skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Grand Prix Szczyrku w Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim

2017.02.02
Grand Prix Szczyrku w Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim
Kliknij, aby powiększyć.
Grand Prix Szczyrku w Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim
Zima w Szczyrku nie odpuszcza, po zakończonej pierwszej turze ferii zimowych pora przyszła na kolejne województwa. Idealnym pomysłem na aktywne spędzenie wolnych dni jest wypad na stok narciarski. W najbliższy piątek koniecznie trzeba pojawić się na stokach Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego, bo właśnie tu, na trasie nr 7 Suche-Solisko odbędą się profesjonalne zawody dla amatorów Zimowe Grand Prix Szczyrku.

Zobacz także:

Kolejna tura ferii wystartowała! Do 12 lutego 2017, z dni wolnych, korzystać będą województwa małopolskie, świętokrzyskie, lubuskie, wielkopolskie i kujawsko-pomorskie. Marzeniem każdego jest spędzić zimową przerwę na śniegu i cieszyć się zabawą na świeżym puchu. Możliwości ku temu zapewnia Szczyrkowski Ośrodek Narciarski, w którym nieprzerwanie bardzo dobre warunki na stokach zapewniają przednią zabawę.

Aktualne warunki narciarskie i prognoza pogody w Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim

Obecnie w ośrodku funkcjonuje 12 tras zjazdowych oferując niespełna 20 kilometrów tras. Warunki są dobre i bardzo dobre, a pokrywa śnieżna sięga nawet 70cm.
W najbliższy piątek 3 lutego, zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego ośrodka i wzięcia udziału w Zimowym Grand Prix Szczyrku. Jest to cykl 6 zawodów narciarskich, które odbywają się w trzech największych ośrodkach narciarskich w Szczyrku. Najbliższa, druga edycja zawodów odbędzie się w SON. Grand Prix Szczyrku to profesjonalne zawody dla amatorów, gdzie bez względu na wiek i umiejętności każdy może spróbować swoich sił. Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach również Państwa, dziennikarzy aby zmierzyć się ze swoimi kolegami po fachu, a przy okazji świetnie się bawić.

Zawody odbędą się 3 lutego 2017r. na trasie numer 7, odcinek Suche - Solisko. Przygotowaliśmy dwie długości slalomu - 400m (dla osób do 8 lat) i 600m (dla pozostałych uczestników). Zawody rozpoczną się o godzinie 17:30, natomiast biuro zawodów czynne będzie od 15:00 do 16:30.

Zapisy oraz szczegółowe informacje dotyczące Grand Prix Szczyrku dostępne sa na stronie: www.zima.szczyrk.pl/grandprix Gorąco zapraszamy i trzymamy kciuki za wszystkich uczestników.


Więcej informacji można uzyskać na stronie www.szczyrkowski.pl oraz na naszym profilu na facebooku: www.facebook.com/szczyrkowski

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #szczyrk #szczyrkowski ośrodek narciarskiwarunki narciarskie

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com