skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Karnety narciarskie będziemy sprzedawać jak bilety lotnicze

2019.11.04
Karnety narciarskie będziemy sprzedawać jak bilety lotnicze
Kliknij, aby powiększyć.
Karnety narciarskie będziemy sprzedawać jak bilety lotnicze
Na pewno chętnie kupujesz online. To wygodniejsze i często tańsze rozwiązanie. Potrafisz sobie wyobrazić, by ktoś w dzisiejszych czasach kupował bilety lotnicze na lotnisku?

Te czasy dawno już minęły. O biletach lotniczych wspominamy tu nieprzypadkowo. Wszyscy chyba wiedzą, że kto kupi bilet lotniczy online z odpowiednim wyprzedzeniem, sporo zaoszczędzi. Podobnie będzie tej zimy z karnetami narciarskimi w Szczyrku. Z programem GOPASS już od kilku lat można kupować karnety w korzystnych cenach. Oczywiście online. W tym roku przygotowaliśmy dużą zmianę.

Nowe, rewolucyjne rozwiązanie


Sezon zimowy 2019/20 oznacza w największym polskim ośrodku narciarskim nowe, rewolucyjne rozwiązanie w postaci nowoczesnego zakupu skipassów online za pomocą nowej funkcjonalności strony GOPASS, która zostanie uruchomiona w listopadzie.

Ceny skipassów już nie będą stałe, jak do tej pory, ale będą elastycznie się zmieniać online w zależności od ilości sprzedanych biletów, obłożenia ośrodka i daty zakupu karnetu na dany termin. Podobny system kształtowania cen znany jest wszystkim z zakupu biletów lotniczych, noclegów itd. System ten wprowadzono nie tylko w znanym na świecie ośrodku narciarskim St. Moritz, ale także na Słowacji w największym ośrodku Jasna - Chopok oraz w Tatrach Wysokich i w czeskim Szpindlerowym Młynie.

Cena zależy również od pogody


Na www.gopass.pl będzie odbywać się żywy proces, w którym ceny będą automatycznie przeliczane przez program, by równomiernie rozłożyć narciarzy w ośrodkach przez cały sezon.

Dlatego ceny skipassów w popularnych terminach będą wyższe, a spadną w przypadku niższej liczby chętnych. Aktualna cena skipassu będzie zależała nie tylko od obłożenia ośrodka, ale także od pogody i innych czynników zewnętrznych. Wpływ tych czynników zostanie uwzględniony w różnych poziomach cenowych. Dynamiczne ceny będą obowiązywać również w kasach stacjonarnych, gdzie będą się zmieniać w zależności od aktualnych warunków w ośrodku. Flexi ceny to również założony limit narciarzy i snowboardzistów na ośrodku, zapewniający im komfortowe szusowanie na trasach.Spraw sobie radość! Kupuj online


Korzystaj z uroków białego szaleństwa jak najtaniej, kupuj skipassy on-line wygodnie z domu, bez stania w kolejce. Co więcej, z GoPass-em możesz przez cały czas zbierać punkty i dostawać nagrody. Kto pierwszy, ten lepszy. Nowa funkcja na stronie internetowej GOPASS zostanie uruchomiona już wkrótce!

Im wcześniej kupujesz, tym taniej szusujesz


Ci narciarze, którzy pospieszą się z zakupem skipassów przez internet, mogą upolować karnety w ciągu całego sezonu już od 81 PLN. Będą także dostępne ograniczone czasowo oferty na skipassy po symbolicznej cenie. Wystarczy śledzić naszą stronę internetową, a dowiesz się więcej.

Jeśli jednak odłożysz zakup karnetów na ostatnią chwilę, albo kupisz je będąc już w ośrodku, zapłacisz więcej.

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #narty #gopass #flexi ceny #skipass #szczyrk #szczyrkowski

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com