skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Najlepsze snowparki w Trentino

2024.01.03
Najlepsze snowparki w Trentino
Kliknij, aby powiększyć.
Najlepsze snowparki w Trentino
Sześć najlepszych snowparków dla miłośników freestyle’u
Dreszcz emocji, adrenalina i odrobina szaleństwa… wspomnianych uczuć doświadczycie odwiedzając w Trentino jeden z najlepszych snowparków w całych włoskich Alpach. Na terenie całej prowincji znajduje się ich całkiem sporo; wszystkie są doskonale wyposażone i regularnie utrzymywane. Co więcej, w zdecydowanej większości, mają bardzo dogodną lokalizację, tuż obok wyciągów, co sprawia, że to miejsca odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych snowboardzistów i narciarzy.
Znajdujące się w parkach przeszkody umożliwiają naukę nowych tricków i dostarczają mnóstwo frajdy. Half pipe’y, raile, boxy, kickersy, hopki i trasy do boarder – crossu… gotowy na wyzwanie?!
Poniżej przedstawiamy listę sześciu najlepszych snowparków w Trentino – miejsc, które każdy zapalony miłośnik freestyle’u odwiedzić powinien koniecznie.

Ursus Snowpark Madonna di Campiglio


Jeden z najlepszych w Europie snowparków znajduje się na wysokości 2550 m n.p.m. w okolicy regionu Groste (Madonna di Campiglio). Snowpark Ursus podzielony jest na trzy części: pierwsza przeznaczona jest dla osób o różnym stopniu zaawansowania, druga dla osób prezentujących większe umiejętności, a trzecia dla amatorów szybkich zjazdów. Prócz dużego parku, tuż obok znajduje się Ursus Mini, w którym pierwsze kroki na freestyle’owych nartach stawiać mogą dzieci.

Więcej informacji »

Najlepsze snowparki w Trentino
Najlepsze snowparki w Trentino

San Martino Snowpark - San Martino di Castrozza


San Martino Snowpark usytuowany jest w północno – wschodniej części Włoch, u stóp masywów Pale di San Martino i Lagorai. Park jest jednym z pięciu w Europie należących do Burton Progression Parks i idealnym miejscem, by w bezpiecznych warunkach szlifować freestyle’ową formę. Do dyspozycji jest również rodzinna strefa dla poczatkujących.

Więcej informacji »

Morea Snowpark - Val di Fiemme


Ponad 900-metrowy park i ponad 900 m doskonałej zabawy! W snowparku Morea znajdziecie ogromną różnorodność przeszkód i atrakcji odpowiednich zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych amatorów freestyle’u. Park został sprytnie zbudowany, tak by, po kolei, pokonywać kolejne przeszkody.

Więcej informacji »

Snowpark Monte Bondone


Snowpark Monte Bondone to idealne miejsce dla osób szukających dynamicznej zabawy na śniegu, ponieważ tutaj właśnie znajdziecie linię Slopestyle z charakterystycznymi 3 dużymi rampami, wykonanymi specjalnie dla tych, którzy chcą doskonalić swoją technikę oraz 2 linie Easy i Medium z ponad 20 śnieżnymi i sztucznymi obiektami.

Więcej informacji »

Najlepsze snowparki w Trentino
Najlepsze snowparki w Trentino

Sanpe Snowpark, Val di Fassa


Znajduje się w przełęczy Passo San Pellegrino i obejmuje naturalne oraz sztuczne obiekty, stwarzające świetne warunki do ćwiczenia skoków, zwrotów i widowiskowych akrobacji. To idealna arena do uprawiania freestylingu na wysokości 2000 metrów nad poziomem morza, i na nartach, i na desce!

Więcej informacji »

Snowpark Tonale Passo del Tonale


Park śnieżny Tonale dysponuje zapleczem i warunkami odpowiednimi dla początkujących i zaawansowanych freestyle’rów. Park posiada bardzo korzystną lokalizację, tuż obok stacji Tonale i rozciąga się wzdłuż całego 4-osobowego krzesła „Valena”.

Więcej informacji »

skionline.pl
Tagi: #osrodkinarciarskie #trentino #wlochy #snowpark

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com