skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Jedna Sezonówka, cztery kraje i dziesięć ośrodków narciarskich

2021.09.17
Oferta, jakiej jeszcze nie było - jedna Sezonówka, cztery kraje i po raz pierwszy aż dziesięć ośrodków narciarskich.
Lato dobiega końca, a ośrodki górskie zaczynają przygotowywać się do zimy. Już 16 września rusza przedsprzedaż Gopass Sprytnej Sezonówki PREMIUM 2021/22, która przynosi niespotykaną dotąd ofertę - jazdę na nartach w 10 ośrodkach w czterech krajach Europy. W dodatku na lodowcu Mölltaler Gletscher w austriackiej Karyntii sezon rozpoczyna się już w październiku.

W ośrodkach górskich zarządzanych przez spółkę Tatry Mountain Resorts (TMR) jedynym dostępnym karnetem na cały sezon będzie Gopass Sprytna Sezonówka PREMIUM 2021/22. "Jeśli ktoś lubi jeździć na nartach i spędza w sezonie sporo dni na stoku, to Sezonówka jest dla niego najlepszym i jednocześnie najefektywniejszym rozwiązaniem. Nie musi śledzić ciągle cen karnetów, które sprzedawane są w elastycznych cenach, jeśli ma ochotę pojeździć na nartach, to po prostu to robi. Do największych nowości tego sezonu należy rozszerzenie oferty austriackich ośrodków o tyrolski kurort Muttereralm Innsbruck, zniesienie dni, w których karnet nie obowiązywał oraz włączenie do Sezonówki wieczornej jazdy na nartach. Specjalnością będzie zupełnie nowe wieczorne szusowanie na Nowej Skalce w Jeszczedzie," wyjaśnił najważniejsze zalety flagowego produktu wśród karnetów oferowanych przez TMR prezes zarządu firmy - Igor Rattaj. "Istotną korzyścią dla posiadaczy Sezonówek jest również możliwość wydłużenia sobie sezonu narciarskiego. Dzięki temu, że karnet obejmuje także karyntyjski lodowiec Mölltaler Gletscher, na którym zaczynamy szusować już w październiku, posiadacze Sezonówek mogą jeździć na nartach jeszcze zanim sezon narciarski zawita do ośrodków na Słowacji, w Czechach czy w Polsce, albo już dawno się tu skończył," dodał Čeněk Jílek, COO spółki TMR.

Gopass Sprytna Sezonówka - cztery kraje i dziesięć ośrodków narciarskich
Kliknij, aby powiększyć.
Gopass Sprytna Sezonówka - cztery kraje i dziesięć ośrodków narciarskich

Gopass Sprytna Sezonówka PREMIUM 2021/22 pozwala jeździć na nartach nie tylko w najpopularniejszych słowackich ośrodkach narciarskich: Jasna, Tatrzańska Łomnica, Jezioro Szczyrbskie, ale też w czeskich ośrodkach Szpindlerowy Młyn i Jeszczed, polskim Szczyrku (Szczyrk Mountain Resort, COS, BSA) oraz austriackich ośrodkach Mölltaler Gletscher, Ankogel Mallnitz i Muttereralm Innsbruck. Łącznie można jeździć na ponad 200 kilometrach tras. Kolejną zaletą jest 15% rabat w wybranych sklepach sportowych Motion i lokalach gastronomicznych. W Jasnej, Jeszczedzie, Szpindlerowym Młynie i Szczyrku (Szczyrk Mountain Resort) Sezonówka będzie obowiązywać także podczas wieczornej jazdy na nartach. Wielką przynętą w Czechach będzie wieczorna jazda na nartach "w nowym świetle" na Jeszczedzie. Na kluczowym stoku narciarskim Nová Skalka, który został dokończony w ubiegłym roku, finiszuje montaż nowego, nowoczesnego i energooszczędnego systemu sztucznego oświetlenia.

Do 30 września będzie można nabyć Gopass Sprytną Sezonówkę PREMIUM 2021/22 w przedsprzedaży w cenie 459 EURO, następnie od 1 października do 30 listopada za 499 EURO. Po zakończeniu przedsprzedaży, od 1 grudnia będzie można kupić Sezonówkę już tylko w pełnej cenie za 520 EURO.

Gopass Sprytna Sezonówka - cztery kraje i dziesięć ośrodków narciarskich
Gopass Sprytna Sezonówka - cztery kraje i dziesięć ośrodków narciarskich

Jeśli w trakcie sezonu z powodu pandemii wystąpią takie ograniczenia, które uniemożliwiłyby korzystanie ze Sprytnej Sezonówki, właściciele otrzymają rekompensatę adekwatnie do zaistniałej sytuacji po zakończeniu sezonu zimowego 2021/22.

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #skipassy #gopass #sprytna sezonówka #tmr

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com