skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Lodowiec Mölltaler - sezon narciarski rusza10 listopada!

2022.11.08
Lodowiec Mölltaler - sezon narciarski rusza10 listopada!
Kliknij, aby powiększyć.
Lodowiec Mölltaler - sezon narciarski rusza10 listopada!
Dobre wieści z Karyntii. Ośrodek narciarski Mölltaler Gletscher powita pierwszych narciarzy w czwartek 10 listopada.
Nadchodzi długo oczekiwany początek sezonu zimowego w ulubionym austriackim kurorcie narciarskim. „Dzięki ochłodzeniu udało nam się przygotować kultową trasę zjazdową nr 3, a narciarze i goście ośrodka będą mogli korzystać także z usług panoramicznej restauracji Eissee. Pracujemy też nad przygotowaniem kolejnych tras narciarskich,“ poinformował kierownik ośrodka Adam Svačina. Specjalne uroczyste otwarcie ośrodka nastąpi tydzień później, w dniach 18-20 listopada 2022 roku.
Bogaty program towarzyszący zaoferuje odwiedzającym nie tylko możliwość przetestowania nowych modeli nart, degustację piwa, świetną after party, ale także zawody narciarskie w tradycyjnych austriackich strojach ludowych Dirndl&Lederhosen. Skipassy w elastycznych cenach można nabyć w przedsprzedaży na gopass.travel już od 30 €/dzień, bilety na kolejki linowe dla osób pieszych będzie można kupić za 20 €/dzień.

Lodowiec Moeltaller - naśnieżanie
Lodowiec Moeltaller - naśnieżanie


Ośrodek narciarski Mölltaler Gletscher jest częścią oferty w ramach karnetu sezonowego Sprytna Sezonówka PREMIUM 22/23, który umożliwia jazdę na nartach przez cały sezon zimowy w ośrodkach na Słowacji (Jasna, Tatry Wysokie), w Czechach (Szpindlerowy Młyn i Jeszted), w Polsce (Szczyrk), a także w Austrii (Mölltaler Gletscher, Ankogel, Innsbruck Muttereralm) oraz daje posiadaczom dodatkowe przywileje i rabaty. Sprytną Sezonówkę PREMIUM 22/23 w promocyjnej cenie 549 € można kupić w przedsprzedaży do końca listopada.

Rankomat


skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #narty #moeltaller #karyntia #tmr #gopass #narty na lodowcu

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com