skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Gopass rozpoczął przedsprzedaż karnetów narciarskich na sezon zimowy 2022/23

2022.11.16
Gopass rozpoczął przedsprzedaż karnetów narciarskich na sezon zimowy 2022/23
Kliknij, aby powiększyć.
Gopass rozpoczął przedsprzedaż karnetów narciarskich na sezon zimowy 2022/23
W ośrodkach narciarskich trwają przygotowania do zbliżającego się sezonu zimowego. Symboliczną bramą do najpiękniejszych zimowych doznań w ośrodkach Jasna, Tatry Wysokie i innych ośrodkach w Czechach, Polsce i Austrii będzie portal internetowy Gopass, który właśnie uruchomił przedsprzedaż jedno- i kilkudniowych karnetów narciarskich.

Zobacz także:

Zapoczątkowanie przedsprzedaży karnetów narciarskich to dla klientów przede wszystkim możliwość zaplanowania wyjazdu na narty w najlepszych cenach. Przedsprzedaż opiera się na elastycznych cenach – podobnie jak w przypadku sprzedaży biletów lotniczych obowiązuje prosta zasada – im wcześniej kupisz, tym taniej.

Ceny w przedsprzedaży przez Internet zawsze będą korzystniejsze niż ceny w kasach bezpośrednio w ośrodkach. Decyzja zawsze będzie należała do narciarza, który sam wybierze, czy woli kupić tańsze karnety w mniej obłożonych okresach, albo raczej wybierze święta i kupi karnety za wyższą cenę. Jednocześnie narciarze nie muszą się martwić wcześniejszym zakupem karnetów, ponieważ w przypadku zmiany planów mogą za symboliczną opłatą zmienić termin ważności karnetu,“ poinformował Matej Lackovič z firmy Gopass.


W przypadku sprzyjających warunków atmosferycznych planowane jest otwarcie ośrodków narciarskich następująco:

3.12 - Jasná
17.12 - Tatranská Lomnica
10.12 - Štrbské Pleso
17.12 - Szczyrk
10.12 - Špindlerův Mlýn
10.12 - Ještěd
17.12 - Ankogel
17.12 - Muttereralm Innsbruck
Moelltaler Gletscher czynny od 10.11.

Największy ośrodek narciarski na Słowacji – Jasna, przygotował na nowy sezon zimowy kilka nowości. „Najważniejszą z nich będzie nowa kolejka gondolowa z Bielej Púti na Priehybę, którą otworzymy podczas tegorocznej imprezy Winter Jasná Opening z gościem specjalnym - DJ ӦTZI. Narciarzy z pewnością ucieszy ponowne uruchomienie legendarnego wyciągu orczykowego H-210 na Zadných Derešach, ulepszony system naśnieżania, przebudowa restauracji Rotunda i Happy End na samoobsługowe,“ poinformował dyrektor ośrodka Jiří Trumpeš. We współpracy z gminą Demänovská dolina i regionalną organizacją turystyczną OO CR Región Liptov zostanie zwiększona liczba skibusów wożących narciarzy do ośrodka, a z powodu trwającej budowy na Bielej Púti powstanie nowa koncepcja parkowania. „W Jasnej podobnie jak w Tatrzańskiej Łomnicy w Tatrach Wysokich, narciarze będą mogli skorzystać z usługi Comfort Parking – możliwość zakupienia przez Gopass za dodatkową opłatą limitowanej liczby miejsc parkingowych z gwarancją zaparkowania w ośrodku nawet w godzinach szczytu. Narciarze z jednodniowymi karnetami mogą parkować ze zniżką, natomiast posiadacze karnetów sezonowych Sprytna Sezonówka PREMIUM będą mogli parkować na wyznaczonych miejscach parkingowych dla posiadaczy Sezonówek bezpłatnie,“ dodał kierownik ośrodka Tatry Wysokie - Lukáš Brodanský. Goście, którzy myślą o wyjeździe na narty do ośrodków Jasna i Tatry Wysokie, mogą również skorzystać z wyjątkowej oferty sieci hoteli TMR hotels. „Przy zakwaterowaniu w hotelach górskich, każdy z naszych gości automatycznie otrzyma karnet narciarski lub bilet na kolejkę linową, goście zakwaterowani w Hotelu Tri Studničky otrzymają również Fast Pass, czyli możliwość jazdy na nartach bez czekania w kolejce,“ powiedział kierownik sieci hoteli TMR, Michal Gejdoš.

Głównym wydarzeniem sezonu zimowego w najpopularniejszym czeskim ośrodku narciarskim Szpindlerowy Młyn będą zawody Pucharu Świata w narciarstwie zjazdowym kobiet. W dniach 28-29 stycznia 2023 odbędą się zawody w slalomie i slalomie gigancie, na które spodziewamy się przybycia wielu kibiców nie tylko z Czech, ale także ze Słowacji i Polski. Ważną informacją dla narciarzy jest fakt, że z wyjątkiem trasy FIS World Cup na której będą się odbywać zawody oraz trasy treningowej, wszystkie pozostałe stoki będą podczas tego wydarzenia otwarte.

