skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Oficjalna współpraca WebCamera.pl i Skionline.pl

2018.12.11
Oficjalna współpraca WebCamera.pl i Skionline.pl
Kliknij, aby powiększyć.
Oficjalna współpraca WebCamera.pl i Skionline.pl
Mamy dobre wiadomości dla narciarzy - w nadchodzącym sezonie wszyscy czytelnicy naszego portalu będą mogli korzystać z zasobów internetowych - czyli dostępu do kamer online - największego polskiego dostawcy tego typu usług - serwisu WebCamera.pl. Na współpracy naszych portali, skorzystają przede wszystkim narciarze - podgląd "na żywo" aktualnej sytuacji na stoku będzie bowiem jeszcze prostszy i szybszy niż do tej pory.
Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, jaką rolę pełni obecnie możliwość podglądu "na żywo" stoków narciarskich. Aktualne warunki można wtedy ocenić nie tylko już na podstawie czasami enigmatycznie brzmiących komunikatów narciarskich czy cyferek w tabelkach przedstawiających grubość pokrywy śniegowej w poszczególnych ośrodkach narciarskich, ale - można się tak z pewnością wyrazić - na własne oczy. Taka możliwość to prawdziwa rewolucja, choć sprawę z tego zdają sobie zapewne już tylko starsi narciarze pamiętający czasy sprzed ery internetowej, kiedy często jechało się w polskie góry "w ciemno"…

Właśnie w polskich górach taka możliwość ma szczególne znaczenie, często bowiem wyruszamy na narty na jeden, dwa dni, a decyzję o tym podejmujemy czasami na kilka, kilkanaście godzin przed wyjazdem. Nic więc dziwnego, że aktualny obraz z kamer internetowych na stokach jest ze wszech miar pożądany. Stąd decyzja o współpracy pomiędzy dwoma portalami, które dostarczają informacji niezbędnych narciarzowi - WebCamera.pl i skionline.pl. Oba są liderami na polskim rynku w swoich specjalnościach, skorzystać więc na tym powinni w największym stopniu sami narciarze.

Obraz LIVE z Webcamera na skionline.pl
Obraz LIVE z Webcamera na skionline.pl

Serwis www.webcamera.pl to miejsce, gdzie znaleźć można obrazy na żywo z ośrodków narciarskich z całej Polski (w tym również z północnej i wschodniej części kraju). Od pewnego czasu zyskał on pozycję lidera w branży i miano "narciarskiego niezbędnika". Portal pozwala z każdego miejsca i o każdej porze sprawdzać warunki narciarskie i pogodowe na ulubionym stoku. Wszystko to dzięki streamingowi telewizyjnej jakości obrazu z ponad 350 kamer HD umieszczonych na stokach.

Specjalna aplikacja dla systemu IOS i Android sprawia, że korzystanie z serwisu jest jeszcze szybsze i łatwiejsze. By mieć przegląd sytuacji na stokach nie trzeba przechodzić od strony do strony - WebCamera przygotowała specjalny kanał tv dedykowany miłośnikom białego szaleństwa, a w nim przegląd najważniejszych stacji. Najlepiej docenić jakość produkcji przy użyciu telewizorów SmartTv Samsunga i LG.

Obrazy najwyższej jakości z www.webcamera.pl będą od tego sezonu dostępne także na skionline.pl - zarówno w zestawieniach zbiorczych na stronie jak i w oddzielnych zakładkach przy opisach poszczególnych stacji narciarskich w naszym dziale poświęconym stacjom narciarskim w Polsce. Życzymy wszystkim naszym czytelnikom jak najlepszych decyzji wyjazdowych podjętych dzięki obrazom z kamer internetowych. I zapraszamy na nasze łamy!

pk/skionline.pl

Tagi: #ośrodki narciarskie #warunki narciarskie #pogoda #kamery #webcamera #na żywo

Powrót

Top Residence Kurz Top Residence Kurz

Val Senales, Maso Corto
Południowy Tyrol, Włochy

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2019