skionline.pl stacje relacje
Wiadomości
Finał Pucharu Renault Bamarko w slalomie gigancie
2005.04.28
W niedzielę 17 kwietnia odbył się finał Pucharu Renault Bamarko w slalomie gigancie.
Wśród mężczyzn zwyciężył Tomasz Pindycki i to on zainkasował 6000 złotych w gotówce. Wsród Pań zwyciężyła Maja Swinder zdobywając 2000 zł.
Wyniki XIV eliminacji Pucharu Renault Bamarko
2005.03.24
Tym razem na starcie nie stawiła się żadna z pań. A oto wyniki zmagań panów i klasyfikacja generalna po 14 edycjach zawodów.
Puchar Renault Bamarko - XII eliminacje
2005.03.14
Wyniki 12 eliminacji Pucharu Renault Bamarko:
X eliminacja Pucharu Renault Bamarko
2005.02.28
Wielkie emocje towarzyszyły 10. eliminacji Pucharu Renault Bamarko, która co wtorek rozgrywa się w DSD w Bytomiu. W kategorii kobiet pierwszym miejscem podzieliły się dwie zawodniczki: Jezierska-Krupa Katarzyna, oraz Głowacka Hanna, które uzyskały taką samą sume punktów w dwóch przejazdach. Wśród mężczyzn również zacięta walka. Marek Jezierski Krupa wyprzedził Witolda Daneckiego tylko o 5 setnych sekundy.
Pucharu Renault Bamarko - 8 eliminacja
2005.02.14
8 eliminacja pucharu RENAULT BAMARKO w slalomie gigancie rozgrywana na stoku w Dolomitach Sportowej Dolinie przyniosła wiele emocji. Na starcie nie staneli zawodnicy z czołówki klasyfikacji generalnej tacy jak: Tomasz Pindycki i Marek Jezierski-Krupa wśród mężczyzn i Anna Piaszczyńska i Alicja Nogalska wśród kobiet.
Puchar Renault Bamarko - szósta edycja - 25.01.2005
2005.01.31
Bytom DSD (skionline.pl) 25 stycznia rozegrane zostały w Bytomiu na stoku Dolomity Sportowa Dolina zawody 6. eliminacji Pucharu Bamarko.
Kobiety nie lubią kasy - piąta edycja Pucharu Renault Bamarko
2005.01.20
Kolejna edycja Pucharu Renault Bamarko stała pod znakiem męskiej rywalizacji. Męskiej, bo tym razem na starcie nie stanęła żadna kobieta. Zawody mężczyzn wygrał Andrzej Pyrek przed Krzysztofem Sarkowiczem i Antonim Chudyką. Zwycięstwo dało Pyrekowi awans na 4. miejsce w klasyfikacji generalnej.
Puchar Renault Bamarko - czwarta edycja - 11.01.2005
2005.01.12
W 4. eliminacji Pucharu Renault Bamarko w slalomie gigancie, który odbywa się w DSD w Bytomiu, tym razem na stracie zabrakło kobiet. Zawodniczki poczuły już chyba powiew wiosny i pewnie wybrały się na pierwszy wiosenny spacer. Wśród mężczyzn na start nie stawili się zawodnicy z pierwszej czwórki klasyfikacji generalnej.
Puchar Renault Bamarko - trzecia edycja - 04.01.2005
2005.01.06
W strugach deszczu i na oblodzonym stoku odbyła się kolejna eliminacja pucharu z cyklu Renault Bamarko w slalomie gigancie. Mało narciarska pogoda odstraszyła niektórych uczestników i w zawodach sklasyfikowano 10 mężczyzn i tylko jedną, ale spragnioną zycięstwa kobietę. Pani Annie Piaszczyńskiej opłacił się start w zawodach.
Puchar Dolomitów Renault Bamarko - drugie eliminacje
2004.12.29
Znane są już wyniki drugich eliminacji Puchar Dolomitów Renault Bamarko, które odbyły się 28.12.2004 w ośrodku DSD.
Puchar Dolomitów
2004.12.22
Tylko w DSD w bieżącym sezonie będziesz mógł zgarnąć na naszym stoku sporą gotówkę i nagrody rzeczowe. Od 21 grudnia co wtorek aż przez 17 tygodni startujemy z "PUCHAREM DOLOMITÓW - Renault Bamarko"w slalomie gigancie
poprzednie1 - 11 z 11następne