skionline.plstacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Osiemnasta stacja dołącza do Tatry Super Ski

2020.09.04
Ośrodek Ski Centrum Strachan
Kliknij, aby powiększyć.
Ośrodek Ski Centrum Strachan
TATRYSKI oraz Góral Skipass łączą się w spółkę Tatry Super Ski, a do projektu dołącza ko-lejny zagraniczny ośrodek narciarski. W nadchodzącym sezonie narciarze i snowboardziści korzystający ze skipassu Tatry Super Ski będą mogli zjeżdżać nową trasą, położoną w sło-wackiej miejscowości Ždiar. Uroczyste podpisanie porozumienia odbędzie się 8 września na terenie przystępującej do projektu stacji.
Tatry Super Ski to wspólny skipass, który już od dwóch lat funkcjonuje po obu stronach polsko-słowackiej granicy, dając możliwość szusowania w ramach jednego karnetu na kilkunastu stacjach narciarskich Podhala, Spisza i Pienin. Do grona 17 ośrodków, dołączy kolejny - słowackie Ski Centrum Strachan. Całym projektem zarządzać będzie nowo powstała spółka.

Ośrodek Ski Centrum Strachan jest położony w malowniczej miejscowości Ždiar w Tatrach Bielskich, kwadrans jazdy samochodem z przejścia granicznego na Łysej Polanie. Łączna długość tras, które oferuje, to blisko 4 km. Stacja nieustannie udoskonala swoje atrakcje, które wzbogacą teraz ofertę Tatry Super Ski. Do dyspozycji narciarzy oddano już m. in. dmuchany Ski Bag Jump, Czarodziejski Las, ekstremalną trasę Jump Track, a nawet możliwość nocnej jazdy ratrakiem.

Jeszcze kilka lat temu oferta narciarska Tatr i Podhala była bardzo rozproszona, a działające w pojedynkę stacje mocno ze sobą konkurowały. Zwiastunem zmian było nawiązanie współpracy przez kilka ośrodków - początkowo w grupie TATRYSKI, a następnie w projekcie Góral Skipass. Jednak dopiero połączenie tych dwóch przedsięwzięć i narodziny multikarnetu Tatry Super Ski w pełni odsłoniły jego potencjał - komfort posiadania jednego skipassu, uprawniającego do białego szaleństwa na kilkunastu stacjach narciarskich Pod-hala, Spisza i Pienin.

Ośrodek Ski Centrum Strachan
Ośrodek Ski Centrum Strachan

- W 2018 roku obiecaliśmy sobie, że projekt Tatry Super Ski będzie konsekwentnie rozwijany i poszerzany o kolejne ośrodki. Rok temu cieszyliśmy się z dołączenia 3 kolejnych stacji. Dziś w naszym rodzinnym gronie witamy Ski Centrum Strachan. Dzięki wspólnym działaniom oferujemy już ponad 100 tras zjazdowych o łącznej długości ponad 60 km. Do tego baza gastronomiczna i mnóstwo dodatkowych atrakcji. Warto wspomnieć także o połączeniu dotychczasowych spółek TATRYSKI i Góral Skipass, które od teraz działać będą jako Tatry Super Ski Sp. z o.o., konsekwentnie realizując założenia projektu o tej samej nazwie - mówi prezes spółki Tatry Super Ski Adam Marduła.

- Od samego początku mówiliśmy, że Tatry Super Ski to projekt, do którego drzwi są otwarte. Wciąż podtrzymujemy to zaproszenie. Jestem przekonany, że każdy kolejny sezon będzie przynosił nowych partnerów, a dzięki temu będziemy wzmacniać swoją konkurencyjność względem zagranicznych ośrodków z Austrii, Włoch czy Szwajcarii - dodaje Andrzej Zając, współkoordynujący rozwój projektu.

Skipass Tatry Super Ski można kupić we wszystkich stacjach oraz na www.tatrysuperski.pl.

Tagi: #ośrodki narciarskie #tatry super ski #wspolny karnet #skipass #zdziar #ski centrum strachan

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020