skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Reksio zaprasza na oficjalny trening

2020.03.06
Puchar Reksia
Kliknij, aby powiększyć.
Puchar Reksia
Już tylko kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia drugiej odsłony tegorocznego - 9 Pucharu Reksia. Warunki śniegowe w Białce Tatrzańskiej są wyśmienite i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Organizatorzy nie przewidują zmiany ani terminu, ani miejsca rozegrania zawodów.

Zobacz także:

Tak więc Reksiaki spotykają się 15 marca na Stoku Bania. A dzień wcześniej, w godzinach 13.00 - 15.00, odbędzie się oficjalny trening w Białce Tatrzańskiej na Stoku Bania, po nim rozdawanie numerów startowych. Oficjalnie zgłoszonych jest niemal 350 zawodników, więc można się jeszcze zapisać. Najlepiej zrobić to za pomocą strony Pucharu Reksia.

Od ośmiu lat najmłodsi miłośnicy białego szaleństwa ścigają się na dwóch trasach. Krótszej dla początkujących, dłuższej dla bardziej zaawansowanych Reksiaków. Zawodnicy podzieleni są według grup wiekowych oraz płci. W każdej z grup zwycięzcy zostaną nagrodzeni pucharami i nagrodami rzeczowymi. Każdy z Reksiaków, bez względu na miejsce, które zajmie w zawodach, otrzyma pakiet startowy, a w nim medal, numer startowy, torbę ekologiczną z wizerunkiem Reksia oraz upominki.


Puchar Reksia to impreza w założeniu propagująca sporty zimowe, integrację społeczności narciarskiej, ideę fair play oraz hartowanie sportowego ducha najmłodszych. Zawody odbywają się pod patronatem Pana Jarosława Klimaszewskiego Prezydenta Miasta Bielska-Białej, a także Pana Witolda Kozłowskiego Marszałka Województwa Małopolskiego oraz Pani Heleny Filek-Marszałek, założycielki Fundacji Reksia imienia Heleny i Lechosława Marszałków.

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #pucharreksia #białkatatrzańska #bania

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com