skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Góra Kamieńsk zaprasza na narty!

2024.01.11
Góra Kamieńsk zaprasza na narty!
Kliknij, aby powiększyć.
Góra Kamieńsk zaprasza na narty!
Od soboty, 13 stycznia, fani sportów zimowych będą mogli cieszyć się atrakcjami na Górze Kamieńsk. Ośrodek, należący do Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów, oddziału spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE, przygotował trasę nr 3 dla amatorów narciarstwa i snowboardu.
Po kilku dniach z mroźnymi temperaturami, armatki śnieżne wytworzyły wystarczającą ilość śniegu na otwarcie trasy nr 3 – jednej z trzech tras zjazdowych na bełchatowskiej Górze Kamieńsk. Ta trasa dla początkujących ma 150 metrów długości, około 60 metrów szerokości i obsługiwana jest przez przenośnik taśmowy SunKid, który może przewieźć ponad 1000 osób na godzinę.

Tradycyjnie na stoku o bezpieczeństwo turystów zadbają ratownicy z Beskidzkiej Grupy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Góra Kamieńsk zaprasza na narty!
Kliknij, aby powiększyć.
Góra Kamieńsk zaprasza na narty!

Ośrodek na Górze Kamieńsk będzie otwarty codziennie od 9:00 do 21:00. Przypominamy, że stok jest oświetlony i na bieżąco ratrakowany.

Aktualne informacje dotyczące dostępności tras znajdują się na stronie gorakamiensk.info. Można tam znaleźć również cennik oraz śledzić na żywo warunki na stoku dzięki transmisji online.

skionline.pl
Tagi: #osrodkinarciarskie #gorakamiensk

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com