skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Manaslu Outdoor pierwsze na rynku ochronne kremy techniczne? A co to takiego?

2019.10.20
Manaslu Outdoor pierwsze na rynku ochronne kremy techniczne? A co to takiego?
Kliknij, aby powiększyć.
Manaslu Outdoor pierwsze na rynku ochronne kremy techniczne? A co to takiego?
Marka Manaslu Outdoor została stworzona z myślą o profesjonalnej ochronie skóry dla ludzi aktywnych. Jako pierwsza, wprowadziła na rynek techniczne kremy ochronne dedykowane osobom, których skóra narażona jest na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, szczególnie podczas uprawiania aktywności sportowych.
Kremy chronią naszą skórę przed działaniem niskiej i ujemnej temperatury, długotrwałą ekspozycją na promieniowanie słoneczne, wiatrem, deszczem, jak również przed zanieczyszczeniem powietrza.
Dzięki zastosowaniu naturalnych składników aktywnych kremy jednocześnie chronią, ale również pielęgnują oraz regenerują nasza skórę już podczas aktywności.

Firma weszła na rynek z dwoma kremami: City Outdoor SPF 30 przeznaczony dla ludzi aktywnych w przestrzeni miejskiej oraz Extreme Outdoor SPF 50 dedykowany dla osób narażonych na działanie trudnych czynników atmosferycznych.

Jak to działa?
Dzięki zastosowaniu w kremie Extreme Outdoor SPF 50 między innymi masła kokum, wosku candelila oraz wyciągu z mchu Physcomitrella patens MossCellTec™ No. 1 oraz odpowiedniej technologii produkcji krem tworzy na skórze ochronną membranę, która utrzymuję się na skórze do 12H, przez co nie trzeba powtarzać aplikacji - jest to ważne zwłaszcza dla narciarzy czy snowboardzistów, którzy przez większa część dnia narażeni są na działanie ujemnych temperatur oraz ekspozycje słoneczną, potęgowaną przez promieniowanie odbite od śniegu. Co ważne, krem nie bieli oraz nie brudzi ubrań i jest odporny na ścieranie mechaniczne.

Manaslu Outdoor pierwsze na rynku ochronne kremy techniczne? A co to takiego?
Manaslu Outdoor pierwsze na rynku ochronne kremy techniczne? A co to takiego?

Kremy były testowane i są używane m.in. przez snowboardzistkę Paulinę Ligocką czy himalaistów Artura Małka i Ryszarda Pawłowskiego. Były również elementem wyposażenia tegorocznych wypraw himalajskich na Nanda Devi East oraz Lhose, dzięki czemu uzyskały oficjalną rekomendację Polskiego Himalaizmu Zimowego im. Artura Hajzera, co potwierdza skuteczne działanie kosmetyku w trudnych warunkach.

Marka Manaslu Outdoor to kosmetyki dla świadomych i aktywnych fizycznie osób pragnących naturalnej i skutecznej ochrony skóry. Skład kremów został dobrany tak, aby dodatkowo skóra była pielęgnowana i regenerowana już podczas treningów lub innych aktywności. Kremy nie zawierający drażliwych substancji chemicznych. Produkty są odpowiednie dla wegan ponieważ nie zawierają składników odzwierzęcych i są odpowiednie zarówno dla kobiet i mężczyzn.

Więcej informacji na stronie: www.manasluoutdoor.pl

Tagi: #sprzęt narciarski #narty #manaslu outdoor #krem #spf 50 #kosmetyki

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020