skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Najpopularniejsze zakłady w skokach narciarskich

2021.02.18
Najpopularniejsze zakłady w skokach narciarskich fot. unsplash.com
Kliknij, aby powiększyć.
Najpopularniejsze zakłady w skokach narciarskich fot. unsplash.com
Skoki narciarskie to obecnie najczęściej oglądany sport zimowy w Polsce. Wynika to nie tylko z faktu, że ta dyscyplina ma ogromne tradycje nad Wisłą. Równie ważnym, a może nawet najważniejszym czynnikiem, jest bowiem znakomita forma naszych reprezentantów. Polscy zawodnicy od lat plasują się w czołówce narciarskiego Pucharu Świata. Kiedyś wszyscy kibice trzymali kciuki za Adama Małysza, a dzisiaj wspierają Kamila Stocha, Dawida Kubackiego i pozostałych polskich skoczków. Nic więc dziwnego, że fanów skoków narciarskich można odnaleźć nawet wśród pasjonatów obstawiania. Jakie zakłady poświęcone tej dyscyplinie widnieją w ofertach bukmacherów?

Wyniki konkursów - najpopularniejsze zakłady w świecie skoków.


Najlepsi skoczkowie narciarscy rywalizują ze sobą w zawodach Pucharu Świata. Oprócz tego kalendarz sezonu obejmuje także inne imprezy i turnieje. Największą popularnością cieszy się słynny Turniej Czterech Skoczni oraz Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich. To wszystko sprawia, że pasjonaci obstawiania mają wiele okazji do tego, aby wytypować wyniki poszczególnych konkursów.
Kibice skoków narciarskich dobrze wiedzą o tym, że praktycznie każdy sezon ma swojego dominatora. Jest to swoista specyfika tej dyscypliny. Dany zawodnik może nagle zyskać rewelacyjną formę, którą prawdopodobnie utrzyma do końca sezonu. Właśnie dlatego obstawianie wyników jest w świecie skoków bardzo popularną praktyką. Gracze wychodzą bowiem z założenia, że po złapaniu formy dany skoczek może na dłużej zagościć w światowej czołówce. Tym samym obstawiają oni kolejne triumfy lub miejsca na podium takiego zawodnika. Oczywiście niektórzy gracze mogą mieć zupełnie inne strategie. Jednak faktem jest to, że wyniki konkursów są wyjątkowo chętnie typowane.

H2H, czyli pojedynki na skoczni
Innym rodzajem zakładów są typy H2H. W tym przypadku zadaniem gracza jest wytypowanie lepszego zawodnika ze wskazanej pary. Bukmacherzy często zestawiają ze sobą skoczków o stosunkowo podobnej formie i umiejętnościach. Z tego względu rywalizacja pomiędzy takimi zawodnikami jest zazwyczaj bardzo zacięta. Gracz musi obstawić, który skoczek w danej serii lub konkursie uzyska lepszą notę.
Co ciekawe, przy zakładach H2H bardzo często pojawiają się typy dotyczące reprezentantów Polski. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ praktycznie w każdym konkursie startuje kilku Polaków. Jeżeli więc ktoś kibicuje reprezentantom Polski, takie zakłady mogą być naprawdę ciekawe.

Zdobywca Kryształowej Kuli/Złotego Orła
Gracze typujący mecze piłki nożnej często obstawiają końcowy układ tabeli w danej lidze. Na podobnej zasadzie działają niektóre zakłady dotyczące skoków. Tutaj gracz może wskazać zawodnika, który jego zdaniem otrzyma Kryształową Kulę, czyli nagrodę za wygrany Puchar Świata w skokach narciarskich. Oczywiście takie zakłady dotyczą również innych imprez. Dlatego oferty tego typu pojawiają się także przy wspomnianym już Turnieju Czterech Skoczni lub Mistrzostwach Świata w lotach narciarskich.

Jak więc widać, istnieje wiele różnych sposobów na obstawianie skoków narciarskich. Na szczęście takie zakłady znajdują się w ofertach licznych bukmacherów. Można je znaleźć choćby w asortymencie firmy STS, która zapewnia graczom najlepszy bonus bukmacherski.

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

Tagi: #ośrodki narciarskie #skoki narciarskie #zakłady #puchar swiata

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com