skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Polskie Dni w Andorze - relacja z imprezy

2018.12.21
Polskie Dni w Andorze 2018
Kliknij, aby powiększyć.
Polskie Dni w Andorze 2018
W dniach 08 - 16.12 w Andorze w największym ośrodku narciarskim w Pirenejach - Grandvalira odbyły się Polskie Dni w Andorze. Szusowanie w blasku słońca, moc atrakcji na stoku i sportowe emocje towarzyszyły uczestnikom przez cały tydzień.
W Pirenejach już pierwszego dnia uczestników przywitała piękna słoneczna pogoda. Dni były słoneczne i długie, a zmrok zapadał dopiero ok. godziny 18:00. Codzienne atrakcje dostarczyły nie lada emocji uczestnikom wyjazdu. Podczas pobytu odbyły się zawody w curlingu, wyścigi gokartów oraz mecz w hokeja na lodzie, w którym w bardzo emocjonującym spotkaniu Czarne Pantery wygrały 6:4 z Czerwonymi Pająkami. Komentarz na żywo prowadzili dziennikarze sportowi Michał Olszański i Michał Gąsiorowski.

Uczestnicy wyjazdu mieli również możliwość spotkać się z fantastycznymi gośćmi. Odwiedzili ich Andrzej Bargiel pierwszy człowiek na świecie, który zjechał ze szczytu K2, słynny fotografik Adam Wawrzyniak i wybitny aktor Zbigniew Zamachowski. Nagrody zwycięzcom slalomu Giganta wręczył sam Czesław Lang. W kategorii kobiet zawody wygrała Dorota Zygo z czasem 00:25,65 wyprzedzając nieznacznie Stellę Polata i Monikę Zamachowską. W Kategorii mężczyzn zwyciężył Maciej Dopierała przed Michałem Gąsiorowskim i Mateuszem Oleszakiem.

Polskie Dni w Andorze 2018
Polskie Dni w Andorze 2018

Polskie Dni w Andorze 2018
Polskie Dni w Andorze 2018

Polskie Dni w Andorze 2018
Polskie Dni w Andorze 2018

Przez cały pobyt do łez rozśmieszał wszystkich Mariusz Kałamaga, a do tańca w rytmie Rock&Rolla grał zespół Żuki z Poznania. Integracja na stokach i podczas imprez towarzyszących dostarczyła wszystkim uczestnikom wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Ostatni dzień wyjazdu uczestnicy spędzili w Barcelonie planując kolejne wyjazdy na narty jeszcze tej zimy.
Organizatorem Polskich dni i wyjazdów na narty do Andory samolotem z Warszawy i Katowic jest infoski.pl

Tagi: #ośrodki narciarskie #andora #grandvalira #narty #pireneje #soldeu #vallnord #polskie dni

Powrót

Top Residence Kurz Top Residence Kurz

Val Senales, Maso Corto
Południowy Tyrol, Włochy

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2019