skionline.plstacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Narty za urlop - odwiedź Bad Kleinkirchheim i odbierz narty Voelkla

2016.02.24
Bad Kleinkirchheim fot. J.Ciszak
Kliknij, aby powiększyć.
Bad Kleinkirchheim fot. J.Ciszak
Z roku na rok, stacje alpejskie przyciągają turystów dodatkowymi atrakcjami, w ramach których - prócz zakwaterowania i wyżywienia - dostajemy coś więcej. "Coś" oznaczać może darmowy skipass, wypożyczenie sprzętu lub wstęp do parków wodnych, jeżeli takowe w pobliżu się znajdują. Jeżeli więc polujecie na naprawdę atrakcyjną ofertę na marcowe narty w Austrii, polecamy wioskę wakacyjną Kirchleitn w Bad Kleinkirchheim, gdzie w cenie pobytu, prócz zakwaterowania, otrzymacie skipass gratis i parę nart z wiązaniami o wartości ponad 459 €! Warto podkreślić - nart nie byle jakich - bo w marcu, karyncki ośrodek rozdawać będzie model Code Voelkla!

Zobacz także:

A jak przedstawia się marcowa oferta? Bardzo atrakcyjnie! W ramach tygodniowego pobytu, zarezerwowanego między 5 marca 2016 a 28 marca 2016 otrzymają Państwo:

- 7-dniowy pobyt z wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje);
- 7-dniowy skipass oraz bon rabatowy upoważniający do korzystania z term Römerbad i St. Kathrein z 50-proc. zniżką;
- parę nowych nart (Voelkl Code) o wartości 459 €


Ceny pakietów:
666,00 euro (zamiast 1170,00 euro) bez wyżywienia, za osobę w apartamencie NockBerge Gipfel
899,00 euro (zamiast 1436,00 euro) z wyżywieniem, za osobę, w apartamencie NockBerge Gipfel
999,00 euro (zamiast 1583,00 euro) z wyżywieniem, za osobę, w apartamencie NockNatur Gipfel

Kompleks domków wakacyjnych Kirchleitn polecić możemy z czystym sumieniem, bowiem jakość zakwaterowania, kuchnię i serwis przetestowaliśmy osobiście. Trzy lata temu miejsce to zostało wybrane jako baza noclegowa dla uczestników WorldSkitestu, w którym mamy przyjemność regularnie uczestniczyć.

Kirchleitn
Kliknij, aby powiększyć.
Kirchleitn


Kirchleitn, czyli dwie wioski wakacyjne - Kleinwild i Großwild zbudowane zostały z oryginalnych drewnianych elementów, które wykorzystywane były w miejscowej zabudowie na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat. Proszę się jednak nie obawiać, że standard wyposażenia domków nawiązuje do kilkudziesięcioletniej tradycji. Absolutnie nie. Wszystkie apartamenty urządzone są w tradycyjnym stylu, jednak z zachowaniem wszelkich wygód, jakich oczekujemy od wakacyjnego lokum. Każde z mieszkań posiada osobną łazienkę z wanną lub prysznicem oraz kompleksowo wyposażone zaplecze kuchenne. Tak na wypadek, gdyby zamiast śniadań i kolacji serwowanych w położonej na terenie kompleksu restauracji woleliby Państwo sami coś upichcić.

Kirchleitn
Kliknij, aby powiększyć.
Kirchleitn

Kirchleitn
Kliknij, aby powiększyć.
Kirchleitn

Kirchleitn
Kliknij, aby powiększyć.
Kirchleitn
Historia i tradycja, czyli jak powstała wioska

Na pomysł stworzenia rodzinnej wakacyjnej wioski wpadł w latach 60. karyncki konstruktor budowlany Robert Rogner. Wybrawszy wyjątkowo uroczy zakątek słonecznej Karyntii leżący na zboczach Nocky Mountains postanowił wybudować wioskę, w której unosił się będzie duch wieloletniej, pielęgnowanej tu z niezwykłą starannością tradycji. Zakupił zatem drewno pochodzące z 600 bardzo starych chat i wybudował 44 wakacyjne domki. Urządzeniem i wyposażeniem wiekowej wioski zajęli się Państwo Schneeweiß, którzy zadbali nie tylko o wygląd, ale również funkcjonalność i wygodę wszystkich apartamentów. W efekcie powstało absolutnie wyjątkowe miejsce łączące tradycję z wysokim standardem mieszkania. Miejsce, w którym mieliśmy przyjemność mieszkać, i które z czystym sumieniem polecamy na rodzinne wakacje.

Kirchleitn
Kliknij, aby powiększyć.
Kirchleitn
Wioska Kleinwild

W wiosce Kleinwild znajduje się sześćdziesiąt apartamentów (w każdym domku cztery apartamenty). Czternaście apartamentów o powierzchni 35 m² - "NockBerge" - przeznaczonych jest dla maksymalnie czterech osób. "NockFamilie" to apartamenty o powierzchni 55 m² dla sześciu osób oraz jeden, 70-metrowy apartament "NockLuxus" dla maksymalnie siedmiu osób. Wszystkie apartamenty posiadają kuchnię, która wyposażona jest w kuchenkę mikrofalową, ekspres przelewowy do kawy i zmywarkę. W apartamentach znajdują się telewizory plazmowe i dostępny jest bezprzewodowy Internet.

Kirchleitn
Kliknij, aby powiększyć.
Kirchleitn
Wioska Großwild
Wioskę Großwild tworzy dziewięćdziesiąt pięć apartamentów. Sześć apartamentów o nazwie "NockBerge" o powierzchni 35 m² przeznaczonych jest dla czterech osób. Apartamenty "NockNatur" mają powierzchnię 55 m² i może w nich zamieszkać maksymalnie sześć osób. Jeden apartament - "NockLuxus" jest nieco większy i ma powierzchnię 70 m². Tu maksymalnie zamieszka siedem osób. Wszystkie apartamenty posiadają kuchnię, która wyposażona jest w kuchenkę mikrofalową, ekspres przelewowy do kawy i zmywarkę. Jeżeli jednak nie do końca chcą Państwo odciąć się od cywilizacji, we wszystkich domkach korzystać można z bezprzewodowego dostępu do Internetu (bez dodatkowej opłaty) lub oglądać telewizję.

Uwaga zniżki!


Warto podkreślić, że dzieci w Kirchleitn nie tylko mile są widziane, ale i traktowane! Za pobyt dzieci w wieku poniżej 5. roku życia nie zapłacimy nic, natomiast na pobyt nieco większych pociech, między 6. - 15. rokiem życia uzyskamy 50-proc. zniżkę.

Więcej informacji oraz oferty specjalne w Kirchleitn

Kirchleitn
Kliknij, aby powiększyć.
Kirchleitn

skionline.pl
Tagi: #austra #karyntia #bad kleinkirchheim #alpy #wyjazdy na narty #kirchleitn

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com