skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Grupa Pingwina przedłuża ważność voucherów na karnety narciarskie!

2024.03.15
Grupa Pingwina przedłuża ważność voucherów na karnety narciarskie!
Kliknij, aby powiększyć.
Grupa Pingwina przedłuża ważność voucherów na karnety narciarskie!
Grupa Pingwina, operator pięciu stacji narciarskich w Polsce, ogłosiła dzisiaj możliwość odpłatnego przedłużenia ważności voucherów na karnety narciarskie 4-godzinne i dzienne zakupione podczas Before Black Weekend i Black Weekend 2023.
Kapryśna zima nie sprzyjała miłośnikom białego szaleństwa, dlatego Grupa Pingwina wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów.

"Przedłużenie vouchera będzie możliwe w sklepie grupapingwina.eskipass.pl za 29,00 zł." – mówi Grzegorz Lenartowicz, dyrektor ds. komunikacji w Grupie Pingwina. "Przedłużony voucher będzie ważny do 17 stycznia 2025 roku, co daje mnóstwo czasu na skorzystanie z niego podczas kolejnych zimowych szaleństw na stokach."

Grupa Pingwina zawsze stawia na pierwszym miejscu potrzeby swoich klientów. W 2020 roku, w odpowiedzi na wyzwania związane z pandemią COVID-19, Grupa Pingwina wprowadziła Gwarancję Pingwina, która zapewniała klientom bezpieczeństwo i elastyczność w rezerwacji karnetów.

"Teraz, gdy zima płata nam figle, po raz kolejny stajemy na wysokości zadania i dajemy Państwu możliwość na wykorzystanie zakupionych voucherów" – dodaje Grzegorz Lenartowicz Przedłuż swój voucher już dziś i zaplanuj kolejną zimową przygodę z Grupą Pingwina!

Strona internetowa: grupapingwina.pl
Sklep internetowy: grupapingwina.eskipass.pl

Grupa Pingwina – lider na rynku sportów narciarsko-rowerowych


Grupa Pingwina skupia pięć całorocznych ośrodków narciarsko-rowerowych w Beskidach: Słotwiny Arena Ski&Bike park w Krynicy-Zdroju, Skolnity Ski&Bike w Wiśle, Czarny Groń w Rzykach, a także Kasina Ski&Bike w Kasinie Wielkiej oraz na Mazurach (Kurza Góra). Wszystkie tworzą serdeczną atmosferę dla pasjonatów sportu i całych rodzin, dając im możliwość różnorodnego, aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu: na nartach, snowboardzie, rowerze albo po prostu spacerze wśród koron drzew i najpiękniejszych widoków w Polsce.

Grupa Pingwina wyróżnia się bezkompromisową dbałością o jakość obsługi i infrastruktury. W pięciu całorocznych ośrodkach można cieszyć się nieograniczonymi możliwościami aktywności na świeżym powietrzu, a tytułowy pingwin w logo jest gwarancją wysokich standardów obsługi.

Oferta Grupy Pingwina zimą to: niemal 20 km świetnie przygotowanych, ratrakowanych dwa razy na dobę tras narciarskich, koleje krzesełkowe z osłonami przeciwwiatrowymi, bezpieczne wyciągi taśmowe dla rozpoczynających swoją przygodę ze sportami zimowymi.

Latem Grupa Pingwina „przesiada” się między innymi na rowery. W czterech Bike Parkach znajdziemy zadbane i na bieżąco remontowane trasy rowerowe o łącznej długości 36 km. Dla osób, które lubią kontakt z przyrodą czeka słynna na całą Polskę Wieża widokowa w Krynicy-Zdroju z najpiękniejszą ścieżką w koronach drzew. W 2022 roku dla turystów została udostępniona druga Wieża widokowa, która zlokalizowana jest w ośrodku Kurza Góra na Mazurach. W 2023 roku w Kasinie Wielkiej otwarte zostało muzeum motorowerów Moped Retro z największą na świecie kolekcją jednośladów.

skionline.pl
Tagi: #osrodkinarciarskie #polska #grupapingwina

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com