, który mogą skorzystać ze specjalnych miejsc bagażowych na narty i snowboardy. Podróżnicy, którzy posiadają wykupiony Skipass, mogą korzystać z darmowych przejazdów pozostałymi środkami transportu po austriackim Tyrolu.skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #tyrol #innsbruck #samolotem na narty #

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com