skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Liga Kubusiowego Narciarza 2024 na stokach Grupy Pingwina!

2024.01.18
Liga Kubusiowego Narciarza
Kliknij, aby powiększyć.
Liga Kubusiowego Narciarza
Nowy rok i kolejna edycja Ligi Kubusiowego Narciarza przed nami! Młodzi narciarze i snowboardziści będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w serii zawodów organizowanych na stokach narciarskich Grupy Pingwina.
Zawody narciarskie dla dziewcząt i chłopców w wieku od 4 do 13 lat, podzielone są na 4 grupy wiekowe, zaś zawody snowboardowe na dwie. Rywalizacja trwa podczas ferii zimowych i zaplanowanych jest pięć edycji. W tym roku inauguracja zawodów odbędzie się 20 stycznia na stoku Kurza Góra w Kurzętniku na Mazurach, czyli największym ośrodku narciarskim w północnej Polsce.

Kolejne zawody Kubusiowego slalomu odbędą się w ośrodkach: Skolnity w Wiśle (3 lutego), Kasina Ski w Kasinie Wielkiej (10 lutego), Czarny Groń w Rzykach (17 lutego) oraz Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju (24 lutego), gdzie również będzie miał miejsce WIELKI FINAŁ i rozdanie nagród w klasyfikacji generalnej!


Kubusiowe zawody są darmowe, dla wszystkich uczestników przygotowano małe upominki w postaci pakietów startowych z produktami marki Kubuś, a każdy uczestnik zostanie poczęstowany przekąskami i ciepłą herbatą.

Dla najlepszych zawodniczek i zawodników Kubuś i jego partnerzy przygotowali atrakcyjne nagrody. W Klasyfikacji Generalnej, jak co roku będą do zdobycia najcenniejsze nagrody, w tym całoroczne karnety na stoki narciarskie, upominki od marki Kubuś oraz sprzęt sportowy marek SALOMON i ATOMIC.

Dodatkowo w ośrodku Skolnity w Wiśle zostanie rozegrana kategoria dla dzieci z niepełnosprawnościami.

Marce Kubuś i Grupie Pingwina zależy, żeby dzieci od najmłodszych lat były aktywne, otwarte na integrację z rówieśnikami i zasmakowały sportowej rywalizacji. W czasie zawodów w strefach zimowych aktywności Kubuś wraz z maskotką stoków – Pingwinem zadbają o niepowtarzalną atmosferę i dobrą zabawę. Postarają się stworzyć z zawodnikami niezapomniane wspomnienia!

Liga Kubusiowego Narciarza
Kliknij, aby powiększyć.
Liga Kubusiowego Narciarza

Zapisy na poszczególne zawody odbywają się online. Wszelkie niezbędne informacje dotyczące zapisów, harmonogram i szczegółowy program imprezy znajdują się na stronie internetowej: www.ligakubusiowegonarciarza.pl

Zapraszamy do wspólnej zabawy zarówno młodych narciarzy, jak i snowboardzistów. Czeka nas świetny czas spędzony aktywnie!

Kalendarz zawodów:
  • 20 stycznia 2024 - Kurza Góra,
  • 3 lutego 2024– Skolnity,
  • 10 lutego 2024- Kasina Ski,
  • 17 lutego 2024 - Czarny Groń,
  • 24 lutego 2024 - Słotwiny Arena.
Szczegóły i zapisy: ligakubusiowegonarciarza.pl
Kontakt: info@ligakubusiowegonarciarza.pl

skionline.pl
Tagi: #osrodkinarciarskie #ligakubusiowegonarciarza #grupapingwina #polska

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com