skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

GOPASS rozpoczął przedsprzedaż skipassów do ośrodków narciarskich na Słowacji i w Polsce

2021.11.22
GOPASS rozpoczął przedsprzedaż skipassów do ośrodków narciarskich
Kliknij, aby powiększyć.
GOPASS rozpoczął przedsprzedaż skipassów do ośrodków narciarskich
Sezon zimowy w ośrodkach narciarskich już puka do drzwi. Podczas gdy poszczególne ośrodki uważnie śledzą prognozy pogody, aby dowiedzieć się, kiedy będzie można zacząć naśnieżanie, narciarze otwierają już kalendarze. W piątek 19 listopada GOPASS rozpoczął przedsprzedaż jedno- i kilkudniowych skipassów do ośrodków narciarskich na Słowacji i w Polsce informuje www.waszaturystyka.pl.
"Decydenci poszczególnych krajów określili warunki, na jakich będą mogły działać ośrodki narciarskie. My z kolei zrobimy wszystko, aby nasi goście mogli cieszyć się jazdą na nartach, a jednocześnie, aby uprawianie sportów zimowych było dla wszystkich bezpieczne" - powiedział Čeněk Jílek, COO spółki Tatry Mountain Resorts, a.s. (TMR). Dokładne informacje o restrykcjach obowiązujących w poszczególnych ośrodkach narciarskich umieszczone są na ich stronach internetowych. Kontrola przestrzegania poszczególnych zasad w związku z COVID-19 (przetestowani, w pełni zaszczepieni, wyleczeni z COVID), będzie się odbywać w ośrodkach zgodnie z warunkami obowiązującymi w danym kraju - przy zakupie skipassów online, offline, ewentualnie także w samych ośrodkach.

Otwarcie ośrodków narciarskich zaplanowano w następujących terminach: 3.12. Jasna (SK), 4.12. Jezioro Szczyrbskie (SK), 11.12. Tatrzańska Łomnica (SK), 17.12. Szczyrk (PL). Od dziś narciarze mogą kupić jedno- i kilkudniowe skipassy do wszystkich tych ośrodków.

"Przedsprzedaż skipassów w sposób podobny do zakupu biletów lotniczych - czyli w elastycznych cenach. Zasada jest prosta - im wcześniej kupisz skipass, tym taniej. W praktyce oznacza to, że narciarze kupujący skipassy online przez stronę GOPASS, kupują jedno- i kilkudniowe skipassy w najlepszych cenach w porównaniu do kupowania skipassów na miejscu w ośrodkach. Dynamiczne ceny będą także ważnym elementem zarządzania obłożeniem ośrodków w danym terminie," dodał Michal Brabec, CCO spółki TMR.


Szczyrk Mountain Resort zafunduje mnóstwo frajdy wszystkim narciarzom, w tym także rodzinom z dziećmi, na które czeka Akademia Misia Maxa w nowej odsłonie - czyli grupowe lekcje jazdy na nartach dla dzieci (weekendowe i 5 dniowe), a w czasie ferii zimowych także Sportowa Akademia Misia Maxa, w której starsze dzieci będą mogły udoskonalić swoją technikę jazdy na nartach, w tym jazdę między bramkami. Ofertę ośrodka uzupełni nowy projekt K2 Skituring Academy. Ośrodek planuje również wiele ciekawych eventów dla wszystkich fanów białego szaleństwa.

Największy ośrodek narciarski na Słowacji - Jasna - przygotował na nowy sezon zimowy kilka nowości. Trasa zjazdowa zwana dotychczas "Pretekárska" będzie od teraz nosić imię najbardziej utytułowanej słowackiej narciarki i zwyciężczyni Pucharu Świata - Petry Vlhovej, o czym będzie przypominać oryginalny fotopunkt, a także zostanie poszerzona oferta tras biegowych. Kolejną ważną nowością jest wyremontowanie ski-in/ski-out hotelu SKI Záhradky, a także nowa koncepcja zakwaterowania na szczycie Chopoka - Noc w chmurach. We współpracy z gminą Dolina Demianowska i Regionalną Organizacją Turystyczną OO CR Región Liptov, zostanie wzmocniony transport wahadłowy do ośrodka, a także zostanie wprowadzona nowa koncepcja transportu i parkowania, która powinna zmniejszyć ruch samochodów w Dolinie Demianowskiej. Zarówno w Jasnej, jak i w Tatrzańskiej Łomnicy w Tatrach Wysokich, narciarze będą mogli skorzystać z opcji Comfort parking - możliwość zakupienia przez Gopass za dodatkową opłatą ograniczonej liczby miejsc parkingowych, dzięki czemu bez obaw znajdą dla siebie miejsce nawet przy natłoku odwiedzających. W obu ośrodkach zostaną też wprowadzone opłaty za miejsca parkingowe. Narciarze z karnetami jednodniowymi otrzymają zniżkę na parking, natomiast posiadacze karnetów sezonowych - Sprytna Sezonówka Premium będą mogli skorzystać z bezpłatnego parkingu.


Niezmiennie najkorzystniejszą opcją dla aktywnych narciarzy jest zakup Sprytnej Sezonówki Premium, która oferuje ponad 200 km tras w 10 ośrodkach w 4 krajach. Sprytna Sezonówka Premium obowiązuje przez cały sezon zimowy w ośrodkach Jasna (SK), Tatrzańska Łomnica (SK), Jezioro Szczyrbskie (SK), Stary Smokowiec (SK), Szczyrk (PL), Szpindlerowy Młyn (CZ), Ještěd (CZ), Mölltaler Gletscher (AT), Ankogel (AT), Muttereralm Innsbruck (AT). Bonus stanowi 15 % zniżka w sklepach Motion i obiektach gastronomicznych na stoku. Do końca listopada można nabyć Sprytną Sezonówkę Premium w promocyjnej cenie 449,- Euro.

Weronika Szabelewska / www.waszaturystyka.pl

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #polska #szczyrk #szczyrkowski #szczyrk mountain resort #tmr #gopass

powrót

Zobacz
Szczyrk Mountain Resort - trasa nr 3b Szczyrkowska
Szczyrk Mountain Resort - trasa nr 3b Szczyrkowska
Szczyrk Mountain Resort - trasa nr 3b Szczyrkowska
Szczyrk Mountain Resort - trasa nr 4 19.12.20118
Szczyrk Mountain Resort - trasa nr 4 19.12.20118
Szczyrk Mountain Resort - trasa nr 4 19.12.20118
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com