skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Rodzinna zima w doskonałych warunkach

2012.12.12
Serfaus-Fiss-Ladis
Serfaus-Fiss-Ladis
Znawcy utrzymują, że na całym świecie nie ma regionu narciarskiego, który miałby równie bogatą ofertę dla rodzin jak Serfaus-Fiss-Ladis. Udowodnił to największy internetowy portal testowy: na stronie "skiresort.de" Serfaus-Fiss-Ladis został wybrany najlepszym spośród 100 regionów narciarskich.

Zobacz także:

Również badania agencji Mountain Management "Najlepszy ośrodek narciarski 2012" ("Best Ski Resort 2012") dowodzą, że prawie 42 000 miłośników sportów zimowych umieszcza tyrolski ośrodek narciarski na najwyższym miejscu.

80 procent z 212 kilometrów stoków w Serfaus-Fiss-Ladis to czerwone i niebieskie trasy, a więc te, po których równie dobrze śmigać mogą dzieci, jak i dorośli. Tereny narciarskie dla najmłodszych - "Kinderschneealm" w Serfaus i "Bertas Kinderland" w Fiss-Ladis - zapewniają doskonałą zimową rozrywkę, w tym kurs narciarski, całodniową opiekę nad dziećmi i specjalną restaurację dla najmłodszych. Wyjątkowe udogodnienia czekają na dzieci też przy wyciągach. Pracownicy "Helping Hands" pomagają dużym i małym miłośnikom sportów zimowych wsiąść na wyciąg oraz szybko i bezpiecznie umieścić narty i deski snowboardowe w specjalnym uchwycie. W skład oferty dla starszych dzieci wchodzą funparki i "latające pojazdy", znane tu pod nazwami "Serfauser Sauser", "Fisser Flieger" i "Skyswing".


Również wieczory upływają w Serfaus-Fiss-Ladis w przyjemnej rodzinnej atmosferze. W każdej z trzech miejscowości regionu można liczyć na ciekawe programy rozrywkowe, które dostarczą radości zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Na zakończenie dnia można wybrać się do jednej z wielu gościnnych tyrolskich restauracji. A tym, którzy chcą spędzić czas w wyjątkowo ekskluzywnym miejscu, polecamy restaurację "Crystal Cube", która sprosta nawet najwyższym wymaganiom smakoszy.

Więcej na stronie www.serfaus-fiss-ladis.pl

Tagi: #austria #tyrol #serfaus #fiss #ladis

powrót

Zobacz
Serfaus-Fiss-Ladis  - Serfaus
Serfaus-Fiss-Ladis  - Serfaus
Serfaus-Fiss-Ladis  - Serfaus
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com