skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Kitzbűhel: komfortowo i ekskluzywnie

2005.11.30
Tej zimy dla turystów odwiedzających austriacki kurort Kitzbűhel przygotowano dodatkowo 400 miejsc noclegowych w luksusowych hotelach, zwiększając tym samym liczbę łóżek w trzy i czterogwiazdkowych hotelach do 2600.
Więcej gości będzie mógł przyjąć jeden z najpopularniejszych luksusowych hoteli w kurorcie - A-Rosa Hotel. Teraz dysponuje 100 pokojami, 50 apartamentami i zapleczem do odnowy biologicznej o powierzchni ponad 3.000 m².

Zmodernizowano także były hotel Montana. Teraz czterogwiazdkowy obiekt - Kaiserhotel, mieszczący się tuż obok kolejki Hahnenkamm dysponuje 51 pokojami i apartamentami.

Renowacji i przebudowie poddano wysłużony czterogwiazdkowy hotel Schloss Lebenberg, który po remoncie powiększy się o 100 nowych pokoi, w sumie oferując 300.

W tym roku rozpoczęto także budowę luksusowego hotelu (120 łóżek), położonego w pobliżu Eichenheim Golf Course, który ma przyjąć pierwszych gości w 2007 roku. Koszt budowy nowego obiektu szacuje się na ok. 12.5 miliona EUR. Hotel będzie dysponował własnym terenem sportowym z lodowiskiem do hokeja, torem curling’owym, boiskiem tenisowym i ścianą wspinaczkową.

Miłośnicy hazardu również nie będą rozczarowani. Ponad 3.5 miliona EUR pochłonęła renowacja znanego Casino Kitzbühel w hotelu Goldener Greif, którego uroczyste otwarcie zaplanowano na początek sezonu zimowego.

W Kitzbühel nie sposób nudzić się wieczorem… W tym sezonie na amatorów nocnego Apres Ski czekają trzy nowe bary w starej części miasteczka.

skionline.pl

Więcej: www.kitzbuehel.com

skionline.pl

powrót

Zobacz
Stacje: Kitzbuehel
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com