skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Liga Kubusiowego Narciarza 2023. Czas start!

2023.01.20
Liga Kubusiowego Narciarza 2023. Czas start!
Kliknij, aby powiększyć.
Liga Kubusiowego Narciarza 2023. Czas start!
Nie ma lepszego momentu na ogłoszenie startu kolejnej edycji Ligi Kubusiowego Narciarza niż początek sezonu narciarskiego w bajkowej, białej scenerii, która od kilku dni panuje w górach i nie tylko tam.
Tej zimy po raz kolejny młodzi narciarze i snowboardziści będą mogli spróbować swoich sił w Lidze Kubusiowego Narciarza, czyli serii zawodów dla dzieci organizowanych w ośrodkach narciarskich Grupy Pingwina.

W styczniu i lutym 2023 r. odbędzie się kolejna edycja tego wydarzenia. Zawody dla młodych sportowców z roczników 2009–2019 zostaną zorganizowane we wszystkich pięciu ośrodkach Grupy Pingwina. Zawody inaugurujące Ligę odbędą się 21 stycznia na stokach ośrodka Kurza Góra w Kurzętniku na Mazurach (to największy ośrodek narciarski w północnej Polsce).

To pierwszy przystanek, gdzie będzie możliwość sprawdzenia swoich sił w kubusiowym slalomie gigancie. Przez kolejne cztery soboty tej zimy Kubuś odwiedzi wszystkie ośrodki narciarskie Grupy Pingwina. Kolejne zawody zaplanowano w ośrodkach: Czarny Groń w Rzykach (28 stycznia), Kasina Ski w Kasinie Wielkiej (4 lutego), Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju (11 lutego). Wielki finał cyklu odbędzie się 18 lutego w Wiśle, na stokach ośrodka Skolnity.


Marka Kubuś chce, żeby dzieci od najmłodszych lat były aktywne, ale także by nie tworzyły barier pomiędzy sobą i były otwarte na zabawę z rówieśnikami. W zawodach w ośrodku Skolnity w Wiśle zostanie rozegrana dodatkowo kategoria dla dzieci z niepełnosprawnościami.

Dla młodych zawodniczek i zawodników Kubuś i jego partnerzy przygotowali upominki w postaci pakietów startowych składających się z produktów marki Kubuś, a na najlepszych w każdej grupie wiekowej czekają atrakcyjne nagrody, w tym Pingwin PASS SKI & BIKE, nagrody od marki Salomon i Atomic oraz kubusiowe gadżety.

W czasie zawodów zaprosimy całe rodziny do strefy zimowych aktywności, gdzie Kubuś wraz z maskotką stoków – Pingwinem zadbają o niepowtarzalną atmosferę i dobrą zabawę. Zimowe aktywności z Kubusiem czy bitwy na śnieżki z Pingwinem to tylko niektóre zabawy, które czekają na dzieci i rodziców w dniu sportowych zmagań.

Zapisy na poszczególne zawody odbywają się online, o rozkładzie startu zadecyduje kolejność zgłoszeń. Wszelkie niezbędne informacje dotyczące zapisów, harmonogram i szczegółowy program imprezy znajdują się na stronie internetowej ligakubusiowegonarciarza.pl. Kontakt mailowy: info@ligakubusiowegonarciarza.pl.

Zapraszamy do wspólnej zabawy zarówno młodych narciarzy, jak i snowboardzistów. Przed nami zima pełna emocji i sportowych wyzwań, spędźcie ją razem z Kubusiem!

Kalendarz zawodów:
21.01.2023 – Kurza Góra, Kurzętnik
28.01.2023 – Czarny Groń, Rzyki
04.02.2023 – Kasina Ski, Kasina Wielka
11.02.2023 – Słotwiny Arena, Krynica-Zdrój
18.02.2023 – Skolnity, Wisła (FINAŁ)

Szczegóły i zapisy: ligakubusiowegonarciarza.pl
kontakt: info@ligakubusiowegonarciarza.pl

Kontakt:
Grzegorz Lenartowicz
Dyrektor ds. komunikacji w Grupie Pingwina
e-mail: kontakt@grupapingwina.pl
tel. 512 409 801
www.grupapingwina.pl

skionline.pl
Tagi: #ośrodkinarciarskie #ligakubusiowegonarciarza

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com