skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Przejazd przez Knajpę 2023

2023.02.21
Przejazd przez Knajpę 2023
Przejazd przez Knajpę 2023
Nadszedł czas na jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w Czarnym Groniu, w Rzykach - Przejazd Przez Knajpę 2023, które w tym roku organizowane jest wspólnie z największym producentem sprzętu narciarskiego na świecie - marką ATOMIC.
To unikalne w skali kraju I ŚWIATA show odbędzie się już w tą sobotę, 25 lutego. Specjalnie na ten dzień, do Knajpy wwożone zostają kilogramy śniegu, a przez sam jej środek zostaje wytyczona trasa.

Przejazd przez Knajpę
Przejazd przez Knajpę

Zawodnicy wjeżdżają na nartach / deskach snowboardowych przez drzwi do knajpy i wyjeżdżają balkonem, wykonując przy tym tricki, jednocześnie rywalizując ze sobą i walcząc o atrakcyjne nagrody pieniężne oraz rzeczowe.

Przejazd przez Knajpę
Kliknij, aby powiększyć.
Przejazd przez Knajpę

Impreza ta, już od lat przyciąga najlepszych zawodników freestylu, którzy przyjeżdżają do Czarnego Gronia pokazać swoje umiejętności przed sędziami oraz widzami.

Pula tegorocznych nagród przekracza 20.000 PLN!

Czujesz że mógłbyś lub mogłabyś zmierzyć się z najlepszymi? Adrenalina to Twoje drugie imię? Masz już ciarki kiedy to czytasz? To właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy dwie możliwości otrzymania Dzikiej Karty, uprawniającej do oddania skoków z naszego knajpowego dropa! Dodaj materiał pokazujący swoje umiejętności na Instagram oznaczając go @TigerSnowparkCzarnyGroń @CzarnyGroń @grupapingwina oraz tagując #KNAJPA 2023. Zespół sędziów oceni Twoje umiejętności.

Serdecznie zapraszamy również widzów, którzy będą mieli okazję podziwiać efektowne popisy zawodników z widowni ustawionej pod zeskokiem.

Organizatorzy zapewniają niesamowitą atmosferę, adrenalinę i niezapomniane wrażenia, a po wszystkim zaplanowane jest afterparty w Knajpie.

Przejazd przez Knajpę
Kliknij, aby powiększyć.
Przejazd przez Knajpę

Szczegółowy harmonogram


9:00 - 12:00 Wydawanie numerów
12:00 - 15:00 Jam Session w Tiger Snowpark z nagrodami za tricki oraz dzikimi kartami dla najlepszych .
17:00 Wydanie numerów startowych na Przejazd Przez Knajpę osobom które otrzymały dzikie karty
18:00 - 19:30 Przejazd Przez Knajpę [NAJBARDZIEJ WIDOWISKOWA CZĘŚĆ EVENTU]
20:00 Rozdanie nagród

skionline.pl
Tagi: #ośrodkinarciarskie #rzyki #czarnygron #polska

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com