skionline.plstacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Jest zima, to są i… sporty zimowe do obstawiania

2020.01.13
Jest zima, to są i… sporty zimowe do obstawiania
Kliknij, aby powiększyć.
Jest zima, to są i… sporty zimowe do obstawiania
Piłka nożna jest przez cały rok najpopularniejszym sportem obstawianym w zakładach bukmacherskich, ale obecnie swoje pięć minut mają sporty zimowe. Sukces Dawida Kubackiego w Turnieju Czterech Skoczni tylko może spotęgować efekt.
Wiele dyscyplin sportowych w okresie zimowym ma przerwę lub rozgrywki nie są tak intensywne, jak w pozostałą część roku. Niektóre sporty robią niejako miejsce dla zimowych dyscyplin, które przeżywają swoją kulminację w sezonie.

Gwiazdy grają na lodzie


Nie do końca tyczy się to hokeja na lodzie, którego rozgrywki w polskim, europejskim czy światowym wydaniu toczą się przez wiele miesięcy. Nie ulega jednak wątpliwości, że gdy aura nie sprzyja, to oglądanie hokeja na lodzie na żywo w hali jest przyjemne. Styczeń jest czasem, gdy najlepsza liga hokeja na lodzie, czyli NHL dobija do półmetka, co oznacza także zbliżający się All Star Game. Jeszcze większą uwagę skupiają na sobie sporty ściśle związane z zimową porą roku.

Polacy wciąż kochają skoki narciarskie


Chyba nikt nie ma wątpliwości, że nad Wisłą kibice mają słabość do skoków narciarskich. Wiele w tej kwestii zrobiła swego czasu wszechogarniająca "małyszomania". Kontynuator jego sukcesów, czyli Kamil Stoch nie pozwolił na to, by popularność skoków narciarskich zmalała. Polska ma ten komfort, że każdy kolejny sukces napędza kolejny. Gdy w słabszej formie jest wspomniany Stoch, inni skoczkowie pokazuję, że posiadają nie mniejsze umiejętności. Najlepszym tego potwierdzeniem jest triumf Dawida Kubackiego w prestiżowym Turnieju Czterech Skoczni. 29-latek odniósł największy sukces w karierze i nawiązał do triumfów Adama Małysza i Kamila Stocha.

Inne zimowe sporty do typowania


Na skokach sportowy świat się nie kończy, a wręcz zaczyna. Zakłady bukmacherskie STS doceniają i mocno stawiają na zimowe dyscypliny, o czym świadczy kilka rzeczy. Po pierwsze w ofercie polskiego lidera branży bukmacherskiej znajdziemy możliwość obstawiania takich sportów jak skoki narciarskie, biathlon, narciarstwo alpejskie czy saneczkarstwo. Po drugie STS stara się opracowywać kursy, korzystając nie tylko z analiz innych firm, ale i z własnych wyliczeń. - W znacznej części kursy wyjściowe poszczególnych firm są do siebie zbliżone. Dodatkowo nie ulega wątpliwości, że istnieje coś takiego jak pewna specjalizacja bukmacherów w danym segmencie zakładów. Są firmy, które specjalizują się w danej dyscyplinie sportowej, a do tego dochodzi jeszcze lokalizacja - cytuje Grzegorza Dyla, oddsmakera w zakładach bukmacherskich STS, portal interplay.pl. Dzięki temu sporty zimowe wyróżniają się na tle innych dyscyplin. Dla fanów nart i łyżew oznacza to emocje przez jeszcze wiele tygodni.

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS (Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #skoki narciarskie #zakłady bukmacherskie #sts #małysz #stoch

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com