skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Narciarski weekend z dziećmi? To proste!

2019.02.07
Narciarski weekend z dziećmi? To proste!
Kliknij, aby powiększyć.
Narciarski weekend z dziećmi? To proste!
Wielu rodzicom zaplanowanie zimowego wyjazdu w góry spędza sen z powiek. Gdzie najlepiej zacząć naukę jazdy na nartach? Czy moim dzieciom to się spodoba? Co robić poza stokiem? Jak zaplanować atrakcje na cały dzień?
To tylko kilka pytań, które pojawiają się takiej sytuacji. W najbliższy weekend marka Reima i Szczyrk Mounatin Resort ułatwią rodzicom życie.

Zobacz także:

Specjalnie przygotowany stok, na którym można bezpiecznie rozpoczną przygodę ze sportami zimowymi pod okiem doświadczonych instruktorów. Baby room, w którym młodzi adepci narciarstwa odpoczną, pobawią się i ogrzeją po zajęciach. Zaś w najbliższą niedzielę (10 lutego) również okazja do wzięcia udziału w zawodach, w których na zwycięzców czekają nagrody o wartości 5000 zł ufundowane przez markę Reima. W ten weekend w Maxiland powered by Reima, czyli specjalnej rodzinnej strefie szkoleniowej w Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim, z pewnością nie zabraknie atrakcji dla całej rodziny.

Pierwsze kroki w świecie sportowej rywalizacji postawić będą mogli w niedzielę wszyscy narciarze w wieku od 5 do 12 lat. W ramach Pucharu Misia Maxa młodzi alpejczycy zmierzą się w slalomie równoległym w dwóch kategoriach wiekowych: 5-8 i 9-12 lat. Do wspólnej zabawy zaproszeni są również najmłodsi (do 4 lat), dla których zaplanowany został specjalny program zabaw. Start o godzinie 11:00. Udział w zawodach jest bezpłatny, zapisy w szkole Maxiland i punktach Szczyrk Ski School.

Narciarski weekend z dziećmi? To proste!
Narciarski weekend z dziećmi? To proste!

By ułatwić rodzicom znalezienie w weekend chwili na kilka zjazdów dla siebie, w budynku Maxiland w Czyrnej działa również przedszkole dla najmłodszych. W czasie, gdy dzieci biorą udział w zabawach prowadzonych przez wykwalifikowaną animatorkę, rodzice mogą poszaleć na stoku.

Zatem weekend na stoku z dziećmi zaplanowany. Czas się pakować!

Więcej informacji o marce Reima: www.reima.com/pl
Strona Szczyrk Mounatin Resort: www.szczyrkowski.pl

Tagi: #ośrodki narciarskie #szczyrk #dzieci na nartach #szczyrkowski #reima #maxiland

Powrót

Top Residence Kurz Top Residence Kurz

Val Senales, Maso Corto
Południowy Tyrol, Włochy

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2019