skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Mosorny Groń od soboty czynny dla narciarzy

2017.12.23
Mosorny Groń od sobity czynny dla narciarzy
Kliknij, aby powiększyć.
Mosorny Groń od sobity czynny dla narciarzy
W sobotę 23 grudnia, rozpoczyna się sezon narciarski na Mosornym Groniu. Na miłośników białego szaleństwa czeka profesjonalna trasa zjazdowa z homologacją FIS.
Narciarze i snowboardziści będą mogli korzystać z ponad 1400 metrowej trasy zjazdowej - oświetlonej, ratrakowanej i sztucznie naśnieżanej. Trasa ma ponad 330 metrów przewyższenia i homologację FIS. Jest idealna do zjazdów slalomem. Obsługuje ją kolej linowa z czteroosobowymi krzesełkami.

Zobacz także:

- Mosorny Groń to jedna z piękniejszych gór Beskidu Żywieckiego. Z jej szczytu rozpościera się niesamowity widok na Babią Górą, Beskid Makowski oraz Tatry. Wszystkich, którzy pragną wyrwać się ze świątecznego zgiełku, 23 grudnia między godziną 9.00 a 16.00 zapraszamy na stok - mówi Łukasz Chmielowski z Polskich Kolei Linowych, które są operatorem kolei krzesełkowej.

W wigilię 24 grudnia kolej będzie czynna w godz. 9.00 -15.00, a od 25 do 31 grudnia w godz. 9.00 - 19.00. Po Nowym Roku Polskie Koleje Linowe zapraszają na Mosorny Groń od poniedziałku do piątku od godz. 9:00 do 16:00, a w weekendy do 19:00.

- Wkrótce ośrodek zostanie objęty programem PKLpass. Skipassy na Mosorny Groń narciarze i snowboardziści będą mogli zakupić nie tylko w kasach biletowych, ale również przez internet - korzystając ze sklepu internetowego www.pkl.pl - dodaje Łukasz Chmielowski z Polskich Kolei Linowych.

PKL uruchomiły także aplikację mobilną, dzięki której można sprawdzać ceny i promocje dotyczące ośrodków firmy oraz warunków narciarskich i pogodowych - wszystko przez smartfona.

Tagi: #ośrodki narciarskie #polska #mosorny groń #zawoja #pkl #warunki narciarskie #święta

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020