skionline.plstacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

FREE SKI dla wypoczywających w ApartView w Wiśle

2019.03.02
FREE SKI dla wypoczywających w ApartView w Wiśle
Kliknij, aby powiększyć.
FREE SKI dla wypoczywających w ApartView w Wiśle
Od 25 lutego 2019 r. turyści rezerwujący apartamenty ApartView będą mogli korzystać z bezpłatnych karnetów narciarskich na wyciągu Skolnity Wisła. Promocja potrwa aż do końca pracy wyciągów, najpóźniej do 31 marca 2019 r. Miłośnicy białego szaleństwa mają dwie trasy do wyboru: rodzinną - niebieską o długości 1100 m oraz czerwoną dla bardziej zaawansowanych długości 980 m i nieograniczoną liczbę wjazdów czteroosobową kolejką linową.

Zobacz także:

Przedłużenie sezonu


- Chcemy pokazać gościom, że również po najbardziej obleganym sezonie, czyli feriach zimowych, mogą cieszyć się szusowaniem w pięknych Beskidach - mówi Żaneta Strządała z ApartView, firmy zarządzającej apartamentami wakacyjnymi. Decydujący się na wypoczynek w czasie trwania promocji mogą liczyć na korzystniejsze ceny wynajmu i brak kolejek przy wyciągu. Przykładowo wynajem luksusowego apartamentu dla 6 osób na 4 doby wraz z darmowymi ski passami dla wszystkich na wyciąg Skolnity Wisła obowiązującymi przez cały pobyt to koszt 2610 zł, czyli poniżej 110 zł na osobę za dzień. Dla porównania za ten sam apartament oraz karnety narciarskie dla wszystkich w gorącym zimowym sezonie należałoby zapłacić 4976 zł, czyli powyżej 200 zł na osobę za dzień (2076 zł za karnety, 2900 za apartament).


- Stoki przy wyciągu Skolnity widać z balkonów naszych apartamentów. To 5 minut samochodem od ulicy Bukowej, a w dodatku dojeżdżają do nas bezpłatne busy, które zawożą narciarzy na miejsce - mówi Żaneta Strządała. Taka akcja promocyjna może też zainteresować turystów z zagranicy, dla których polskie ceny są konkurencyjne a warunki narciarskie nieodbiegające od akceptowalnych dla nich standardów. To również ciekawa propozycja dla tych, którzy ferie zimowe spędzili w ciepłych krajach i chcieliby jeszcze spędzić kilka dni w beskidzkim kurorcie.

Stacja narciarska Skolnity
Stacja narciarska Skolnity

Dach Wisły


Stacja narciarska Skolnity położona jest w centrum miasta i nazywana jest "Dachem Wisły". Turystów wywozi na stoki czteroosobowa kolej linowa długości 800 m. Obie trasy zjazdowe o zróżnicowanej trudności (niebieska i czerwona) są poprowadzone zakrętami przez las, oświetlone i systematycznie naśnieżane. Cały kompleks zlokalizowany jest na północno-wschodnim stoku Góry Skolnity (wys. 770m.n.p.m.). Przy górnej stacji kolei przygotowana została darmowa "ośla łączka" z orczykiem przeznaczonym do nauki. Dodatkowym udogodnieniem dla rodzin z małymi dziećmi jest fakt, że krzesełka wyposażone są w system Kid-stop zabezpieczające dziecko przed wypadnięciem. - Mamy nadzieję, że turyści będą mogli się cieszyć jak najdłużej doskonałymi warunkami narciarskimi - mówi Karolina Cieślar ze Skolnity Wisła. - Wykorzystujemy każdą okazję, by naśnieżyć stoki, ale na długofalowe prognozy niestety nie mamy wpływu. Jeśli zima zostanie z nami na dłużej, my jesteśmy gotowi, żeby zapewnić doskonałą rozrywkę wszystkim zainteresowanym - dodaje.

Tagi: #ośrodki narciarskie #free ski #wisła #skolnity #apartview

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020