skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Dwie Doliny rozpoczynają sezon 2017/2018

2017.12.14
Kliknij, aby powiększyć.
W najbliższą sobotę Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla otwiera swoje podwoje dla spragnionych białego szaleństwa narciarzy i snowboardzistów. Otwarte zostaną dwa stoki po stronie Wierchomli Małej: Wierchomla I i Stonoga.
Stoki będą czynne w godzinach od 9:00 do 18:00, w sobotę i niedzielę.
W najbliższym czasie na Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszyna - Wierchomla odbędzie się Sylwester na stoku, który będzie trwał od godz. 19:00 do 3:00 nad ranem. Ponadto na odwiedzających czekać będzie kolejna edycja Bezpiecznej Zimy w Dwóch Dolinach.

Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna - Wierchomla to 2 wyciągi krzesełkowe i 7 orczykowych oraz 11 km w większości oświetlonych nartostrad o różnym poziomie trudności. To tu znajduje się jedna z najdłuższych tras zjazdowych w Polsce - 3 km ciągłego szusowania! Narciarze biegowi mają zaś do pokonania 4,5-kilometrowy, niezwykle malowniczy szlak, ciągnący się od górnej stacji Wierchomla I do Bacówki nad Wierchomlą. Dla snowboardowych zapaleńców nie lada gratką jest z kolei jeden z najdłuższych (400 m) w Polsce parków snowboardowych. Snowpark jest całkowicie usypany z ziemi, dzięki czemu snowboardziści nie muszą czekać na srogą zimę. Dwie Doliny to również bogata infrastruktura: liczne obiekty gastronomiczne przy stoku, serwujące między innymi dania kuchni regionalnej, wypożyczalnia, serwis i przechowalnia sprzętu oraz jedna z najlepszych szkół narciarskich - 5 razy z rzędu znajdująca się na podium w Ogólnopolskich Zawodach Instruktorów SITN PZN.

Tagi: #ośrodki narciarskie #dwie doliny #wierchomla #zima1718 #nowy sezon zimowy

powrót

Zobacz
Dwie Doliny Wierchomla - Muszyna - styczeń 2017
Dwie Doliny Wierchomla - Muszyna - styczeń 2017
Dwie Doliny Wierchomla - Muszyna - styczeń 2017
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com