skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Imprezowa zima w Szczyrku

2018.01.22
Imprezowa zima w Szczyrku
Kliknij, aby powiększyć.
Imprezowa zima w Szczyrku
"Nowy" Szczyrk, to nie tylko nowe wyciągi i zmodernizowane trasy, ale także szeroka oferta kulturalna i imprezowa. Gospodarze ośrodków narciarskich i miasta, zadbali o to, by narciarze, którzy przyjadą do miasta pod Skrzycznem nie nudzili się. Koncerty, zawody, imprezy na stoku - kalendarz imprez wypalenia prawie 30 wydarzeń, wśród których każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.
Do Szczyrku na pewno warto przyjechać na narty, ale zimowe atrakcje największego w tej chwili ośrodka narciarskiego w Polsce nie ograniczają się tylko do szusowania po trasach Szczyrk Mountain Resort, Centralnego Ośrodka Sportu na Skrzycznem czy Beskid Sport Areny. Każdy narciarz po dniu spędzonym na stoku, z pewnością pragnie spędzić czas ciekawie i niebanalnie. I nie musi to być wyłącznie wizyta w restauracji czy też hotelowym spa i basenie. Tej zimy z pewnością narciarze będą mieć wiele pretekstów, by spędzić ten czas w alternatywny sposób.

Prezentujemy kalendarium wydarzeń kulturalnych i sportowych w Szczyrku, które jest wyjątkowo bogate. Praktycznie w każdy weekend (ale nie tylko) w mieście coś się będzie działo. Koncerty, festiwale, bal karnawałowy, wieczory spędzone w towarzystwie góralskiej muzyki - z pewnością uatrakcyjnią pobyt w mieście, które chce nawiązać do swoich najlepszych tradycji i ponownie rywalizować o miano "zimowej stolicy Polski". Oprócz tego - warto zwrócić uwagę na liczne zawody, z których wiele ma formułę otwartą i startować w niej może każdy - samych imprez sportowych (tych amatorskich i tych dla zawodowców) naliczyliśmy przeszło dziesięć!


Pobierz kalendarz imprez w dużej rozdzielczości

Warto więc zapoznać się z kalendarzem imprez w Szczyrku - tak, by podczas swojej wizyty w mieście, nie ograniczyć się tylko to jazdy na nartach czy snowboardzie. Z pewnością warto!

pk/skionline.pl

Tagi: #ośrodki narciarskie #polska #szczyrk #szczyrkowski #beskid #skrzyczne #narty #zima #

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020