skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Lodowiec Mölltaler zaprasza na jesienne szusowanie z karnetami w specjalnej cenie 22 euro

2021.10.08
Lodowiec Mölltaler zaprasza na jesienne szusowanie z karnetami w specjalnej cenie 22 euro
Kliknij, aby powiększyć.
Lodowiec Mölltaler zaprasza na jesienne szusowanie z karnetami w specjalnej cenie 22 euro
Mölltaler Gletscher - 8 października 2021 - Dobre wieści z Austrii! Ośrodek narciarski Mölltaler Gletscher powita pierwszych narciarzy już w przyszłym tygodniu. Białe szaleństwo na jedynym lodowcu w Karyntii można przeżyć już w czwartek 14 października.

Zobacz także:

Pierwsze przygotowania do nowego sezonu zimowego na lodowcu ruszyły już we wrześniu. Sprzyjająca zmiana pogody w ostatnich dniach, która przyniosła nie tylko ochłodzenie, ale także długo oczekiwane opady śniegu, przyspieszyła prace.

- Armatki śnieżne pracują od środy na pełnych obrotach, chcemy stworzyć idealne warunki i przygotować stoki tak, by narciarze byli maksymalnie zadowoleni. Mamy nadzieję, że pogoda będzie nam sprzyjać i sypnie też naturalnym śniegiem - powiedział Stefan Klotz, dyrektor ośrodka.

Otwarcie stoków na lodowcu planowane jest w czwartek 14 października 2021r. Ponadto ośrodek przygotowuje uroczyste otwarcie sezonu już 28 października, połączone z atrakcyjnym programem towarzyszącym.

Rankomat
Alpejski ośrodek narciarski Mölltaler Gletscher znajduje się w górach Wysokie Taury (niem. Hohe Tauern), a ich najwyższy punkt znajduje się na wysokości 3122 m n.p.m. Dzięki świetnym warunkom Mölltal stał się ulubionym miejscem szkoleniowym reprezentacji narciarskich z całej Europy. Jego wielką zaletą jest to, że umożliwia jazdę na nartach w czasie, gdy inne ośrodki na Słowacji, w Czechach, Polsce czy Austrii już dawno zakończyły sezon zimowy lub jeszcze go nie rozpoczęły.

Lodowiec Mölltaler
Lodowiec Mölltaler

*Najtańszą opcją, by cieszyć się jazdą na nartach w ośrodku Mölltaler Gletscher, jest sezonowy karnet narciarski Sprytna Sezonówka PREMIUM. Pozostali narciarze mogą skorzystać z limitowanej oferty całodziennych skipassów za 22 euro. Październikowa oferta specjalna będzie dostępna wyłącznie online www.gopass.travel

Najnowsze informacje z ośrodka Mölltaler Gletscher dostępne są na stronie www.moelltaler-gletscher.at

Sprytna Sezonówka PREMIUM oprócz jazdy na nartach w ośrodku Mölltaler Gletscher i siostrzanym ośrodku Ankogel, umożliwia jazdę na nartach do końca sezonu zimowego 2021/22 także w najlepszych ośrodkach na Słowacji (Jasna - Chopok, Tatry Wysokie), w Czechach (Szpindlerowy Młyn) i w Polsce (Szczyrk). Nowością tego sezonu jest poszerzenie oferty o austriacki ośrodek Muttereralm Innsbruck, a także czeski ośrodek Ski Ještěd. Sprytna Sezonówka PREMIUM oferuje także 15% zniżki w punktach gastronomicznych Bergrestaurant Eissee i Sonnblick Bar.

Booking.com

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #narty #lodowiec #moeltaller #karyntia #otwarcie sezonu #narty na lodowcu

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com