skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Pakiety Ski amadé w sezonie 2015/2016

2015.10.18
Pakiety Ski amadé w sezonie 2015/2016
Kliknij, aby powiększyć.
Pakiety Ski amadé w sezonie 2015/2016
Nauka jazdy na nartach w trzy dni z gwarancją powodzenia i satysfakcji: "Learn to ski". Dla tych, którzy późno odkryli w sobie miłość do nart, oraz tych, którzy pragną sobie przypomnieć tajniki szusowania, największy narciarski związek Austrii przygotował specjalną ofertę Learn2Ski - in drei Tagen ("Learn2Ski - w 3 dni"). Jej zaletą jest atrakcyjna cena, bezpieczeństwo, prostota i gwarancja dobrej zabawy.
Bezstresowa i pełna humoru metoda nauki jazdy na nartach firmowana przez Ski amadé gwarantuje, że po ukończeniu kursu każdy uczestnik poradzi sobie na niebieskiej trasie. W przeciwnym wypadku otrzyma zwrot kosztów nie tylko kursu, lecz także wypożyczenia sprzętu i zakupu karnetu. Trzydniowy kurs z gwarancją powodzenia i satysfakcji wraz z 4 noclegami, karnetem i wypożyczeniem sprzętu w pensjonacie 3-gwiazdkowym ze śniadaniem kosztuje już od 407 euro, a w hotelu 4-gwiazdkowym - już od 579 euro. Kurs obejmuje cztery godziny nauki dziennie. Pakiet Learn2Ski - w 3 dni dostępny jest w wybranych terminach.

Pakiet 4=3

Kto chce się cieszyć największymi narciarskimi atrakcjami w Austrii przez cztery dni, ale zapłacić tylko za trzy dni pobytu, powinien wykupić pakiet 4=3. Oferta obowiązuje w wybranych placówkach we wszystkich pięciu regionach Ski amadé w specjalnych okresach promocji "4=3" w ciągu sezonu.

- Przykład: 4 noclegów w hotelu 3-gwiazdkowym ze śniadaniem i obiadokolacją w pokoju 2-osobowym wraz z 4-dniowym karnetem narciarskim już od 289 euro za osobę.

Sixty Plus

Seniorzy i osoby wiecznie młode mogą do 24.12.2015 r. oraz od 02.04. do 10.04.2016 r. skorzystać z wyjątkowej oferty, obejmującej specjalny i atrakcyjny cenowo 7-dniowy program pobytu połączony z ufundowanym przez uczestniczące w akcji hotele prezentem w postaci 6-dniowego karnetu narciarskiego.

- Przykład: 7 noclegów w hotelu 3-gwiazdkowym ze śniadaniem i obiadokolacją w pokoju 2-osobowym wraz z 6-dniowym karnetem narciarskim już od 359 euro za osobę.

Pakiety Ski amadé w sezonie 2015/2016
Pakiety Ski amadé w sezonie 2015/2016

Wielkanocna Promocja Rodzinna

Od 12 marca 2016 r. aż do końca sezonu na rodziny odwiedzające Ski amadé ze specjalną ofertą czeka zajączek wielkanocny. Dzieciom do lat 15 przysługuje pobyt gratis, jeżeli przynajmniej jedno z rodziców wykupi 6-dniowy karnet narciarski. Ponadto w wielkanocnym koszyku atrakcji jest wiele ciekawych imprez i ofert dla rodzin na całym obszarze Ski amadé.

- Przykład: 7 noclegów w apartamencie wakacyjnym wraz z 6-dniowym karnetem narciarskim dla 4 osób (2 dorosłych i 2 dzieci) już od 916 euro.

Rabat dla rodzin

Ski amadé jest miejscem przyjaznym rodzinom. Dzięki rabatowi dla rodzin karnet narciarski dla trzeciego, czwartego, piątego i wszystkich kolejnych dzieci jest bezpłatny.

Ceny skipassów w Ski amadé w sezonie 15/16

Weekendowa zniżka dla młodych gości

Dzieci (roczniki 2000-2009) i młodzież (roczniki 1997-1999) otrzymują w weekendy rabat do 35% na regularną cenę karnetu.

- Cena: koszt karnetu dziennego to 16 euro dla dzieci i 26 euro dla młodzieży.

B&B + Ski

Dla gości, którzy zwracają szczególną uwagę na cenę, Ski amadé przygotował ofertę specjalną wynajmu kwater prywatnych wyższej kategorii. We wszystkich pięciu regionach ocenia się je według surowych kryteriów i przyznaje odpowiedni certyfikat. Najlepsze z kwater zaliczono do kategorii B&B+Ski. Cena pakietu obejmuje oczywiście również całotygodniowy karnet narciarski. Oferta obowiązuje w wybranych okresach przed sezonem i po sezonie oraz okresach przejściowych.

- Przykład: 7 noclegów w kwaterze prywatnej ze śniadaniem w pokoju 2-osobowym wraz z 6-dniowym karnetem narciarskim już od 346 euro za osobę.

Więcej informacji na tronie www.skiamade.com

skionline.pl
Tagi: #austria #ski amade #schladming #flachau #gastein #hochkonig

powrót

Zobacz
Ski amadé - 760 km tras narciarskich, 270 wyciągów
Ski amadé - 760 km tras narciarskich, 270 wyciągów
Ski amadé - 760 km tras narciarskich, 270 wyciągów
Schladming Dachstein wiosenne narty
Schladming Dachstein wiosenne narty
Schladming Dachstein wiosenne narty
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com