skionline.plstacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Narty w słońcu Ischgl, dobra kuchnia i fantastyczne imprezy

2015.02.10
Narty w słońcu Ischgl, dobra kuchnia i fantastyczne imprezy
Kliknij, aby powiększyć.
Narty w słońcu Ischgl, dobra kuchnia i fantastyczne imprezy
Narty w słońcu i imprezowy maraton: atrakcyjne pakiety i spektakularne wydarzenia, jakie Ischgl ma w planie na kwiecień, skutecznie przekonują miłośników nart i kąpieli słonecznych do trochę innego białego szaleństwa wiosną
Kiedy słońce już późnym przedpołudniem zamienia stoki w pokryte firnem trasy marzeń, ruch w Ischgl na terenie narciarskim Silvretta Arena ponownie się ożywia. Narty w słońcu w Ischgl to nie tylko doskonałe warunki do jazdy, wspaniałe pokryte firnem stoki, słoneczne tarasy, après ski w najlepszym wydaniu i sportowe emocje, ale przede wszystkim wielkie święto dobrej kuchni i świetny nastrój podczas wielkich imprez.

Sama tylko scena Top of the Mountain w kwietniu i w maju aż trzy razy stanie się miejscem niezapomnianych wydarzeń. W wielkanocny poniedziałek, 5 kwietnia, w wielkanocnym koncercie Top of the Mountain zadebiutują Jan Delay i Disco No. 1. Zaledwie 6 dni później, 11 kwietnia 2015 r., w Ischgl odbędzie się pierwszy show niemieckiego "Idola", czyli "Deutschland sucht den Superstar" (DSDS), z udziałem 10 finalistów bieżącej serii. Na zakończenie sezonu narciarskiego fani i urlopowicze mogą znowu liczyć na wyjątkowy koncert z udziałem zagranicznych gwiazd, który rozgrzeje publiczność i roztopi śnieg na Idalp. Co najważniejsze, z ważnym karnetem narciarskim wstęp na wszystkie koncerty będzie wolny.


Doskonały nastrój na stokach i poza nimi oraz wyborne smaki w dolinie to doskonałe połączenie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających. Już jesienią Ischgl zostało uznane przez przewodnik kulinarny "A la Carte" za kulinarną mekkę Alp, a to w związku z tym, że dwóch kucharzy z Ischgl: Martin Sieberer (Paznauner Stube - hotel Trofana Royal) i Benjamin Parth (Stüva - hotel YSCLA) awansowało do kategorii 5-gwiazdkowej. Gault Millau, najbardziej wpływowy w Austrii przewodnik po restauracjach, również nie szczędził pochwał. W wydaniu na rok 2015 przyznał Ischgl w sumie dziewięć czapek kucharskich, którymi odznaczył cztery lokale.

Wszystkim z Was, którzy cierpią na brak czasu, ale chcieliby "posmakować" tej niepowtarzalnej oferty, podpowiadamy, że w kwietniu możecie skorzystać z atrakcyjnych ofert krótkich urlopów. Na przykład: 2 noclegi z niepełnym wyżywieniem i skipassem na 2 dni można zarezerwować już od 214 euro za osobę w pokoju 2-osobowym. Na sensacyjne ceny pakietów mogą liczyć także urlopowicze, którzy zdecydują się na cały tydzień wiosennych atrakcji w Ischgl.


Wydarzenia wiosny


05.04.2015 Top of the Mountain Easter Concert z udziałem Jana Delaya
09 - 11.04.2015 World Rookie Finals - Snowboard Slopestyle
11. 04.2015 DSDS - pierwszy program na żywo
12 - 13.04.2015 Puchar Świata Kucharzy
15 - 16.04.2015 7. Narciarskie MŚ Gastronomów
18.04.2015 Silvretta Trophy
24 - 25.04.2015 5. Ischgl Heroes Challenge
26.04.2015 Międzynarodowe Wiosenne Święto Śniegu w Samnaun / Alp Trida
02.05.2015 Finałowy koncert Top of the Mountain

Tagi: #austria #tyrol #ischgl

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020