skionline.plstacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Master-Ski w Tyliczu kręci na pełnych obrotach

2020.12.07
Master-Ski w Tyliczu kręci na pełnych obrotach
Kliknij, aby powiększyć.
Master-Ski w Tyliczu kręci na pełnych obrotach
Na stokach Stacji Narciarskiej Master Ski w Tyliczu pełnia zimy. Mimo dodatnich temperatur, wiejącego halnego, w tej oddalonej o ok. 10km od Krynicy Zdrój miejscowości ciągle panują bardzo dobre warunki narciarskie. Pracują: 4-os. kolej krzesełkowa, orczyki oraz otwarta jest większość tras narciarskich.

Zobacz także:

Master Ski, to rodzinna stacja położona w miejscowości Tylicz, około 10 km od centrum Krynicy Zdrój. Usytuowana w kotlinie miejscowość ma doskonały mikroklimat, sprzyjający utrzymaniu dobrych warunków narciarskich na stokach. To właśnie Master Ski, jako pierwsza stacja narciarska w Polsce, już 25 listopada rozpoczęła sezon zimowy.

Dobry sprzęt do naśnieżania, trzy ratraki, a przede wszystkim zaangażowanie obsługi sprawiły, że właśnie tutaj aktualnie znajdziemy jedne z najlepszych warunków narciarskich w Polsce. Na trasach ośrodka jest od 20 do 50 cm śniegu. Na czynnych 7 trasach zjazdowych o łącznej długości ponad 4 km nie znajdziemy żadnych przetarć, mimo odwilży i wiejącego ciepłego halnego - warunki są bardzo dobre.W tygodniu, 4-osobowa kolej krzesełkowa, orczyki oraz wyciąg taśmowy czynne są od godziny 9.00 do 20.00. W piątek, sobotę i niedzielę możemy się stawić na stoku już o godzinie 8.00. Ratrakowanie stoku pomyślano tak, aby nie wstrzymać działania ośrodka w trakcie dnia. Po południu, trzy ratraki, pracują na kolejno wyłączanych z ruchu trasach, a narciarze kierowani są na pozostałem stoki.

Aktualnie na trasach nie większego tłoku. W tygodniu jeździmy na bieżąco, bez oczekiwania w kolejce. W weekend, z zachowanie zasad bezpieczeństwa, stojąc w specjalnie wyznaczonych korytarzach, będziemy musieli poczekać na swoje miejsce na krześle kilka minut.

Za cały dzień przyjemności korzystania z wyciągów w Master Ski osoba dorosła zapłaci 95 zł, a do skipassu dla dziecka rodzice dołożą 85 zł. Gdy wpadniemy do Tylicza wieczorem z naszego portfela ubędzie 35 zł. Mamy też możliwość zakupu karnetów czasowych od 2 do 6 godzin. Do świąt Bożego Narodzenia obowiązują ceny z ubiegłego sezonu zimowego.Przy zachowaniu ostrych obostrzeń sanitarnych w ośrodku działają karczma, która serwuje posiłki na wynos, szkoła narciarska oraz wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Dzieci mogą skorzystać z taśmociągu dla początkujących oraz pojeździć na sankach.

Więcej informacji o Stacji Narciarskie Master Ski w Tyliczu znajdziecie na stronie www.master-ski.pl

skionline.pl

Tagi: #ośrodki narciarskie #narty #polska #tylicz #master ski #zima #ferie 2021

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021