skionline.plstacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Polski przewodnik po francuskich Alpach

2006.10.06
fot. Dolina Maurienne
Od zeszłego sezonu zimowego, polscy internauci mogą korzystać z zasobów pierwszego z internetowych przewodników turystycznych - po Dolinie Maurienne (departament Savoi / Sabaudia). Wydawcą przewodnika jest francuska firma Gallimard.
Atutem tego nowatorskiego projektu jest umiejętne, bardzo wygodne dla czytelników połączenie wysokiej jakości obrazów z interaktywnymi mapami i zwięzłym a jednocześnie osobistym komentarzem, piękno natury, dziedzictwo kulturowe i walory turystyczne regionu.

"Przewodnik proponowany przez wydawnictwo Gallimard w ramach internetowej kolekcji pozwoli każdemu internaucie przenieść się w kilka sekund z dowolnego miejsca na świecie do doliny Maurienne, w samo serce gór. To niezwykłe zaproszenie do podróży zachęca do odwiedzenia Maurienne i zatrzymania się w jednej ze stacji narciarsko-snowboardowych lub wynajęcia kwatery w alpejskiej wiosce", mówi Michel Bouvard - dyrektor wydawnictwa Gallimard.

Seria www.latitude-gallimard.com w języku polskim przyczyni się do promocji regionu w Polsce. Dzięki aktywnej współpracy z Komitetem Stacji Narciarskich Doliny Maurienne i dokonywanym systematycznie aktualizacjom informacji umożliwi łatwy dostęp do portali internetowych zawierających szczegółowe informacje o wyciągach w stacjach, trasach, warunkach pogodowych, cenach karnetów jak również ułatwi dokonanie rezerwacji pobytu w Dolinie Maurienne. A oferta regionu dla miłośników białego szaleństwa jest imponująca. W dolinie położone są stacje: Saint - Francois - Longchamp, Les Sybelles, Les Albiez, Les Karellis, Valloire, Valmeinier, Orelle, Valfrejus, La Norma, Aussois, Termignon - La - Vanoise, Val Cenis, Bessans oraz Bonneval - Sur - Arc.

Warto podkreślić fakt, że internetowy przewodnik został dotychczas przetłumaczony jedynie na język włoski i właśnie polski. Świadczy to uznaniu Polaków przez wydawców i władz regionu za ważną, liczącą się grupę potencjalnych klientów i gości tego interesującego, nie tylko zimą regionu.

skionline.pl

skionline.pl

powrót

Zobacz
Stacje: Valloire
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com