skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Poszalej w górach - marcowe promocje TATRYSKI

2018.03.15
Poszalej w górach - marcowe promocje TATRYSKI
Kliknij, aby powiększyć.
Poszalej w górach - marcowe promocje TATRYSKI
Szukasz pomysłu na aktywne spędzenie czasu? W takim razie na pewno ucieszą Cię specjalne karnety i promocje na zimowe szaleństwa w marcu, przygotowane przez TATRYSKI. Zima wciąż trwa!

TATRYSKI przygotowało w tym sezonie specjalną ofertę skipassów dla miłośników narciarstwa, którzy planują wybrać się na zimowe szaleństwa w marcu. Od 5 marca czekają na nich promocyjne oferty. Pierwsze dwie dotyczą karnetów zakupionych przez internet, trzecia przeznaczona jest natomiast dla tych, którzy pragną nie tylko poszaleć na stokach, ale i skorzystać z dobrodziejstwa wód termalnych w białczańskiej TERMIE BANIA. Karnety TATRYSKI pozwalają cieszyć się wysokiej jakości trasami w Polsce i na Słowacji. To rozwiązanie ucieszy każdego, kto stawia na wygodę i dopasowanie do swoich potrzeb, karnet umożliwia bowiem przemieszczanie się po stokach bez konieczności stania w kolejkach i zatrzymywania przy bramkach.

Zimowe szaleństwa w promocji


Od 5 do 18 marca 2018 poprzez stronę internetową będzie można zakupić z 3% rabatem karnety godzinowe i dzienne, wraz ze skipassem 14-dniowym. 19 marca pojawi się druga promocja, która potrwa do zakończenia aktualnego sezonu zimowego, karnety dzienne na okres - od 1 do 7 dni oraz "3 z 5 dni", oraz "5 z 7 dni" będą tańsze o 15% od cen regularnych obowiązujących w sezonie niskim. Wszystkie skipassy kupione online należy odebrać w specjalnie oznaczonych kasach biletowych poszczególnych ośrodków TATRYSKI. Jeśli chcemy doładować już posiadany skipass należy zalogować się na stronie internetowej i wybrać odpowiednią dla nas opcję. Doładowanie będzie aktywne po przekroczeniu bramki dowolnego wyciągu należącego do programu.

Poszalej w górach - marcowe promocje TATRYSKI
Poszalej w górach - marcowe promocje TATRYSKI

Zimowy relaks w Termach Bania


Jeśli marzysz o relaksie w Termie Bania, możesz wybrać spośród dwóch opcji biletów. Pierwszą z nich jest skipass "4H+ Terma Bania". Zakupić można go od 5 marca do zakończenia sezonu narciarskiego. W ramach tego karnetu możemy szusować do 4 godzin po stokach dowolnego ośrodka należącego do projektu TATRYSKI, dodatkowo otrzymujemy jednorazowo 3-godzinne wejście do Strefy Zabawy Termy Bania. Druga opcja skipassów z wejściem do Termy to 3-godzinny pobyt w Strefie Zabawy Termy Bania, gratis otrzymamy wtedy do biletów karnet "3 z 5 dni" oraz "5 z 7 dni". Z wejścia do TERMY skorzystać możemy od 5 marca do 31 maja z wyłączeniem długich weekendów oraz świąt.

Poszalej w górach - marcowe promocje TATRYSKI
Poszalej w górach - marcowe promocje TATRYSKI

Miłośników zimowych szaleństw ucieszy zapewne fakt, że do każdego dziennego i wielodniowego karnetu TATRYSKI otrzymujemy wejście na lodowisko w Białce Tatrzańskiej gratis.

TATRYSKI zaprasza do skorzystania ze świetnie naśnieżonych stoków! Niech zimowe szaleństwo wciąż trwa!

Wszelkie niezbędne informacje znajdują się na stronie www.tatryski.pl


skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #białka tatrzańska #kaniówka #kotelnica #zima1718 #tatryski

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com