skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Grand Prix Szczyrku w Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim

2017.02.02
Grand Prix Szczyrku w Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim
Kliknij, aby powiększyć.
Grand Prix Szczyrku w Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim
Zima w Szczyrku nie odpuszcza, po zakończonej pierwszej turze ferii zimowych pora przyszła na kolejne województwa. Idealnym pomysłem na aktywne spędzenie wolnych dni jest wypad na stok narciarski. W najbliższy piątek koniecznie trzeba pojawić się na stokach Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego, bo właśnie tu, na trasie nr 7 Suche-Solisko odbędą się profesjonalne zawody dla amatorów Zimowe Grand Prix Szczyrku.

Zobacz także:

Kolejna tura ferii wystartowała! Do 12 lutego 2017, z dni wolnych, korzystać będą województwa małopolskie, świętokrzyskie, lubuskie, wielkopolskie i kujawsko-pomorskie. Marzeniem każdego jest spędzić zimową przerwę na śniegu i cieszyć się zabawą na świeżym puchu. Możliwości ku temu zapewnia Szczyrkowski Ośrodek Narciarski, w którym nieprzerwanie bardzo dobre warunki na stokach zapewniają przednią zabawę.

Aktualne warunki narciarskie i prognoza pogody w Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim

Obecnie w ośrodku funkcjonuje 12 tras zjazdowych oferując niespełna 20 kilometrów tras. Warunki są dobre i bardzo dobre, a pokrywa śnieżna sięga nawet 70cm.
W najbliższy piątek 3 lutego, zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego ośrodka i wzięcia udziału w Zimowym Grand Prix Szczyrku. Jest to cykl 6 zawodów narciarskich, które odbywają się w trzech największych ośrodkach narciarskich w Szczyrku. Najbliższa, druga edycja zawodów odbędzie się w SON. Grand Prix Szczyrku to profesjonalne zawody dla amatorów, gdzie bez względu na wiek i umiejętności każdy może spróbować swoich sił. Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach również Państwa, dziennikarzy aby zmierzyć się ze swoimi kolegami po fachu, a przy okazji świetnie się bawić.

Zawody odbędą się 3 lutego 2017r. na trasie numer 7, odcinek Suche - Solisko. Przygotowaliśmy dwie długości slalomu - 400m (dla osób do 8 lat) i 600m (dla pozostałych uczestników). Zawody rozpoczną się o godzinie 17:30, natomiast biuro zawodów czynne będzie od 15:00 do 16:30.

Zapisy oraz szczegółowe informacje dotyczące Grand Prix Szczyrku dostępne sa na stronie: www.zima.szczyrk.pl/grandprix Gorąco zapraszamy i trzymamy kciuki za wszystkich uczestników.


Więcej informacji można uzyskać na stronie www.szczyrkowski.pl oraz na naszym profilu na facebooku: www.facebook.com/szczyrkowski

Tagi: #ośrodki narciarskie #szczyrk #szczyrkowski ośrodek narciarskiwarunki narciarskie

Powrót

Untervernatsch Untervernatsch

Schnalstal
Południowy Tyrol, Włochy

Ganischgerhof Mountain Resort & Spa Ganischgerhof Mountain Resort & Spa

Deutschnofen-Obereggen-Eggen
Południowy Tyrol, Włochy

Bergland Hotel Sölden Bergland Hotel Sölden

Sölden
Tyrol, Austria

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Das Central - Alpine . Luxury . Life Das Central - Alpine . Luxury . Life

6450 Sölden
Tyrol, Austria
Falkensteiner Hotel Cristallo Falkensteiner Hotel Cristallo

9863 Rennweg am Katschberg
Karyntia, Austria
Hotel Pider Hotel Pider

39030 Wengen / La Valle
Południowy Tyrol, Włochy
7 noclegów - od 1996,00 € za dom
7 noclegów - od 1038,00 € za osobę
7 noclegów - od 1550,00 € za osobę
7 noclegów - od 1286,00 € za osobę
7 noclegów - od 599,50 € za pokój
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.