skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

MyDolomiti - nowe wirtualne możliwości

2018.01.30
MyDolomiti - nowe wirtualne możliwości
Kliknij, aby powiększyć.
MyDolomiti - nowe wirtualne możliwości
Z myślą o narciarzach, odwiedzających tak licznie włoskie ośrodki, objęte nazwą Dolomiti Superski, stworzono społeczność internetową, w której każdy może "doładować" skipassy bez stania w kolejce, sprawdzić pokonany na nartach dystans albo zmierzyć się na trasach z innymi użytkownikami. Dla najbardziej aktywnych narciarzy przewidziano atrakcyjne nagrody.

Bezpłatna rejestracja


Aby zostać członkiem społeczności MyDolomiti, wystarczy zamówić kartę chipową w ramach bezpłatnej rejestracji na stronie https://www.dolomitisuperski.com/en/ski-pass/my-dolomiti-skicard. Kartę należy odebrać w okienku podczas kupowania skipassu, kolejne karnety będzie można samodzielnie nabyć przez Internet, co pozwoli zaoszczędzić czas spędzany w kolejkach do kasy.

Informacje o indywidualnych wynikach


Zakładając profil na MyDolomiti, użytkownicy otrzymują wgląd w indywidualne osiągnięcia na stokach. Performance Check pozwala na przykład sprawdzić przemierzony dystans, pokonaną różnicę wysokości oraz liczbę przejazdów na poszczególnych wyciągach. Kontrola wymienionych parametrów stwarza idealną okazję do podejmowania kolejnych wyzwań i zdrowej rywalizacji z innymi użytkownikami, warto więc zaprosić do zabawy rodzinę i znajomych.

Nagrody dla najbardziej wytrwałych w ciągu sezonu


Wraz z początkiem sezonu narciarskiego 2017/2018 w ramach MyDolomiti pojawił się system nagradzania najbardziej aktywnych narciarzy. Określona liczba dni na nartach w połączeniu z liczbą odwiedzonych ośrodków (w ciągu sezonu) pozwala uzyskać odpowiedni status: przynajmniej 8 dni i 5 ośrodków - Superskier, przynajmniej 15 dni i 7 ośrodków - Advanced, przynajmniej 25 dni i 12 ośrodków - Challenger. Symbolicznym upominkiem są odpowiednie opaski na nadgarstki, jednak prawdziwą nagrodą dla najlepszych użytkowników MyDolomiti w czterech kategoriach (najwięcej przejazdów wyciągami, największa pokonana różnica wysokości, najwięcej przejechanych kilometrów tras i klasyfikacja łączna) jest przelot helikopterem nad Dolomitami.

Aplikacja 3D Dolomiti Superski


Inną wartą uwagi usługą jest aplikacja 3D Dolomiti Superski (jej koszt to 6,99 euro), oferująca wiele ciekawych możliwości. Bardzo popularna funkcja to rejestrowanie trasy narciarskiej, przebytej w ciągu całego dnia i jej graficzne odtworzenia na trójwymiarowej mapie. Przydatne są również wskazówki, wyświetlane na podstawie współrzędnych GPS oraz "ski routeplanner" - system nawigacyjny, ułatwiający pokonanie wyznaczonej trasy. Społeczność MyDolomiti oraz aplikacja 3D Dolomiti Superski zostały stworzone, aby urozmaicić bogatą ofertę narciarską ośrodków w Dolomitach.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.dolomitisuperski.com/en

Tagi: #ośrodki narciarskie #włochy #dolomitisuperski #mydolomiti #trentino #południowy tyrol #

Powrót

Top Residence Kurz Top Residence Kurz

Val Senales, Maso Corto
Południowy Tyrol, Włochy

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2019