skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Hotele zabiegają o FreeSKI

2019.02.12
Hotele zabiegają o FreeSKI
Kliknij, aby powiększyć.
Hotele zabiegają o FreeSKI
Wiele hoteli i pensjonatów w Polsce, idąc w ślady wielkich, prestiżowych kurortów narciarskich, proponuje swoim Gościom - w pakiecie z noclegiem- karnet na narty gratis. Klienci zaś coraz częściej zwracają w zimie uwagę na to, czy dane miejsce noclegowe ma taką opcję w swojej ofercie.
Jak to działa? I dlaczego tak dobrze?
Tuż po pełnym sezonie narciarskim, kiedy warunki do jazdy na nartach i desce są wciąż doskonałe, ale na stokach robi się trochę luźniej, bo dzieci poszły już do szkół, wszystkie polskie stacje narciarskie oferują obniżki cen. Ale na niektórych można jeździć w tym okresie za darmo!
Dzieje się tak za sprawą współpracy hoteli i pensjonatów z ośrodkami narciarskimi. W Polsce bardzo dobrze prezentuje warunki tej współpracy i pełną ofertę witryna freeskihotele.pl. Tam można przejrzeć bazę stacji oraz pełną, bardzo zachęcającą i zróżnicowaną ofertę hoteli, a także samemu do niej dołączyć. Dlaczego warto?

Hotele zabiegają o FreeSKI
Hotele zabiegają o FreeSKI

Po pierwsze, idea FreeSki cieszy się coraz większą popularnością i często staje się determinantem decyzji o przedłużeniu sobie ferii. Po drugie, po sezonie często miejscowości atrakcyjne zimą świecą pustkami: nie tylko pokoje, ale też restauracje hotelowe, bary itp. - ale można temu zapobiec. Po trzecie, prezentowanie się na freeskihotele.pl to atrakcyjna, funkcjonalna promocja, o czym przekonało się już wiele miejsc. Po czwarte, posiadanie w ofercie karnet FreeSKI to nie tylko poszerzenie atrakcji o darmowy karnet na narty - to coś znacznie więcej. Stacje, o których mówimy to pakiet atrakcji dla dzieci i dorosłych. Wystarczy spojrzeć na położenie tych stacji i rozrywki, którymi zachęcają do dłuższego pobytu.

Zaledwie 192 km od Warszawy (kierunek: północny-zachód) jest miejsce wyjątkowe: ośrodek narciarski w Kurzętniku, w województwie warmińsko-mazurskim. Bardzo chętnie i licznie jest ono odwiedzane przez mieszkańców centralnej i północnej Polski. Ośrodek narciarski Kurza Góra to najdłuższa trasa zjazdowa w północnej Polsce i dwie zróżnicowane trasy narciarskie. Stacja przyciąga wyjątkowym zimowym klimatem, o jaki trudno w tej części kraju, a także zimowym parkiem rozrywki dla dzieci, kompleksem tubingowym, lodowiskiem oraz szkółką narciarską "Kurza Akademia".

W Krynicy Zdroju, jednej z zimowych stolic, znajdziemy wyjątkową stację Słotwiny Arena, gdzie czeka aż 12 tras narciarskich o różnej skali trudności. Nawet z odległych zakątków udają się do niej zarówno początkujący, jak i odważni, doświadczeni sportowcy. W ośrodku często odbywają się zawody sportowe i widowiskowe wydarzenia, jak Splash Słotwiny Arena czy Gymkhana narciarska. W tym sezonie na terenie stacji uruchomiono nowy wyciąg krzesełkowy firmy Doppelmayr. Obecnie ośrodek posiada pełne zaplecze (wypożyczalnia, serwis, szkoły), dwa nowoczesne wyciągi krzesełkowe, wyciąg taśmowy dla dzieci Sunkid i Kubusiowy Plac Zabaw.

Słotwiny Arena
Słotwiny Arena

Podobnym szerokim zainteresowaniem wśród ludzi z całej Polski cieszy się ośrodek narciarski Czarny Groń w Rzykach. To właściwie cały kompleks wypoczynkowy. Na terenie tego obiektu każdy znajdzie coś dla siebie: profesjonalnie przygotowane i wyposażone, a nocą oświetlone trasy narciarskie (nocne zjazdy), kompletne zaplecze dla narciarzy i snowboardzistów z każdym poziomem umiejętności, zimowa Polana Aktywnego Pingwina dla dzieci (z wieloma różnymi elementami rozrywki i aktywności), lodowisko, SPA, basen, sauny i sporo innych atrakcji.

Wisły, miasteczka w Beskidach, w województwie śląskim nie trzeba przedstawiać. Znajduje się ona w czołówce rankingu najczęściej odwiedzanych miejscowości w zimie (według rankingu ogólnopolskiego serwisu Meteor). W samym jej centrum (!) położona jest stacja Skolnity. Ośrodek przez cały rok zaprasza do skorzystania z czteroosobowej kolei linowej o długości 800 metrów, a zimą na oświetlone, różniące się stopniem trudności trasy: niebieską (1100m), nazywaną rodzinną, i czerwoną (980m), przeznaczoną dla bardziej zaawansowanych narciarzy oraz na darmowy wyciąg orczykowy. Stacja jest bardzo dobrze przygotowana na przyjazd całych rodzin z dziećmi.

Kasina SKI
Kasina SKI

Kasina SKI w Kasinie Wielkiej jest najbliżej położoną od Krakowa stacją narciarską. To spokojne, klimatyczne miejsce. Stok jest oświetlony i dośnieżany. Stacja narciarska zaprasza do korzystania z krzesełkowej, sześcioosobowej kolei linowej o długości 1100 metrów. Wyjazd na stację górną (900 m.n.p.m.) trwa niespełna 5 minut. Trasy zjazdowe (niebieska i czerwona) o łącznej długości prawie 2700 metrów prowadzone są w całości w lesie, co czyni zjazdy wyjątkowymi, spokojnymi i komfortowymi - to dla nich wracają turyści z Krakowa i całej południowej Polski. Stacja narciarska Kasina Ski znajduje się w rodzinnej miejscowości Justyny Kowalczyk.

Wszystkie stacje, dużo bardziej szczegółowo opisane oraz miejsca noclegowe z ich pełną ofertą można znaleźć w jednym miejscu, przygotowanym bardzo przejrzyście i intuicyjnie: freeskihotele.pl. Dzięki tej stronie można też dołączyć do rodziny FreeSKI i w zaskakująco prosty, korzystny sposób przedłużyć sezon…

Tagi: #ośrodki narciarskie #polska #freeski #czarny groń #super oferta #krynica #czarny groń #kasina

Powrót

Top Residence Kurz Top Residence Kurz

Val Senales, Maso Corto
Południowy Tyrol, Włochy

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


7 noclegów - 7,00 za osobę
7 noclegów - 7,00 za osobę
7 noclegów - 7,00 za osobę
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2019