Rankomat
Nowości przygotował również czeski ośrodek narciarski Jeszted. „Oprócz tego, że prawdopodobnie będziemy pierwszym ośrodkiem w Czechach z całkowicie bezobsługowym systemem kasowym, na gości ośrodka czeka ulepszony system naśnieżania na terenie szkółki narciarskiej dla dzieci, dzięki czemu najmniejsi narciarze także będą mieli doskonałe warunki. Wiele frajdy sprawi pojawienie się snowtubingu, bogatsza oferta w restauracji, w tym zdrowe przysmaki, a także urozmaicenie programu wieczornego i towarzyszącego. Przygotowaliśmy też nowość dla fanów skiturów w postaci oznakowanych tras oraz instruktorów, którzy chętnie zdradzą gościom tajniki tego,“ powiedział dyrektor ośrodka Jakub Hanuš. Największym hitem ośrodka narciarskiego, do którego można dojechać tramwajem z Liberca, jest stok narciarski Nová Skalka, który posiada nowoczesne i energooszczędne oświetlenie, dzięki czemu miłośnicy białego szaleństwa mogą jeździć na nartach także po zmroku na trasie o długości 1,5 km i 45 m szerokości.

Polski ośrodek Szczyrk Mountain Resort oferuje zimą mnóstwo frajdy wszystkim grupom narciarzy. Na stokach pojawi się kilka nowości dla amatorów skiturów – wędrówki o wschodzie lub zachodzie słońca, wieczorne zjazdy z czołówkami, a ofertę ośrodka uzupełnia K2 Skitouring Academy. Na rodziny z dziećmi czeka nie tylko weekendowa Akademia Narciarska Misia Maxa – czyli grupowe lekcje jazdy na nartach, ale także 5-dniowe pakiety zajęć połączone z atrakcyjnym programem zabaw animacyjnych dla dzieci. „Mam nadzieję, że nadchodzący sezon zimowy będzie pełen uśmiechu, pozytywnych emocji i wspaniałych warunków narciarskich! Wierzę, że będzie to najlepszy sezon w historii Szczyrku, podczas którego narciarze i snowboardziści będą mogli bezpiecznie korzystać z niemal 40 km tras zjazdowych,“ - powiedział kierownik ośrodka Michał Słowioczek. Hotel Ski&Bike Gronie znajdujący się w sąsiedztwie ośrodka narciarskiego, przygotował dla gości ofertę specjalną, która obejmuje karnety narciarskie do zakwaterowania, w tym Fast Pass, czyli jazdę na nartach bez czekania.

Zimą można znaleźć w Gopassie tańsze karnety narciarskie nie tylko do ośrodków obsługiwanych przez firmę TMR, ale także do innych ośrodków, z którymi Gopass współpracuje – są to austriacki ośrodek Heiligenblut am Grossglockner oraz włoski Kronplatz. Najbliższą nowością w ofercie GOPASS będzie czeski ośrodek Monínec - ośrodek narciarski z licznymi trasami narciarskimi położony w pobliżu Pragi. Ośrodek narciarski z nowoczesnym systemem naśnieżania oferuje kompleksowe usługi, w tym szkółkę narciarską, wypożyczalnię i serwis sprzętu narciarskiego. Skipassy do tego ośrodka będą dostępne w elastycznych cenach na gopass.travel już wkrótce.

Niezmiennie najkorzystniejszą opcją dla aktywnych narciarzy jest zakup Sprytnej Sezonówki
PREMIUM
, która oferuje ponad 200 km tras w 10 ośrodkach w 4 krajach. Sprytna Sezonówka
Premium obowiązuje przez cały sezon zimowy w ośrodkach Jasna (SK), Tatrzańska Łomnica (SK),
Jezioro Szczyrbskie (SK), Stary Smokowiec (SK), Szczyrk (PL), Szpindlerowy Młyn (CZ), Ještěd (CZ),
Mölltaler Gletscher (AT), Ankogel (AT), Muttereralm Innsbruck (AT). Bonus stanowi 15 % zniżka w
sklepach Motion i obiektach gastronomicznych na stoku, wieczorne szusowanie w ośrodkach Jasna, Szpindlerowy Młyn i Szczyrk (SMR), wytyczone parkingi w wybranych lokalizacjach za darmo. Do końca listopada można nabyć Sprytną
Sezonówkę PREMIUM w promocyjnej cenie 549 € /13990 CZK. Od grudnia do końca sezonu jej cena będzie wynosić 649 €/15990 CZK.

Na stronie www.gopass.travel można znaleźć nie tylko skipassy, ale także starannie wyselekcjonowany wybór najlepszych atrakcji, świetne oferty z gwarancją najlepszych cen, prosty system rezerwacji z możliwością przesunięcia terminów, możliwość zbierania punktów lojalnościowych i wykorzystania ich przy kolejnych zakupach w placówkach TMR. Modernizacja samoobsługowych kas biletowych GOPASS ułatwi wydawanie kart GOPASS bez konieczności stania w kolejce do kasy. Wielkim plusem będzie rozszerzenie możliwości wykorzystania anulowanych lub doładowanych środków również w lokalach gastronomicznych. Nowością będzie również zaktualizowana aplikacja GOPASS, w której znajdzie się inspirujący feed pełen wrażeń, w którym oprócz możliwości dokonania zakupów będzie można znaleźć inspiracje i pomysły na wycieczki, rady, instrukcje i blogi na ciekawe tematy, interaktywne mapy ośrodków oraz wszystkie aktualne informacje.

Cennik Wysokie Tatry
Cennik Jasna
Cennik Szczyrk
Cennik Molltaler Gletscher
Cennik Ankogel
Cennik Muttereralm Innsbruck
Cennik Szpindlerowy Mlyn
Cennik Jested


skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #narty #słowacja #gapoass #chopok #jasna #narty na słowacji

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com