skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Już jutro kwalifikacje Pucharu Europy FIS w Białce Tatrzańskiej

2019.02.14
Już jutro kwalifikacje Pucharu Europy FIS  w Białce Tatrzańskiej
Kliknij, aby powiększyć.
Już jutro kwalifikacje Pucharu Europy FIS w Białce Tatrzańskiej
Rozpoczął się Garmin Winter Sports Festival 2019. Do soboty w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska podziwiać będzie można w akcji specjalistów od freestyle’u na nartach, snowboardach i rowerach. Do startu w zawodach zgłoszonych jest przeszło 60 zawodników i zawodniczek z 13 państw. Tych, którzy nie mogą śledzić widowiskowej rywalizacji na miejscu, zapraszamy do oglądania relacji na żywo!
W Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska rozpoczął się Garmin Winter Sports Festival 2019. W ramach jedynego w swoim rodzaju wydarzenia rozegrane zostaną pierwsze polskie zawody Pucharu Europy FIS w narciarskiej i snowboardowej konkurencji Big Air. Co więcej, czołowi narciarze z kraju powalczą również o tytuł Mistrza Polski we Freeskiingu.

Już w czasie dzisiejszej sesji treningowej, można było poczuć przedsmak tego, co czeka nas przez najbliższe dwa dni. Narciarze i snowboardziści oddawali skoki na odległość przeszło 25 metrów, wykonując widowiskowe ewolucje na wysokości ponad 7 metrów!
Pierwsze skoki oddali także rowerzyści, którzy powalczą w ramach Garmin Winter Sports Festival 2019 o punkty FMB World Tour.

Do startu w zawodach zgłoszonych jest przeszło 60 zawodników i zawodniczek z Austrii, Barbados, Chorwacji, Czech, Finlandii, Łotwy, Norwegii, Polski, Rosji, Serbii, Słowacji, Ukrainy i Węgier. Ich zmagania będzie można śledzić na żywo na stronach:

YouTube: youtu.be/imi58O2mJYc
Facebook: www.facebook.com/ski2die

Sobotni finał Pucharu Europy FIS transmitowany będzie także na żywo w godzinach 9:15-11:45 w TVP Sport, na stronie www.sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport!


Więcej informacji o Garmin Winter Sports Festival 2019 znaleźć można na stronach:
Strona wsfest.pl
Facebook
Instagram


skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #bialka tatrzanska #garmin winter sports festival #fis

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com